Australian Survivor: All Stars - Odcinek 10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 10

Post autor: Jack »

Data premiery: 24.02.2020r.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 10

Post autor: Umbastyczny »

To był straszny odcinek...

Ale tak po kolei. Flick dostała konfę, jeeeej... Ale no tak, najpierw była duchem, a teraz od razu jest pokazana jako niegodna zaufania, spiskująca z Matem i do tego z trudną przeszłością, czyli blindside Brooks. Eh, obstawiam, że wyleci jeszcze w tym tygodniu. Patrząc na formę zadaniowa jej plemienia, to może nawet w epie11. Ale no, pierwsza jej rada i pewnie wyleci, kwestia ile sie to odwlecze.

Pompowali tak Mata i po co? Odpadł, nic szczególnego nie zwojowal i tyle. Ciekawe co teraz zrobi edit. Czy zaczną pokazywać osoby z tła czy cały czas Mata przejdzie na Davida?


No u Davida nuda. Z innych osób mieliśmy jakieś pierdoly jak goły Tarzan i trochę Nicka i Phoebe. Ale 99 procent czasu to i tak David. Swoją drogą jak patrzyłem na niego na zadaniu... Moim zdaniem typ jest odrazajacy i robił to wszystko pod publiczke.

A co do nagosci. Nie rozumiem czułości produkcji do pokazywania tych wszystkich scen z męskim dupami tudzież gmeraniem w kroczu :D

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 10

Post autor: Saw »

Kolejny odcinek, który nie był porywający. Jedyny plus że Flick w końcu dostała konfę, ale niestety pokazano ją jako osobę niegodną zaufania. Boję się że to może oznaczać jej szybki koniec. A edytorzy to lubią tak prowadzić historię, że nagle kogoś pokażą i ta osoba zaraz odpada.
Bardzo mnie cieszy że Mat odpadł i nie będzie trzeba już oglądać tej jego gemby. Może w końcu inni dostaną lepszy edit po jego odejsciu. Chyba że produkcja znajdzie nowego Mata i to z jego perspektywy będziemy oglądac grę, a inni nadal zostaną w cieniu. W ogóle zastanawiam się czemu Australijczycy tak się nim jarali i promowali. Przecież nic godnego uwagi w tym sezonie to on nie zdziałał. Na początku to jeszcze rozumiem, gdy był liderem mniejszościowego sojuszu i udało mu się ich wyratować. Ale później tak ogromna ilość konf była zdecydowanie zbędna. Ja tego gościa nie trawię i nigdy zdania o nim nie zmienię.

W drugim plemieniu był głównie David. No i trochę pokazano Pheobe, której udało sie znaleźć wskazówkę. Ale zapowiada się na to że wtopi z nią w przyszłym odcinku. Oby jednak to była mylna podpowiedź. Bo jak David znajdzie 2 HII to 90% czasu antenowego będzie mu poświęcone.
Ogólnie nie podobało mi się zachowanie tych ludzi na nagrodzie. Zachowywali się jak małpy podczas szukania HII. A największą żenadę czułem widząc co wyprawiają David i Nick. Żałosne że to wszystko jest pod publiczkę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 10

Post autor: ciriefan »

Dla mnie ten odcinek nie był taki najgorszy, bo nawet pokazali nieco więcej innych osób, ale oczywiście nadal wszystko toczyło się wokół Mata i Davida. Jeden z nich właśnie odpadł, więc pytanie, kto będzie kolejnym pupilkiem produkcji. Oby nie Locky.

ZIELONI

Znowu kolejny odcinek All About David. Ja już nawet mam odruch wyciszania dźwięku, gdy zaczyna się kolejna jego konfa. Na szczęście było sporo Phoebe, która zdobyła wskazówkę, a następnie skutecznie ją ukryła - królowa. Oby zapowiedzi o flopie z tą przewagą były zwykłym przekłamaniem... Nick jest jaki jest, ale ja go lubię. Jest na pewno w swoich konfach bardziej zabawny od Davida. Kibicuję najbardziej jemu i Phoebe w tej grupie. A pozostali coś tam powiedzieli na nagrodzie i widzieliśmy gołego Tarzana, więc pochwalę, że była jakakolwiek odskocznia od Davida chociaż na 5 minut.

ŻÓŁCI

Flick przemówiła. Wow. Szoker. Pewnie w kolejnym epie odpadnie, bo po co miałaby dostać głos? Też nie czaję wielkiego editu Mata. Przy tym całym storyline współpracy między nim a Davidem to miało sens, ale po przemieszaniu był po prostu nijaki. Odcinek przewidywalny, odpadła osoba z mniejszości, ale tym razem to dobrze, bo właśnie to był Mat. Nadal w tym plemieniu kibicuję Harry'emu i królowej Shonee.

KONFY:

David - 8 (48)
Nick - 5 (38)
Shonee - 2 (34)
Moana - 1 (22)
Harry - 3 (19)
Phoebe - 6 (18)
Locky - 0 (17)
AK - 0 (10)
Lee - 1 (9)
Zach - 0 (9)
Brooke - 1 (7)
Tarzan - 1 (7)
Sharn - 0 (5)
Jacqui - 0 (2)
Flick - 1 (1)

Mat - 8 (51)

John - 6, Lydia - 13, Abbey - 17, Henry - 24, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 6, Shane - 5

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 10

Post autor: Jasasiek »

No nareszcie odpadł Mat :lol: Ciekawe, czy David zgarnie teraz wszystkie konfy? Czy może edytorzy przerzucą się na AK lub Locky'ego? Po co było go tak pchać do kamery? xD Jedyne co zrobił, to przyczynił się do eliminacji Daisy, posłusznie wykonując polecenie Davida.
Pomysł Harry'ego z poświęceniem dwóch głosów na niego dla mnie zbyt ryzykowny i zupełnie niepotrzebny.
Phoebe znalazła wskazówkę. Niech tylko ta zapowiedź kolejnego odcinka nie okaże się prawdziwa. Jeśli zdradzi wszystko Davidowi to może się to dla niej skończyć tragicznie :x
Zachowanie niektórych uczestników na nagrodzie z ciastami obrzydliwe :|
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość