Australian Survivor: All Stars - Odcinek 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 15

Post autor: Jack »

Data premiery: 04.03.2020 r

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 15

Post autor: MaciekRS »

Ugh, będzie ciężko. Niestety kontrole ma grupa ludzi którzy sa po prostu niesympatyczni.
Moana, Jacqui, Tarzan, Zach, Sharn nie pokazali nic za co można by ich choć trochę polubić a David który był całkiem OK w poprzednim sezonie teraz tak się zagrywa, wszystko robi pod publiczkę że aż się niedobrze od tego robi.
Zły edit, źle dobrani niektórzy ludzie i sezon który mógł być fantastyczny pewnie będzie najgorszym sezonem S AU.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 15

Post autor: Umbastyczny »

Sezon jest po prostu tragiczny.

Odcinek był poświęcony Harry'emu, który był dość lubiany przez produkcję. O ile w jego pierwszym sezonie nie przepadałem za nim, tak tutaj nawet go polubiłem. Wiadomo było jednak, że padnie na kogoś z ich sojuszu, bo przeskok teraz był mało opłacalny numerkowo.

A z innych rzeczy? Dalej dużo Davida, który irytuje niemiłosiernie. AK wciąż jest pokazywany jako nieogar mylący się na każdym kroku. Odcinek był przewidywalny do bólu... Po wyspie dalej hasa kilka duchów. Tragiczny twór. Obejrzę do końca z przyzwyczajenia, ale w sumie zero przyjemności z oglądania.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 15

Post autor: emka »

A ja uwielbiam oglądać Davida, zapewnia doskonałą rozrywkę,do tego strategicznie nieźle się ustawił. Jeśli sojusz 7 się utrzyma to owszem dalej może być nieco nudno. Moana ma swoje minionki i propsy dla niej, że się tak ustawiła. Zaskoczyła mnie gra Zacka, bo zupełnie inaczej gra niż poprzednio, może trochę zmądrzał. Liczę, że A.K trochę wniesie zamieszania, oraz mam nadzieję, że Shonee utrzyma się jak najdłużej. Brooke jak dla mnie jest kolejna do odstrzału.

p.s. kto mi podrzuci link do jurry villa, będę wdzięczna

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 15

Post autor: ciriefan »

Ten sezon to tragedia. Najgorszy sezon Australian Survivor.

Przewidywalna rozgrywka. Tragiczny edit. U władzy osoby niesympatyczne, niewidoczne bądź widoczne do porzygu (David). Do tego odpadł drugi z moich ulubieńców czyli Harry. Zostaje tylko Shonee, która oczywiście jest w mniejszości.

Żenada nie sezon.

KONFY:
David - 2 (79)
Shonee - 0 (50)
Moana - 1 (36)
Brooke - 2 (24)
AK - 2 (21)
Sharn - 1 (18)
Zach - 3 (13)
Lee - 1 (10)
Tarzan - 0 (10)
Jacqui - 0 (7)

Harry - 7 (47)

Locky - 22

Nick - 52, Flick - 7, Phoebe - 22, Mat - 51, John - 6, Lydia - 13, Abbey - 17, Henry - 24, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 6, Shane - 5

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 15

Post autor: Saw »

Niestety sezon zrobił się strasznie przewidywalny. Dobrze, że produkcja nie uznała eliminacji Harry'ego blindsidem, bo byłaby niezła beka. Ostatnio u nich na każdej radzie są blindsidy, nawet jak odpadają osoby znajdujące się na wylocie :?
Harry'ego szkoda, bo był w sojuszu któremu kibicowałem. No i przyznaję że polubiłem go dużo bardziej niż w poprzednim sezonie. Fajny facet z dużym zaangażowaniem w grę. Niestety był teraz w kiepskiej sytuacji i cięzko było coś zmienić. Walczył o głosy Lee i Zacha i mądrze celował w Jacquie. Ale dla tej dwójki zmiana stron w tym momencie nie miała zbyt dużego sensu. Lee pewnie nadal trzyma się mocno z Sharn, a Zach z Davidem. Ciężko będzie Shonee i Brooke się wyratować, ale mam nadzieję że cud nastąpi i się im uda. Inaczej chyba sobie odpuszczę oglądanie sezonu, bo w drugim sojuszu prawie nikogo nie lubię. Na początku trzymałem kciuki za Davida, ale jego edit jest tak nieznośny, że po prostu rzygać się chce. Mam tez jakieś dziwne przeczucie, że ten sezon wygra Moana, a to byłby gwóźdź do trumny. Ona ma podobny edit do poprzednich zwycięzców. Dodatkowo to podkreślanie, że na poprzedniej radzie zemściła się za przyjaciela Mata. Boję się że to oznacza najgorsze. Ona jest tak nudna i nieciekawa że masakra :(

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 15

Post autor: Jasasiek »

Od tego odcinka zacząłem oglądać na szybkości x1.75, ciekawe czy stanie się cokolwiek, co sprawi, że będę jeszcze zainteresowany tym sezonem.
Harry bardzo u mnie zaplusował w tym sezonie. W poprzednim był ciągle pokazywany w kontraście do Janine jako Godmother i na dłuższą metę mnie to męczyło. Teraz pokazał się z dobrej strony i stał się jednym z moich faworytów. Szkoda, że odpadł, strategicznie ze wszystkich pozostałych w grze ludzi wydawał się najciekawszy.
Trzymam kciuki za Shonee i Brooke. Jeśli one odpadną to niech już wygra David. Można go lubić lub nie, ale wygrana kogokolwiek innego z tego sojuszu będzie po prostu porażką.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości