Australian Survivor: All Stars - Odcinek 18

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 18

Post autor: Jack »

Data premiery: 11.03.2020r.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 18

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek o dziwo mi się w miarę podobał.

Każdy moment, w którym Davidowi coś nie wychodzi jest cudowny <3

Generalnie było zabawnie, Shonee jak zwykle pocieszna, Zach blindsidujący sam siebie, Jacqui doingująca siebie, David zblindisdowany :3

Z innych rzeczy, twist dalej uważam, że słaby. Zach zmienił się od poprzedniego sezonu i przemyślał sobie różne kwestie, ale pod kątem gry i tak nie miał nic ciekawego to zaprezentowania. AK jest tragiczny, jak pytał Shonee czy odpuszczą razem zadanie... Tarzan też nie gra - pionek Davida. Sharn niby coś się budzi, ale dalej nie ogarnia. Moana antypatyczna. David odpychający. Tylko w Brooke i Shonee pokładam jakieś nadzieje.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 18

Post autor: Maw »

In this room we stan Jacqui. Wow mama wie, że David jest dangerous. What a great player, I'm impressed! Mam nadzieję, że ona, Brooke albo Shonee to wygrają, bo sorry, kto jak nie one? AK? No thank u, ale bym to przebolał. Tarzan nic nie robi i jest tylko numerkiem. Sharn lubię, ale niech się piczka ogarnie. Davida już nie da się oglądać... I nie wiem kto tam jeszcze jest. Zach odpadł na własne życzenie. Co za debil.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 18

Post autor: ciriefan »

Jeden z niewielu odcinków w tym sezonie, o których można powiedzieć, że był dobry.

Było nieco mniej Davida. W końcu coś poszło nie po jego myśli - ach ta jego mina na koniec. W końcu pokazują nieco więcej innych. W końcu Jacqui się obudziła i zaczęła grać. Królowa Shonee przetrwała radę, na której miała ostatecznie w końcu odpaść. No i Zach, największe waste of space tego sezonu, w końcu odpadł i to na dodatek sam do tego doprowadził swoją głupotą.

Nie wierzę w to, że będę zadowolony z końcówki tego sezonu, ale lekka ulga, że w końcu jakiś odcinek wywołał we mnie zadowolenie.

KONFY
David - 7 (106)
Shonee - 8 (63)
Moana - 7 (49)
Brooke - 1 (34)
AK - 1 (25)
Sharn - 2 (25)
Tarzan - 0 (17)
Jacqui - 9 (16)

Zach - 6 (23)

Lee - 13, Harry - 47, Locky - 22

Nick - 52, Flick - 7, Phoebe - 22, Mat - 51, John - 6, Lydia - 13, Abbey - 17, Henry - 24, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 6, Shane - 5

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 18

Post autor: Saw »

No proszę, w końcu był dobry odcinek. Przede wszystkim w końcu rozgrywka zrobiła się ciekawsza i nie było już wycinania osób z sojuszu mniejszościowego. Ale też pochwalę edit, który był wyrównany i nie skupiał się tylko na beznadziejnym Davidzie.
Wielkie uznanie dla Shonee, że tak ładnie popracowała nad Jacquie i przekonała ją do przeskoku. W ogóle gdzie do tej pory była Jacquie? Gdyby przez cały sezon grała tak jak w tym odcinku i dostawałby więcej konf to bez wątpienia byłaby obok Shonee drugą królową tego sezonu. Dobry ruch wykonała przeskakując do byłych zielonych. Zdała sobie sprawę że w starym sojuszu jest na kiepskiej pozycji i że para David/Zach jest niebezpieczna. Dodatkowo wkurzał ją Zach, więc nie miała żadnego zawahania by się go pozbyć.
Zach mnie rozbawił w tym odcinku. Tak naprawdę sam doprowadził do swojego blindsidu. Ostatnio zgłosił się na ochotnika do wysłania na Exile Beach, bo był pewny że bez problemu wróci do gry. A tu taki zonk! W obu zadaniach był blisko, ale się nie udało. A taki był pewny i arogancki. Za głupotę koleś trzeba płacić :lol: Przede wszystkim super było widzieć że Davidowi cos nie poszło po myśli i jego wierny żołnierz poleciał z gry. Mam nadzieję że za chwile i na niego przyjdzie kolej. Tylko że te dwa nieszczęsne immunitety ma w kieszeni i teraz będzie sie trochę bał o swój los. Oby go wywalili, bo edytorzy już całkowicie mi go zbrzydzili. A co do Zacha, to nawet na plus wypadł w tym sezonie. Na pewno wyciągnął wnioski i nie był tak irytujący. Ja go nawet trochę polubiłem. Nie prowadził zbyt dobrej gry, ale zaszedł dużo dalej niż ostatnio. Myślę że lepszy socjal mu mocno pomógł.
Teraz mocno trzymam kciuki za Shonee i Brooke, bo ich sytuacja się poprawiła. Mam także nadzieję że Jacquie na dłużej się przebudziła i nadal będzie wybierać rozsądne decyzje. Fajnie jakby we trzy te kobietki się trzymały. AK niestety mocno rozczarowuje.Niby trzyma z moim faworytkami, ale nie przepadam za nim. Wkurza mnie jego głupota. Moana ma moim zdaniem winner edit, co mnie przeraża. Laska jest tak bezpłciowa, że odechciewa się oglądać. Boże nie pozwól jej wygrać, bo to będzie gwóźdź do trumny tego sezonu. Tarzan nie istnieje i stał się pionkiem Davida. A Sharn się miota i nie ma żadnej przemyślanej strategii. Nawet w zapowiedzi kolejnego odcinka, będzie odwalała manianę. Ona i David pierwsi do odpadki.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 18

Post autor: Jasasiek »

Coś się w końcu poruszyło :D Twist nadal uważam za gówniany, ale przynajmniej coś się zmieniło. Już myślałem, że Zach od poprzedniego razu wyewoluował, no ale najwyraźniej wciąż niewystarczająco. Odpadł na własne życzenie i na to zasłużył. Shonee świetnie wykorzystała czas na Exile Beach, namawiając Jacqui do flipnięcia. Pierwszy raz od rozpalania ognia, przy którym odpadła Lydia, głosowanie nie potoczyło się tak, jak chciał David. Pewnie teraz zemsta na Jacqui będzie jego głównym celem i według zapowiedzi szykuje się z tego powodu coś większego, nareszcie.
Moana została po radzie żeby zawiązać buta i mrugnęła okiem do Locky'ego i Harry'ego. Jeśli zrobiła to celowo, żeby pokazać im, że wiedziała o planie z głosowaniem na Zacha (a wiedziała), to ogromny plus dla niej. Pokazała, że grupę niekoniecznie kontroluje David.
Włączam kolejny odcinek z nadzieją, że nie poleci Shonee.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości