Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

Post autor: Jack »

Data premiery: 18.02.2020r.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

Post autor: Maw »

To, co zwykle - czyli pokazani tylko pupilki produkcji i osoby zagrożone eliminacją. Brooke, Jacqui i Flick nie dostały nawet konfy mimo świetnym występom w zadaniu, Flick - gracz przez wielu uznawany za jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet z Surv AU - nie dostała przez osiem odcinków ani jednej konfy. :D Ale co się dziwić, kiedy poza Shonee wszystkie kobiety są w tle - a ją muszą pokazać, bo jest zagrożona i walczy, ale pewnie jak zajdzie daleko to też zostanie UTR, chociaż mam nadzieję, że się mylę, bo to oczywiście best australian survivor ever!!! No a poza nią oczywiście David, Mat, Nick - production faves. Z kobiet usłyszeliśmy Lydie, która ma bardzo 'typowy' edit dla tego sezonu jeśli nie jesteś Matem czy Davidem - jeden odcinek, gdzie dokonała swojej zemsty, potem caaały czas UTR i na koniec wysyp konf w odcinku w którym odpadła. Moana zaczęła coś myśleć, nie podejrzewałem ją o to, a nawet jej się ten blindside by jej udał, gdyby nie twist - ale nadal jakoś za nią nie przepadam, wydaje mi się jakaś taka niedyskretna i emocjonalna. Szkoda Phoebs, ale wygrała ogień i wróciła do gry. Oby coś wykombinowała, bo inaczej słabo to widzę.

Jedyne osoby, którym kibicuję to David i Shonee.... tak tragiczny jest ten sezon, ew. jeszcze Locky jest spoko. No jeszcze są strong powerful females Flick, Jacqui, Phoebs, Brooke, Sharn, ale jaka jest szansa, że wygrają, kiedy są tak bardzo olewane przez edit? Tym bardziej boli, że to All Stars, fani tyle czekali, żeby zobaczyć swoich faworytów i co dostali? Można się jednak było tego spodziewać po tragicznej promocji, gdzie promowano w kółko jakieś 9 (?) osób, a reszty nawet nie ujawniono (bo podobno to miała być 'niespodzianka' dla widzów, taa, to czemu akurat to attention whores jak Mat czy Henry byli promowani, czy fan faves w stylu Phoebe, a bardziej UTR osoby jak Abbey i John nie? To miała być ta niespodzianka kiedy i tak wszyscy z nich są INV poza Shonee? No w sumie ten sezon właśnie wygląda jakby było w nim z 9 osób, a reszta to statyści, więc adekwatne promo).

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

Post autor: MaciekRS »

Ciesze się że Phoebe dostała swój moment. Nie pokazuja nam tego co ma do powiedzenia, nie pokazują jej gry ale chociaż musieli pokazać jej konkurencję gdzie pewnie wygrała z Lydią. Takie coś na pewno pozostanie dla Phoebe miłym wspomnieniem po allstarsach.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny nienajlepszy odcinek, ten sezon ogląda mi się bardzo ciężko. Z jednej strony jest ciekawie, gracze są fajni, ale realizacja tego jest tragiczna, producenci wszystko psują.

Za dużo tych twistów, ale przynajmniej uratowało to Phoebe. Tylko, że wróciła do dokładnie tego samego plemienia, gdzie ludzie ją chcieli wywalić, a teraz pewnie i David się od niej odwróci, bo głosowała z Nickiem, zamiast na Nicka. Także ona i Nick mają przechlapane. Ale cieszę się, że utarła nosa Lydii - challenge beast, która przegrywała niemal wszystko jak leci <3
Moana zaczyna grać i dobrze. Chociaż śmieszyło mnie, że obiecała Davidowi lojalność po merdżu, więc teraz może go oszukiwać :3 Tak, na pewno się David ucieszy. Tarzan i Jacqui strasznie bierni...


W drugim plemieniu w sumie nijak. Śmieszyło mnie tylko jak Lydia mówiła, że wyrzucenie jej to easy vote i inni powinni grać ostrzej, bo to all-stars. Litości, a jak jej inni tak mówili wcześniej, to ho ho ho, trzeba keep the tribe strong…

Edit, u nich było jeszcze ciekawe, że nagle Flick nie przewijala się jako członek sojuszu. Parę razy padło, że to Brooke, Locky i AK

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

Post autor: Saw »

Ten sezon naprawdę byłby dobry, gdyby nie ten nieszczęsny edit. Ósmy odcinek za nami, a na pierwszym planie nadal te same osoby + Lydia, która odpadła i na pożegnanie dostała trochę wypowiedzi i Moana, która próbowała wykonac swój duży ruch. Szczerze powoli to odbiera przyjemność z oglądania. Myślałem, że jak to sezon all stars to każdy dostanie swój czas. Jednak są to gracze na powrót których wiele osób czekało. Ale niestety produkcja skopała sprawę. Zaczyna być nawet gorzej niż w US. Aż strach pomyśleć, co to by było gdyby grali nowi gracze. Pewnie nawet imion byśmy nie pamiętali po tylu odcinkach.
Mieliśmy kolejny twist, który nie do końca mi się podobał. Dwie rady i odpada tylko jedna osoba, po zadaniu z rozpalaniem ognia. Coś za duzo produkcja kombinuje. Choć lepsze to niż totalnie randomowa Exile Beach. Cieszy jedynie fakt, że to Pheobe wygrała pojedynek z Lydią i się uratowała. Ale nadal nic o niej nie wiemy. Nawet jak stała się celem, to dostała jedną marną konfę. David zamiast wykorzystać bliską relację Nicka i Pheobe, to celuje w Nicka bez żadnego powodu. Jemu samemu udało sie pozyskać Zacha, więc miałby już cztery osoby po swojej stronie. A tak to teraz jest w mniejszości i zadany na to co zrobi Moana. Pozytywnie w tym odcinku wypadała Moana. O ile zbytnio za nią nie przepadam, bo jest strasznie nudna. To jednak fajnie że wzięła sprawy w swoje ręce. Prawie udało się jej wykonać duży ruch. Ale Pheobe nie odpadła i teraz może sie za to zemścić. O Jacqui i Tarzanie oczywiście nic nie wiadomo i są pokazani jako ameby. Sharn i Lee, którzy decydowali też pozostają bez głosu. I weź tu wyciągnij jakieś wnioski po tej radzie.

U żółtych padło na Lydię, co mnie cieszy. Choć pierwszy raz ją pochwalę, bo słusznie zaczęła celować w Mata. To mógł być naprawdę dobry blindside z jej strony. Ale to jej namawianie do wykonywania ruchów, było lekko żenujące, biorąc pod uwagę jaką taktyką razem z Abbey kierowała się ostatnio :? Shonee oczywiście nadal pozostaje królową i jedynym jasnym punktem sezonu. Flick tak dzielnie walczyła na zadaniu, ale to i tak za mało, by edytorzy ją docenili.

Łudzę się jeszcze na jakąś poprawę ze strony produkcji. Ale szanse na to chyba coraz mniejsze.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

Post autor: ciriefan »

Nie wiem, jak mam oceniać ten sezon. Nie jest jakiś nudny, ale ten edit wszystko psuje. To byłby naprawdę genialny sezon, gdyby produkcja tego nie psuła i nie robiła nam 5-osobowego show zamiast 24-osobowego. To jest jakiś dramat i mam wrażenie, że nawet najgorsze sezony US typu Redemption Island, South Pacific czy Ghost Island były lepiej wyedytowane od tej edycji. Nie rozumiem tego. Australian Survivor zbudowało sobie legacy bycia wersją lepszą od oryginału, a teraz całkowicie niszczą to, co przyniosło im tak duże uwielbienie fanów. Nie jest to dla mnie zrozumiałe.

ŻÓŁCI

Przewidywalny podział głosów pomiędzy Lydię a Johna. Zabawnie obserwowało się Lydię próbującą walczyć o głosy i namawiać ludzi do blindsidu. Te jej teksty, że przecież to jest Survivor All Stars i trzeba dokonywać wielkich blindsidów - nagle ją olśniło, gdy pali jej się ogień pod tyłkiem, a sama jeszcze odcinek temu pieprzyła tylko o sile w zadaniach. Nagle siła nieważna, Shonee sobie może zostać, a celem jest Matt, a inni są be, bo nie chcą blindsidu. No beka. Tej pani już dziękujemy. Shonee pozostaje królową tego sezonu.

ZIELONI

Tu było o wiele ciekawiej i mieliśmy aż 3 możliwe cele. Wszystko się jakoś posypało. Ludzie, którzy byli w mniejszości na tej radzie, mogli się dogadać i kogoś razem wywalić, ale tak wyszło, że głosowali inaczej i ostatecznie Phoebe dostała najwięcej głosów. O dziwo Moana of all people się nagle przebudziła i okazuje się, że prowadzi całkiem ciekawą grę i nie jest zwykłą amebą. Bardzo dobrze zaplanowała ten blindside. Trzeba to docenić i przyznać jej, że ogarnia grę i robi to całkiem dobrze, ale twist z powrotem Phoebe może co nieco namieszać. Zobaczymy.

Twist na pewno lepszy od Exile, z którego sobie ludzie ot tak wracają. Nie czaję, czemu nie zrobili po prostu rady non elimination i jaki był sens wysyłania 2 osób na wygnanie tylko po to, żeby się tam przespali jedną noc. Tutaj przynajmniej ktoś odpadł, a druga osoba musiała wywalczyć bezpieczeństwo. Królowa Phoebe wygrała i miło było oglądać jej emocje i miłość do gry. Zapewne wszyscy ci ludzie kochają tą grę i krew ich zalewa, gdy widzą swój edit... Najważniejsze jest to, że Phoebe została, a Lydia odpadła. Pa pa, nie będziemy tęsknić, możesz wracać na siłownię.

KONFY (liczby nieco zmodyfikowane ze względu na inne źródło podliczające)
Mat - 4 (34)
David - 6 (33)
Nick - 3 (33)
Shonee - 6 (32)
Locky - 1 (15)
Moana - 7 (15)
Harry - 0 (14)
Phoebe - 1 (11)
Zach - 0 (9)
AK - 1 (8)
Lee - 0 (8)
Brooke - 0 (6)
Tarzan - 0 (6)
Sharn - 1 (5)
Jacqui - 0 (2)
John - 0 (1)
Flick - 0 (0)

Lydia - 9 (13)

Abbey - 17, Henry - 23, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 7, Shane - 5

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

Post autor: Jack »

Kolejny twist. Wohoho. Jakby był potrzebny XD
Cieszę się z tego powodu, że wyeliminowana z gry została Lydia, jednak zdecydowanie nie chciałbym być po czymś takim na miejscu Fibi. Dziewczyna została przegłosowana. Miała odpaść z gry, a tutaj nagle wygrywa z wyzwaniu i wraca do tego samego plemienia. Dziwne byłoby gdyby nie chcieli wywalić jej albo Nicka po raz kolejny...

Lidka o dziwo przegrała w wyzwaniu gdzie liczyła się przede wszystkim siła mentalna. To co było do tej pory jej domeną okazało się teraz gwoździem do trumny. Oczywiście nadal jestem team Shonee i z każdym odcinkiem kibicuję jej coraz bardziej :)

To wszystko co wydarzyło się w tym odcinku można było zmieścić gdzieś w 50 min. Wtedy nie byłoby aż tylu niepotrzebnych wypowiedzi, a może edit wyglądałby nieco lepiej. Przykro patrzeć na to, że niektóre osoby jak Flick są całkowicie pomijane. O istnieniu takiej Jaqui dowiedzieliśmy się głównie dzięki temu, że zdobyła indywidualny immunitet.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 8

Post autor: Jasasiek »

Twist z radą dla obydwu plemion spoko, jeśli z każdego plemienia odpada jedna osoba. Bałem się, że powtórzy się sytuacja z Game Changers i obydwie drużyny będą mogły głosować na kogo chcą. Taki twist jest strasznie niefair, więc dobrze, że do tego nie doszło. Nie jestem też zwolennikiem wymuszania rozpalania ognia, gdy nie doszło do nierozwiązywalnego remisu, ale już lepsze to niż łączona rada dwóch plemion.
Odpadła gorylica Lydia. Gdzie jest jej siła w zadaniach, o którą tak zabiegała? Dlaczego jej nie wykorzystała? :lol: Pomysł z blindsidowaniem Mata żałosny i kompletnie sprzeczny z tym, co mówiła do tej pory. "This is A l l S t a r s!" - no właśnie, wypad
Socjal Shonee budzi podziw, dwa dni w nowym plemieniu z obcymi ludźmi, a poczciwy Mat jej bransoletki plecie xD
U zielonych mnóstwo podziałów: trio Moana-Jacqui-Tarzan, para David-Phoebe, osamotniony Nick i Sharn, Lee, Zach bez konkretnejszych powiązań.
Moana nareszcie się obudziła i przejęła władzę w swojej grupie. Wszystko super, cieszę się, że nareszcie wzięła sprawy w swoje ręce i całkiem dobrze jej poszło, ale czemu targetuje akurat Phoebe? :( David kopnie cię w dupę po mergu, girl don't choose this way.
David zaczął nagle dążyć do eliminacji Nicka, dlaczego - tego już jakoś bliżej nie przedstawiono.
Phoebe miała ogromnego farta z tym twistem, ale teraz może mieć spore problemy. David zrozumie, że się od niego odwróciła i głosowała razem z Nickiem, a Moana nadal będzie w nią celować. Mam nadzieję, że się wybroni równie świetnie jak przy rozpalaniu ognia :?
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości