Australian Survivor: All Stars - Odcinek 6

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 6

Post autor: Umbastyczny »

Data premiery: 12.02.2020r.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 6

Post autor: Umbastyczny »

Cóż, odcinek trochę mnie rozczarował.

Żółci wciąż wygrywają i wciąż u nich monotematycznie, czyli David, Locky i Mat. Mieliśmy nagrodę i konfy o matkach, ale jakoś nie podobało mi się to, zajęło to sporo czasu, a i tak każdy mówił to samo. No, ale przynajmniej każdy dostał chwilę dla siebie.

U zielonych sporo się działo. Już abstrahując od zasad rady, o czym za chwilę, to uważam, że Nick popełnił błąd. Mieli świetną okazję zdobyć większość - on, Zach, Shonee, Harry i Sharn to pięć. Tak wszyscy ubolewają nad dominacją sojuszu mięśniaków, a i tak Nick zrobił im przysługę i pomógł przewagę utrzymać. No i ciekawi mnie rozkład głosów. Ten na Johna to od Zacha. I tylko 3 na Zacha, jak rozumiem od Sharn, Shonee i Nicka. Nie rozumiem czemu wyłamał się Harry, który był i blisko z Zachem i z Shonee - on powinien najmocniej cisnąć na eliminację Johna czy kogoś innego z mięśniaków. Ech...

Ciekawe co tam na wygnaniu się podzieje. No i przemieszanie. Mam nadzieję, że gra się rozkręci. W sumie oba plemiona są mocno podzielone, więc może się sporo dziać.

A co do twistu, to Australia przyzwyczaiła do takich fejk rad, ale nie jestem fanem tego typu rozwiązań.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 6

Post autor: ciriefan »

Odcinek moim zdaniem był naprawdę dobry i mi się podobał. Jedyny minus to odejście królowej Shonee, ale przynajmniej nie odpadła z gry, tylko została wysłana na exile, z którego mam nadzieję powróci.

ŻÓŁCI

Znowu Mat, Locky i David, rzygam nimi już. Plusem była ta nagroda ze zdjęciami, na której każdy coś powiedział, nawet niewidzialna Flick. No ale wkurza mnie to, że nawet konfy typu "nagroda była super, zdjęcia wzruszające" dostaje trójka facetów, która ma po 100 konf tygodniowo, a nie inni. Zawsze by im liczba konf podskoczyła, a przecież nie są to konfy związane z prowadzonymi historiami, więc co im szkodzi. No ale nie, trójka alpha males jest najważniejsza.

ZIELONI

Ciekawa była ta cała rozgrywka strategiczna przed radą. Prawie doprowadziło to do eliminacji Johna, no ale niestety, nie udało się. Po odcinku też miałem takie WTF, dlaczego oni tego nie zrobili - ale oczywiście nie pokazali całości, żeby utrzymać widzów w niepewności przed wynikami rady. No ale wszystkiego można dowiedzieć się z mediów społecznościowych graczy. Największy hejt spadł na Nicka, który wg editu nie chciał wywalić Johna, tylko postanowił wrzucić pod autobus współpracującego z nimi Zacha. Otóż Nick twierdzi, że wcale tak nie było - chciał z tą nową piątką wyeliminować Johna, ale ostatecznie to Sharn wycofała się z tego planu i postanowiła głosować z mięśniakami. Przez to nie mieli głosów, więc Nick uznał, że aby uratować Shonee, najlepszym ruchem będzie właśnie zrzucić cel na Zacha. Także no kurde, nie wiem, co ta Sharn odjebała, bo sama zauważyła, że po Shonee prawdopodobnie będzie kolejnym celem mięśniaków. Niech już te okropne Abbey i Lydia odpadną. Za to mamy boot Shonee i Zacha na Exile. Oby Shonee udało się stamtąd powrócić, bo bez niej ten sezon straci wiele uroku.

KONFY

Mat - 4 (27)
David - 3 (26)
Nick - 4 (24)
Harry - 2 (13)
Locky - 2 (13)
Phoebe - 0 (11)
Abbey - 5 (10)
AK - 1 (8)
Lee - 0 (8)
Brooke - 0 (7)
Moana - 4 (7)
Tarzan - 3 (6)
Sharn - 1 (5)
Lydia - 0 (4)
Jacqui - 0 (2)
John - 0 (1)
Flick - 0 (0)

Shonee - 7 (21)
Zach - 7 (8)

Henry - 23, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 7, Shane - 5

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 6

Post autor: Saw »

Odcinek fajny, ale niezbyt mi się podoba że znów wraca wyspa wygnańców. Ale po Australijczykach można się tego spodziewać, bo oni różnych opcji sięgają, by tylko przedłużyć sezon. Ogromna szkoda że trafiła tam Shonee. Wydawało się że ten sojusz z Zach'em wypali i będą mieli przewagę nad pozostałymi. Ciekawe co tak naprawdę się stało, że Nick nagle zaczął celować w Zacha i zwrócił się o pomoc do przeciwnego sojuszu. Dla mnie ten ruch był bez sensu, bo tylko pozbył się potrzebnego numerku. Teraz kiedy udało się urobić Zacha i zdobyć przewagę, to wyskakuje z czymś takim. Ale możliwa tez jest ta opcja o której pisał Ciriefan, że Sharn nie chciała z nimi grać i Nick robił wszystko by uratować Shonee, kierując tym samym cel na Zacha. Jeśli to prawda z Sharn, to uznam ją za totalną idiotkę. Sama przyznaje że będzie kolejna w kolejce po Shonee, po czym leci do przeciwników. Zero logiki.
Ogólnie trochę głupio wymyślili z tym że na Exile trafiają dwie osoby z największą liczbą głosów. Mogli zrobić tak jak poprzednio, że odpada teraz jedna osoba, a po kolejnej radzie druga i wtedy dochodzi do pojedynku.
Bardzo mocno trzymam kciuki za Shonee, żeby przetrwała. Jak ona odpadnie to sezon już nie będzie taki sam :( Do Zacha powoli się przekonywałem. Podobało mi się że wziął sprawy we własne ręce i wkręcił się w jakiś poważny sojusz. To on zaproponował Johna do eliminacji, co było nawet ciekawe, bo spodziewałem się że będzie chciał usunąć którąś z kobiet. Oby jednak to on odpadł, ale rywalem dla Shonee jest strasznie trudnym. Oby to zadanie dawało równe szanse obojgu.
Abbey wkurza coraz bardziej. Tak się sra z tą siłą w zadaniach, a tymczasem ona sama zawiodła w konkurencji. Miałem sporą satysfakcję, że to między innymi też z jej powodu plemię przegrało. Oby pożałowała tego, że tak naciskała na eliminację słabszych w zadaniach.

W drugim plemieniu wiele się nie działo. Edytorzy nadal pokazują te same trzy osoby. Gdyby nie nagroda, to pozostałych nawet byśmy nie usłyszeli. Ale nawet tam prym w wypowiedziach wiedli Mat i David. Źle to wygląda i oby przemieszanie pomogło co niektórym wyjść z cienia. Czekam też na pierwszą konfę Flick! Do cholery, czemu ci durni edytorzy robią z niej ducha :x

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 6

Post autor: MaciekRS »

Saw pisze:
18 lut 2020, 23:41
Jeśli to prawda z Sharn, to uznam ją za totalną idiotkę. Sama przyznaje że będzie kolejna w kolejce po Shonee, po czym leci do przeciwników. Zero logiki.
Bardzo dużo logiki. Dla Sharn to NIE BYLI PRZECIWNICY.
Sharn jest koleżanką Lydii, miała też silny sojusz z Johnem to to TU był jej prawdziwy sojusz.
Nick i Harry dali dupy przy wywalaniu Michelle bo mogli wtedy przejąć władzę w plemieniu ale nie zrobili tego i pozwolili aby władzę przejął sojusz czwórki Abbey, Sharn, Lydia, John.
Nick mylnie założył że Sharn będzie z nimi, Nick i Harry panicznie bali się wykonać coś co potwierdziłoby ich reputację i w rezultacie nie zrobili nic tracąc Michelle, Henryego (on był co prawda przeciwko Harryemu ale sam myślał że ma sojusz z Nickiem) Shonee i Zacha. Utracili WSZYSTKICH potencjalnych sojuszników i teraz uratować ich może tylko to przemieszanie.
Jestem koszmarnie zawiedziony tym co zrobili Harry i Nick.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 6

Post autor: Jack »

Odcinek nie był taki zły. Nie podoba mi się kolejny twist, no ale czego można było się spodziewać po australijskiej edycji. Wygląda na to, że w jakiś sposób po raz kolejny muszą dobić do 24 czy tam 26 odcinków.

Trzymam kciuki za Shonee i mam nadzieję, że wróci do gry. Zawsze to jakaś odmiana po patrzeniu tylko na sportowców typu Zach, Lee, Abbey czy Lydia. Oby Nick i Harry znaleźli jakąś furtkę, by się wyratować.

Nadal nie rozumiem montażu tej edycji. Niektóre osoby są kompletnie pomijane, inne takie jak Sharn dostają nawet wizytówki. Trochę brakuje mi klimatu z edycji z 2016 roku :(

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 6

Post autor: Jasasiek »

Zach dostał oświecenia i zrozumiał, że poleganie na sile fizycznej do niczego nie prowadzi :o To dopiero niespodzianka. Śmiesznie zobaczyć go współpracującego z Shonee, po ich perypetiach z pierwotnego sezonu xD
ciriefan pisze:
16 lut 2020, 10:18
Największy hejt spadł na Nicka, który wg editu nie chciał wywalić Johna, tylko postanowił wrzucić pod autobus współpracującego z nimi Zacha. Otóż Nick twierdzi, że wcale tak nie było - chciał z tą nową piątką wyeliminować Johna, ale ostatecznie to Sharn wycofała się z tego planu i postanowiła głosować z mięśniakami. Przez to nie mieli głosów, więc Nick uznał, że aby uratować Shonee, najlepszym ruchem będzie właśnie zrzucić cel na Zacha.
Plan z wywaleniem Johna był idealny, szkoda, że tak to się potoczyło. Jeśli Sharn faktycznie była bliżej z mięśniakami, to rozumiem, dlaczego jego eliminacja nie była jej na rękę, mogli to lepiej przedstawić :x
Nie przepadam za fake radami. Wydaje mi się, że Shonee nie będzie musiała stanąć do pojedynku z Zachiem, bo Jonathan nie wspomniał o zadaniu, do tego jeszcze ta zapowiedź przemieszania. Oby udało jej się jakoś przetrwać :|
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości