Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Umbastyczny »

To i ja napiszę swoją wizję takiego sezonu. A niedawno mi się śnił i to z podziałem plemion według płci.

Najpierw Panie, bo mniej pisania.

Poniżej czysto o tym kogo chciałbym/ nie chciałbym zobaczyć, pomijając kto może się pojawić, kto nie chce, kogo lubi Jeff itd.

Tina, Vecepia, Jenna, Sandra, Amber, Danni, Parvati, Natalie W., Sophie, Kim, Denise, Natalie A., Michelle, Sarah

Jako, że Pań jest 14 nie ma wiele do odrzucania.

Co do pań, które bardzo chciałbym zobaczyć, to na pewno Sandra, która ze względu na 2 zwycięstwa jest ikoną tego programu, a dodatkowo ją lubię. Do tego Natalie A., która zagrała fajnie i dała się lubić, podobnie Kim. Osobiście lubiłem też Natalie W. i byłbym ciekaw jej kolejnego występu. I z takich moich pewniaków to tyle.


Teraz panie, którym mówię NIE. Po pierwsze Sarah - z jednej strony nawet doceniam jej grę, ale była tak odpychająca, że nie chcę jej ponownie oglądać i tyle. Jenna jest dla mnie przekreślona za All-Stars. Niby spoko, że dla mamy quitnęła, ale na wyspę nikt jej siłą nie zaciągnął i porzuciła chorą matkę dla gry. W końcu zrezygnowała, lepiej późno niż wcale, ale niesmak pozostał. Tina - bo wracała dwukrotnie i te powroty mi się nie podobały, a na koniec Amber, która jak dla mnie nic nie pokazała. Może jej powrót by mnie zaskoczył, ale szkoda mi dla niej marnować miejsca.


I pozostaje 6 kobiet (Vecepia, Danni, Parvati, Sophie, Denise, i Michelle), które obecnie łapią się do udziału, ale 2 z nich mogą wylecieć potencjalnie, gdybym chciał tam zobaczyć ewentualne zwyciężczynie 38/39.

Sophie dałbym szansę, jestem jej wdzięczny za wygranie z Coachem. Powrót Michelle też wydaje się być ciekawy. Denise w sumie też mógłbym pooglądać. Pierwszą odrzuconą chyba byłaby Danni, której jedynym plusem w moich oczach było pokonanie nielubianej przeze mnie Steph, ale generalnie bardzo źle wspominam Gwatemalę. No i drugą rezerwową byłyby albo Vecepia albo Parvati. Niby Parvati to swego rodzaju ikona, ale grała już 3 razy, a jej styl w drugim i trzecim występie były podobne, więc nie wiem czy chcę widzieć tę samą grę kolejny raz. Dajmy więc pewne miejsce V.

Ostateczna lista:

Vecepia (4)
Sandra (7/20)
Danni (11) / potencjalnie wymieniona na 38/39
Parvati (16) / potencjalnie wymieniona na 38/39
Natalie W. (19)
Sophie (23)
Kim (24)
Denise (25)
Natalie A. (29)
Michelle (32)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Umbastyczny »

Post pod postem, aż się proszę o bana :?

Z facetami ciężej, bo mamy ich obecnie 22, a może wzrosnąć ilość do 24.

Richard, Ethan, Brian, Chris, Tom, Aras, Yul, Earl, Todd, Bob, JT, Fabio, Rob, Cochran, Tyson, Tony, Mike, Jeremy, Adam, Ben, Wendell, Nick


Najpierw tych, których na pewno bym chciał (przypominam, że kieruję się tylko swoim gustem, nie realnymi szansami lub ich brakiem).
Obowiązkowo Richard - może nie jestem nawet jego wielkim fanem, ale to ikona, pierwszy zwycięzca. On i Sandra to pozycje obowiązkowe. Potem kolejno Brian, Chris, Yul, Earl oraz Todd - czyli pięciu zwycięzców, których gra mnie jakoś zaintrygowała.

Teraz przenieśmy się na drugi biegun, ludzie których na bank bym nie chciał (trochę mnie przeraża fakt, iż to głównie mokre sny Jeffa).

Na bank nie chcę tu widzieć Bena, którego zwycięstwo wydaje mi się jednym z największych przekrętów w historii programu. Nie lubię też bardzo Mike'a, którego gra i osobowość mi nie odpowiadały. Na pewno nie chcę oglądać Adama, który mniej lub bardziej świadomie wygrał edycję tragedią matki. To takie moje top3, ale z innych osób to Cochran, który do mnie nie przemawia i nie rozumiem podniety Jeffa. Nie jestem też fanem Tysona i nie widzę dla niego miejsca. Kolejna seria graczy, których odrzucę (ale już z mniejszą antypatią) to Wendell, którego nie polubiłem po prostu i całe Ghost Island mi się źle, bardzo źle kojarzy. Rob niby ikona, trochę jak Parvati u kobiet, ale mam jego przesyt po prostu. Nastepnie Tom, który w końcówce Palau mi już zbrzydł, a występw HvsV tylko to potwierdził.

I zostało mi 8 panów, 4 na tak i 4 na nie: Ethan, Aras, Bob, JT, Fabio, Tony, Jeremy i Nick.

JT będę na nie, ten człowiek to chodząca porażka w sumie. Ethan - również na nie. Mocno nijaki, plus jeden powrót ma za sobą, powrót w którym niczego szczególnego nie pokazał.


Mówię tak Fabio - to może być ciekawe, w sumie chętnie zobaczę co on może wymyślić :D Aras mógłby wrócić. Ja go w sumie lubię, a raz niby wrócił, ale w nietypowej edycji i nie zagrał tam całkiem źle, dał się ograć i tyle.


Bob, Tony, Jeremy i Nick - 2 na tak i 2 na nie. Ciężko mi kogoś już wybrać, więc może spoko jakby 38 i 39 wygrali konkretni faceci. Niech będzie Tony, z nim może być ciekawie. I na koniec niech będzie Bob, bo w sumie nie chciałbym chyba oglądać ani Nicka ani Jeremiego ponownie.


Ostatecznie:

Richard (1)
Brian (5)
Chris (9)
Aras (12)
Yul (13)
Earl (14)
Todd (15)
Bob (17) - ewentualnie zwycięzca 38/39
Fabio (21)
Tony (28) - ewentualnie zwycięzca 38/39

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Po ogłoszeniu mega fajnego theme sezonu 39 zastanawiam się nad składem 40. Rob nie chciał występować więcej po wygranej RI, a Sandra? Miałaby być w dwóch sezonach pod rząd? Bo trochę to teraz wygląda jakby 39 miał stanowić dla nich coś w rodzaju "honorable mentions" na zasadzie nie będzie ich w edycji jubileuszowej, ale fani dostaną ich jako bonus. Co o tym sądzicie?

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

A ja myslę że zażądali sporo kasy za swój występ w S40. CBS się ugieło ale z kolei zażądało od Roba i Sandry czegoś więcej niż tylko występu w 40. Zresztą ich występ w S39 byłby też dobrą wymówką czemu oni dostali więcej za powrót niż inni zwycięzcy.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Roxy »

Moja teoria jest podobna do tej Kobry, nie będzie ich w S40 to choć honorowo pojawią się w S39 ;) tylko że jak dla mnie, odpada dwoje świetnych graczy, którzy teoretycznie powinni być gwiazdami 40 edycji :lol: (choć osobiście nie chciałabym oglądać Sandry kolejny raz)

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Nie rozumiem czemu miało by ich nie być w S40?
Rob MOŻE by zrezygnował gdyby nie dostał kasy ale Sandra? Sama powiedziała że to jej praca i wystąpiła by w każdej edycji.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Według insta Sandra i Rob będą w S40 (allwinnerssurvivor).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Ja myślę, że wezmą udział w S40. Jeff pewnie wyjdzie z siebie, żeby ich mieć i zapłaci każde pieniądze. Sezon 40 jak dla mnie bez Sandry nie ma prawa bytu, nie przy takim motywie. I nie wierzę, że ona by odmówiła. Jak dla mnie to ja już widzę to reunion S39, gdy Jeff mówi, że ci wielcy gracze pokażą na co ich stać w kolejnym sezonie, gdzie zmierzą się z innymi mistrzami rozgrywki. I to też nie jest tak, że biorą udział w 2 sezonach na raz. Skoro są tylko doradcami, to pewnie i jedli normalnie i spali w hoteli i pewnie mieli dostęp do komputera i telefonu.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Po prostu dostaniemy sytuację podobną do S19 i S20. Sezon jesienny będzie w zasadzie reklamą sezonu allstars

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Ja skłaniałbym się ku temu, że skoro już negocjują S40 to przy okazji wynegocjowali S39.

Przed majówką chciałem napisać, że jeżeli mają mieć jakikolwiek sensowny skład ze zwycięzców to będą musieli ostro zabulić za sam udział, a to źle wróźy samej grze, bo część osób pojedzie robić show, a nie walczyć o wygraną.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

WYNIKI ANKIETY - MĘŻCZYŹNI


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

WYNIKI ANKIETY - KOBIETY


damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: damian300d »

Jeśli ktoś ma Instagrama to użytkownik allwinnerssurvivor zamieszcza posty, które mają potwierdzać uczestników 40. sezonu. Nie wiem jakie są jego źródła i na ile te informacje są pewne. Konto jest prywatne, trzeba wysłać zaproszenie.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: bobaas »

Uczestnicy:
http://insidesurvivor.com/cast/survivor ... t-revealed

Z kobiet jestem zadowolony nawet, ale męska część to porażka po całości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości