Australian Survivor: All Stars - Odcinek 17

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 17

Post autor: Jack »

Data premiery: 10.03.2020r.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 17

Post autor: Umbastyczny »

Hm… odcinek był taki sobie (co na ten sezon już jest swego rodzaju pochwałą).

Twist jest generalnie głupi, generuje 3 dodatkowe odcinki i tyle. Sytuacja ułożyła się tak, że Zach sam chciał iść, Shonee była skazana na porażkę, więc tylko chodziło o 1 miejsce, które i tak było decyzją grupy w sumie otwarcie przyznane Jacqui, która może była trochę niezadowolona, ale jakoś bardzo nie kombinowała - gdyby chciała to np. mogła namówić Shonee do głosowania na Davida czy coś.

To co mnie zaskoczyło to Tarzan, który nagle jest bliżej z Davidem niż z Jacqui. Ale jak to? Co przegapiłem?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 17

Post autor: ciriefan »

Kolejny kiepski odcinek. To, że Sharn nie wykonała ruchu przeciwko Davidowi... Żenada.

Nie no, szkoda czasu na tych graczy. Zach sam się zgłasza na Exile. Sharn i Tarzan posłuszni Davidowi. Jacqui w końcu się obudziła, że nie chce odpaść, ale chyba trochę za późno. Nuda.

KONFY:
David - 10 (99)
Shonee - 1 (55)
Moana - 4 (42)
Brooke - 1 (33)
AK - 0 (24)
Sharn - 4 (23)
Tarzan - 0 (17)
Zach - 1 (17)
Jacqui - 0 (7)

Lee - 13, Harry - 47, Locky - 22

Nick - 52, Flick - 7, Phoebe - 22, Mat - 51, John - 6, Lydia - 13, Abbey - 17, Henry - 24, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 6, Shane - 5

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 17

Post autor: Saw »

Kolejny odcinek, który nic ciekawego nie wniósł. Ten sezon jest nudny i tak strasznie chaotyczny, że masakra. Po cholerę oni tak przeciągają tym marnym Exile Beach. Nie wiem, ale już moja cierpliwość się kończy. Nawet z oglądania mojej kochanej Shonee nie jestem wstanie się już cieszyć. Kto tam trafił na EB? Shonee będąca na wylocie, Zach, który zgłosił się na ochotnika i Jaquie, która prawie nic nie zrobiła, by się wyratować. Naprawdę, ci ludzie już nie mają ochoty na grę? Oni chyba zmęczeni, albo zirytowani tymi twistami. Sharn w poprzednim sezonie pokazywała że potrafi zagrać agresywnie, a teraz to ciepłe kluchy i boi się Davida. W ogóle jestem zaskoczony że Tarzan jest bliżej z Davidem niż z Jaquie. Dziękuję edytorom, że tak świetnie prowadzą historię i nawet nie wiem co tam się dzieje. Najważniejszy jest dla nich David i jego żenujące konfy. W dupie mają takie osoby jak Tarzan czy Jaquie. Może teraz nieco poziom podskoczy, ale na fajerwerki nie liczę. Oby udało się Shonee i Brooke wrócić i zmienić przebieg gry.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 17

Post autor: Jasasiek »

Porażka, dlaczego ci ludzie nie zrobią czegoś żeby wykopać Davida? Naprawdę myślą, że mogą z nim na końcu wygrać? Zach sam zgłasza się na Exile, Jacqui ma wszystko w dupie, Sharn boi się zrobić cokolwiek, Tarzan nagle uważa, że David to jego #1 ally xD Wszyscy grają jak im David zagra. Pewnie i tak cały ten twist okaże się jednym wielkim gównem, Shonee w tobie jedyna nadzieja :x
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości