Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Była już 3 razy, to już wolałbym Vecepię

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Wyniki głosowania w ankiecie:

Yul – 57
Todd - 51
Richard – 49
Tony - 48
Earl – 38
Fabio – 36
Tyson - 33
Aras - 32
Tom – 28
Jeremy - 28
..........................
Ethan – 27
Brian – 26
Boston – 26
Wendell - 24
Chris D – 23
Nick - 22
Mike - 20
JT – 17
Adam - 17
Bob – 15
Cochran - 13
Ben – 11
Chris U – 9


Sandra – 75
Parvati – 67
Kim – 64
Natalie A - 57
Natalie W – 54
Denise – 52
Michele - 50
Danni – 47
Sophie - 41
Vecepia – 37
..................................................................................................
Amber - 36
Tina – 30
Jenna – 29
Sarah - 25

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Uważam, że forumowicze wybrali fajniejszy skład. Minus Aras, bo to jakiś żart.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Ale Aras przynajmniej ma ciekawe nazwisko xD

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: CH23 »

Obsada jednak na plus, oprócz Bena i Adama.
U kobiet, cieszy występ Parvati ;)

Brak największy u mężczyzn: Earl, Todd, Fabio, Mike
Brak największy u kobiet: Vecepia, Natalie W.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: joeytribbiani »

Myślę, że tak jak więszkość fanów strasznie jaram się na samą myśl o tym sezonie :D Mega będzie znowu takich uczestników jak Parvati, Ethan, Yul, Kim, Natalie czy Tony'ego :D Mam nadzieje, że poziom sezonu będzie bliższy do Heroes vs Villains niż Game Changers, jednak nikt nie obejmie strategii aby wyeliminować zwycięzców jako pierwszych :P Najbardziej jestem ciekawy jak Kim sobie poradzi z tak doświadczonymi uczestnikami. Póki co ma opinie jednej z najlepszych zwyciężczyń w historii i mam nadzieje, że po S40 się to nie zmieni :D
Strasznie się zawiodłem brakich takich uczestników jak Earl i JT, ale podejrzewam, że ten pierwszy sam odmówił, co rozumiem. Zaskoczeniem jest brak Mike'a, jednak produkcja wybrała Bena :P

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: XanderDE »

Mam nadzieje, że poziom sezonu będzie bliższy do Heroes vs Villains niż Game Changers,


Śmiem wątpić. Jeff i spółka pewnie wrzucą tak z 5 razy więcej twistów, bo czemu nie? Kto im zabroni?
jednak nikt nie obejmie strategii aby wyeliminować zwycięzców jako pierwszych
Przecież to jedyna dostępna strategia w tym sezonie ;)
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: joeytribbiani »

XanderDE pisze:
18 cze 2019, 17:06
Mam nadzieje, że poziom sezonu będzie bliższy do Heroes vs Villains niż Game Changers,


Śmiem wątpić. Jeff i spółka pewnie wrzucą tak z 5 razy więcej twistów, bo czemu nie? Kto im zabroni?
Jasne, o twisty boję się najbardziej. Jednak mam nadzieje, że sami uczestnicy wybronią ten sezon :)
XanderDE pisze:
18 cze 2019, 17:06
jednak nikt nie obejmie strategii aby wyeliminować zwycięzców jako pierwszych
Przecież to jedyna dostępna strategia w tym sezonie ;)
Haha, fakt. Chodziło mi o strategię, która była m.in. w All Stars gdzie uczestnicy, którzy już wygrali byli eliminowani "dla zasady" :)

Seth
4th voted out
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Seth »

Kiedyś mega cieszyłby mnie taki sezon z samymi zwycięzcami, ale dla mnie survivor ostatnio jakoś tak mocno obniżyl loty, a większość uczestników jest z nowszych edycji.. a po second chance jakoś tak oglądam, bo oglądam... jednak tak, czy inaczej będę czekał i oglądał każdy odcinek premierowo(1 raz od second chance), bo jednak sezon ciekawy.

Czekam na coś w rodzaju edycji Big Threats.. gdzie zmierzyliby się same kolosy, które normalnie z automatu mają wielki celownik na plecach, jednak teraz wszyscy, by mieli ten problem. Mogliby to być stratedzy, bestie w zadaniach, czy ci od social gejmu.. taki np. Joe zawsze będzie wylatywał przy najbliższej okazji, a teraz by miał szansę pograć..

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Zgodzę się tutaj z Sethem. Zdecydowanie brakuje równowagi między graczami nowej szkoły i starej szkoły. Nie dość, że osób z edycji 20+ jest o wiele więcej to mają przewagę w tym, że wiedzą z własnego doświadczenia jak teraz wygląda gra w Survivor. Produkcja znów nawrzuca milion twistów w stylu łączonych rad dwóch plemion, ukrytych immunitetów i dziwnych przewag i boję się, że część osób nie będzie mogła się w tym do końca odnaleźć.
Ponadto martwi mnie też to, że każdy na starcie ma już jakiś dobry kontrakt za sam udział w show. Nie mówię, że tak będzie ale np. takiej Parvati może nie zależeć na wygranej i będzie chciała odpaść przed jury, aby normalnie wrócić do dziecka/męża. Pobędzie kilka dni, dostanie to co ma w kontrakcie i nara.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Przecież nie można wracać do domu od razu po odpadnięciu. Czy się odpadnie jako nr 1 , czy też dotrwa do finału i tak wracają do domu wszyscy po ok 40 dniach. Za wcześniejszy powrót jest ban (o czym przekonał się Vytas)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

W zwykłym sezonie tak, ale Parvati dopiero co urodziła. Kim też jest świeżo upieczoną matką. Rob i Amber zostawili czwórkę dzieci. Może i wrócić do domu nie wrócą, ale jestem święcie przekonany, że w razie eliminacji ich kontrakt będzie zezwalał na kontakt z rodziną. Produkcja szła na wiele ustępstw, żeby ściągnąć ich do programu i ich kontrakty nie są na pewno tak rygorystyczne i pozwalają im na wiele rzeczy, na które nie pozwoliliby nigdy żółtodziobom. Tym bardziej, że nie mieli setki innych osób jako back-up jak w zwykłym All Stars, zwłaszcza w przypadku kobiet. To nie są też osoby, które są kiepskie w te klocki - wiedzieli, że Jeffowi na nich zależy, więc na pewno twardo negocjowali swoje warunki (a zwłaszcza, że jako legendy show mieli świadomość, że mogą bez problemu zostać szybko obrani przez innych na cel).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Ciriefan ma rację. W przypadku all-starsów produkcja idzie na wiele ustępstw. Np. gwiazdy wyeliminowane w sezonie 27 przed jury podróżowały sobie wspólnie po Filipinach, dlatego mieliśmy mnóstwo spoilerów z tego sezonu i ostatecznie chyba też wcześniej wrócili do USA niż cała reszta uczestników.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

No ale zdajecie sobie chyba sprawę że Survivor 40 rozpoczął się 33 dni temu i jakoś nie słychać o tym żeby ludzie z tego sezonu wracali do domów. Tydzień do końca, jak ktoś wytrzymał 5 tygodni to wytrwa jeszcze tydzień.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

joeytribbiani pisze:
18 cze 2019, 21:03
Haha, fakt. Chodziło mi o strategię, która była m.in. w All Stars gdzie uczestnicy, którzy już wygrali byli eliminowani "dla zasady" :)
No, jeżeli chodzi na przykład o Kim to strategia musimy wyeliminować V z HvV to dość oczywiste otwarcie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości