Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: Jack »

Data premiery: 17.02.2020r.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: Maw »

Kolejny niestety średni odcinek. Przede wszystkim edit w tym sezonie jest tragiczny (jak w poprzednim). Serio, rzygam już tym Matem. Edit Flick jest karygodny - 7 odcinków i ani jednej konfy? Na szczęście odpadła irytująca Abbey dla której liczyła się tylko siła fizyczna. Gwiazdą tego sezonu niewątpliwie jest Shonee, której znów udało przetrwać się radę mimo bycia targetowaną. Sojusz ona, Harry, Brooke, Flick i Locky jest idealny, nie mogło być lepiej, żeby tylko edit potrafił pokazywać kogo innego poza zagrożonymi i ich favorite alpha males... Mam nadzieję, że Lydia, John i Mat nic nie wykombinują, i będą następni do wylotu. W przeciwnym plemieniu chętnie zobaczyłbym więcej Jacqui i Phoebe, ale nawet na to nie liczę, one pełnią tylko funkcje tła w tym sezonie jak większość uczestników.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: MaciekRS »

Maw pisze:
17 lut 2020, 18:07
Kolejny niestety średni odcinek. Przede wszystkim edit w tym sezonie jest tragiczny (jak w poprzednim). Serio, rzygam już tym Matem. Edit Flick jest karygodny - 7 odcinków i ani jednej konfy? Na szczęście odpadła irytująca Abbey dla której liczyła się tylko siła fizyczna.
Tylko że Abbey też padła ofiarą editu. Grała do tej pory naprawdę dobrą grę (podobnie jak Sharn), lepszą niż Nick czy Harry ale nie dano jej nawet o tym niczego powiedzieć. Zobacz zresztą jak starannie nie pokazano tego że ona głosowała na Henryego a nie Shonee dwa odcinki temu. Ona miała być przywódcą złego sojuszu który w pewnym momencie padnie ofiarą tych dobrych. To była jej rola wyznaczona przez produkcję bo oni nie mają ŻADNEGO pomysłu co zrobić z kobietami w tym sezonie. Liczy się 3 facetów i Shonee która ma rolę bycia przytulakiem.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: Maw »

No cóż, przynajmniej Abbey dostała JAKIŚ edit i była villainem sezonu (ciekawe czy ktoś przejmie tą rolę). Porównując do innych kobiet to chociaż ją pokazali, bo po jej początkowych odcinkach myślałem, że cały sezon będzie UTR, tym bardziej, że jej powrót nie wzbudził w większości żadnych emocji. :D

Awatar użytkownika
russell_is_my_homie
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2020, 22:29
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: russell_is_my_homie »

Faktycznie odcinek średni, chociaż finał odcinka, może zwiastować coś lepszego, a napewno, mniej ględzenia o "physical strength" :). Edit sezonu też jak dotąd, delikatnie mówiąc, mógłby być lepszy, ale... Osobiście widzę jeszcze duży potencjał, że ten sezon się rozwinie. Przede wszystkim zostało jeszcze 18 osób, niektóre sezony US, z tego co pamiętam też NZ, zaczynały się z 16 uczestnikami, a były całkiem dobre.W tym sezonie już było kilka ciekawych zwrotów, a porównując do innych, nawet się nie zaczął. Poza tym jest jescze kilka osób, które nie zaczęly jeszcze grać, nawet na 10% swoich możliwości. Wiadomo, mogloby by lepiej, ale jeszcze nie demonizowalbym tego sezonu :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: Kamel »

Shonee to moj spirit animal po tym odcinku
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: Umbastyczny »

Piszę z komórki, wybaczcie literówki czy brak polski znaków gdzieniegdzie.

Och, niestety Australian Survivor się stacza i poszło im to dużo szybciej niż w US. O ile sezony 2016 i 2017 były genialne, 2018 bardzo dobry, ale już było widać obniżkę poziomu i pewne źle tendencje, to od 2019 to mocno kuleje, delikatnie mówiąc.

Edit jest koszmarny. Ja dodatkowo mam polajkowane ich socjal media, to oni nawalaja tam milion postów w trakcie odcinka, więc dla osób które nie oglądają na żywo roi się tam od spoilerow. No i 90% materiałów to gify i filmiki z Matem i David, 5% to Locky i Shonee i 5% wszyscy inni. Ech..

Co do tego odcinka. Przenieszanie spoko, oba plemiona nie były zbyt spójne i zgrane, więc dużo może się dziać, bo mamy tak jakby wymieszane 4 frakcji, a nie dwóch.

Nie bardzo rozumiem twistu z exile. Po co to było skoro Shonee i Zach już są w grze. Jedyne konsekwencje eliminacji to jedna drzemka na innej plaży? Litości. Oczywiście teraz będzie trochę gadki o zemście itd, ale twist mocno bezsensowny.


Lubie Shonee, obecnie kibicuje najbardziej jej i Phoebe, ale też trochę za dużo czasu jej dają.

Sytuacja w obu plemionach dość ciekawa. Cieszy mnie upadek tego sojuszu Abbey i Lydii. Wolałbym żeby odpadła ta druga, ale i tak się cieszę. Jak w 1 epie pada 100 razy, że trzeba keep the tribe strong to już mnie na wymioty bierze...


Edit

Niesamowity występ Phoebe i Moany w pierwszym zadaniu. W końcu u Moany dostrzegłem jakąś wolę walki (i siły witalne). Tym bardziej cieszyło mnie to, że ich dobry występ frustrować Abbey i Lydie 😀
Ostatnio zmieniony 06 cze 2021, 23:10 przez Umbastyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: Saw »

Odcinek całkiem mi się podobał. Fajnie, że nadeszło przemieszanie i wprowadziło trochę świeżości. Plemiona wcześniej nie były ze sobą zbyt zżyte i były podziały, więc teraz mogą powstać ciekawe układy.
Zacznę od Exile Beach, które tak naprawdę było z dupy. Myślałem, że dojdzie do pojedynku o powrót do gry, a tu się okazuje że Shonee i Zach wracają. Ogólnie bardzo się cieszę, że Shonee wróciła i nie musiała walczyć z Zachem. Ale z drugiej strony ten twist był bez sensu i nic nie wniósł.
Shonee jest bezapelacyjnie królową tego sezonu. Pięknie odegrała się na Abbey. Jej nowy sojusz z Brooke, Flick, Lockym i AK bardzo mnie cieszy. W ogóle mam nadzieję że laski mocno będą się trzymać razem i zaczną rozdawać karty. Dla mnie byloby idealnie, żeby te trzy panie zaszły jak najdalej. Abbey odpadła co mnie ogromnie cieszy. Jej powrót jest dla mnie największym rozczarowaniem. Niedobrze mi się już robiło na samą myśl, o tych całych gadkach o sile fizycznej i pozbyciu się Shonee. Jak widać siła fizyczna nie jest najważniejsza co pokazało to głosowanie. Inni jakoś woleli zatrzymac słabszą osobę. Mam nadzieję że kolejna odpadnie Lydia, albo najlepiej Mat. Jak ja tego gościa nie cierpię. Najgorsza osoba w historii całego Australijskiego Surva :x A ci durni edytorzy jeszcze bardziej podsycają we mnie nienawiść do jego osoby. Czy naprawdę musza mu dawać tyle czasu antenowego, by powtarzał te same formułki. Po raz setny dzis słyszałem, że jest w mniejszosci i ma sojusz z Tarzanem, Jacquie i Moaną. Cały sezon kręcą pod jego osobę, co jest okropne. W ogóle edit coraz bardziej wszystko psuje. Siedem odcinków za nami, a na pierwszym planie Mat, David, Nick, Shonee i czasem ewentualnie jakaś inna osoba a reszta jest tłem :(

W drugim plemieniu Nick zdobył przewagę co mnie cieszy. Oby udało mu się ją prawidłowo wykorzystać. Coś czuje, że będzie jednym z pierwszych do odstrzału. Ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja u starych żółtych. Czy zdołają się dogadać i utrzymają przewagę nad pozostałymi? Boję się trochę o Pheobe, bo została tylko z Davidem, a on też wcale nie musi być jej wierny.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: ciriefan »

Ten sezon byłby dobry, gdyby nie edit. Jest naprawdę gorzej niż w Survivor US. Nie wiem, o co im chodzi, ale to jest dramat i psuje przyjemność oglądania.

Twist z exile bardzo dziwny. A sobie poszli na exile i wrócili po prostu dnia następnego. Dziwne i niepotrzebne. Jedyny plus taki, że produkcja w ten sposób uratowała akurat Shonee, no ale chyba najbardziej randomowy i nic nie wnoszący twist ever to jest.

Przemieszanie wyszło jak wyszło. Super, że Abbey w końcu odpadła i dokonała swojej zemsty. Oby Lydia odpadła następna. Shonee to królowa tego sezonu. Kibicuję jej i Harry'emu. No i chciałbym, aby było trochę więcej Phoebe.

A no i ciekawy pomysł z tą puszką Pandory. Nick dobrze to wszystko rozegrał z pomocą Phoebe.


KONFY

Mat - 4 (31)
Nick - 6 (30)
Shonee - 7 (28)
David - 1 (27)
Harry - 1 (14)
Locky - 0 (13)
Phoebe - 0 (11)
Zach - 1 (9)
AK - 0 (8)
Brooke - 1 (8)
Lee - 0 (8)
Moana - 0 (7)
Tarzan - 0 (6)
Sharn - 0 (5)
Lydia - 0 (4)
Jacqui - 0 (2)
John - 0 (1)
Flick - 0 (0)

Abbey - 7 (17)

Henry - 23, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 7, Shane - 5

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: Jack »

W końcu przemieszanie. Nareszcie! Już nie mogłem patrzeć jak niektórzy uczestnicy muszą się kisić w starych plemionach.
Co do Matta, pełna zgoda. Jest go za dużo, przez co oglądając odcinek mam często wrażenie, że nie powinienem go lubić :D Nie do końca jestem fanem prezentowania nam uczestników podczas wyzwań, co chwila od kilku odcinków były zbliżenia albo na Abbey albo na Shonee, jakby to był główny motyw sezonu. A może rzeczywiście ta ich "rywalizacja" i póżniej "zemsta Shonee" to najciekawsze co czeka nas w tej edycji? :D

Nie rozumiem twistu z Exile kompletnie. Wiem, że trzeba było zrobić odcinek bez eliminacji, ale można było wymyślić coś innego. Co do samej rady to cieszę się, że Abb odpadła. Może grała nieźle, ale zgubiła ją pewność siebie.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 7

Post autor: Jasasiek »

Twist z Exile Beach bez sensu, równie dobrze mogłoby nie być poprzedniego odcinka i wyszłoby na to samo. Swap wyszedł w miarę równo, więc chociaż tyle.
Shonee udało się uratować :D Uwielbiam ją i mocno jej kibicuję, ale chciałbym też zobaczyć spojrzenie na grę z perspektywy innych osób. Przydałaby się jakaś konfa Flick lub Brooke na temat sytuacji Abbey&Lydia&John vs Shonee. Ostatecznie cieszę się, że wyleciała Abbey, bo ciągle powtarzała tylko te same zdania o sile plemienia i zadaniach, to już było męczące. Nawet jeśli prowadziła niezłą grę, ale stała się ofiarą editu, to i tak wolałem ją w edycji z 2019.
Sojusz old Vakama bez Mata + Shonee&Harry bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że niedługo za ich sprawą odpadnie Lydia, bo jej nie lubię z całego castu najbardziej. Raczej edytorzy jej nie krzywdzą, ona po prostu jest taka nudna i jednowymiarowa :|
U zielonych też całkiem ciekawie, bo jest dużo wewnętrznych podziałów między osobami z pierwszych plemion. Trochę boję się o Phoebe, David poświęciłby ją raczej bez wahania. Nick znalazł przy jej pomocy przewagę, może współpraca z nim ją w pewien sposób ochroni. Ciekawe jak trio Moana&Jacqui&Tarzan poradzą sobie bez rozkazów Mata xD
Edit jest tragiczny, podobnie jak przy poprzednim sezonie :x
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości