Australian Survivor: All Stars - Odcinek 19

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 19

Post autor: Jack »

Data premiery: 16.03.2020r.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 19

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek taki sobie, ale i tak lepszy niż te z pierwszej części sezonu.

Na Davida nie można patrzeć, więc bez zmian. Brooke i Shonee nadal spoko. Tarzan dalej duch. Moana dalej nawet nieźle gra, ale odpycha. Sharn wciąż chaos i miotanie się. AK to wciąż nieogar i każde jego słowo się NIE sprawdza :D Nawet teraz to on o pierwsze mówił o sobie jako o strategu ich sojuszu xD gdzie on nic przez cały sezon w sumie nie zrobił. A dodatkowo mówił o tych kamieniach 10 razy, a to on pierwszy wymiękł.

Nie wiem czy ich trójce się to opłaci. Tzn. każde z nich miało 25% szans, że odpadnie i 75% szans, że to nie Sharn, więc i tak po ich sojuszu. Moim zdaniem powinni bardziej popracować nad Sharn przy revote i jej powiedzieć, że jak coś to ona jedyna z sojuszu ciągnie kamień i czy dla całej grupy będzie ryzykować?

A Sharn teraz ma nieciekawą sytuację. Albo zdradzi tę nową trójkę i zyska hejt jurorów, ale przeskoczy do nich i będzie w niezbyt dobrej pozycji i zyska hejt Mo i Tarzana.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 19

Post autor: ciriefan »

Odcinek niby nie był najgorszy, ale już nie mogę z tym Davidem. Czy choć raz coś może pójść nie po jego myśli? Nawet blindside Zacha to była ostatecznie jego decyzja, bo on wiedział, ze Zach odpadnie (Moana kazała mu zagrać HII na radzie, ale to wycięli), więc ostatecznie postanowił go nie ratować. No ale oczywiście tego nie pokazują.

No nie wiem, jakieś to takie nijakie. Rozumiem, że mniejszościowa trójka nie chciała ryzykować, bo i tak były szanse 3:1, że odpadnie ktoś z nich i będą w dupie, no i szansa 1:4 że padnie akurat "na mnie". Sharn gra bardzo kiepsko w tym sezonie. Nie sądzę, aby zmieniła strony. Nie jest to dla niej ani trochę opłacalne. Ogólnie przebieg tego sezonu to dramat i tyle. Jedyne, co go może uratować, to odpadnięcie Davida.

Jacqui trochę szkoda, ale z drugiej strony sama ustawiła się na takiej pozycji. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana, więc brawa dla niej, że coś próbowała zmienić, chociaż tym razem okazało się to nieopłacalne. A sądzę, że dla całej reszty jej byłego sojuszu nieopłacalne okaże się trzymanie w grze Davida.

KONFY
David - 10 (116)
Shonee - 8 (71)
Moana - 4 (53)
Brooke - 0 (34)
AK - 4 (29)
Sharn - 4 (29)
Tarzan - 2 (19)

Jacqui - 5 (21)

Zach - 23, Lee - 13, Harry - 47, Locky - 22

Nick - 52, Flick - 7, Phoebe - 22, Mat - 51, John - 6, Lydia - 13, Abbey - 17, Henry - 24, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 6, Shane - 5

_just_for_fun_
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2020, 05:56
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 19

Post autor: _just_for_fun_ »

Na ten moment wydaje mi sie, że Sharn mówiła prawdę na radzie i odwróci się od Mo i Tarzana. Już wcześniej tyle razy uderzała w Davida, to przez Nią traci władzę z odcinka na odcinek. Ale w końcu! Yeee najwyższy czas, żeby ten humanoid Jacqui opuściła grę. Od momentu kiedy Zach odpadł miała chwilową władzę w obozie.. No i psychika Jej siadła, widać było hehe tylko machała się na boki napinała szkieletora i pieprzyła głupoty. Od początku na wyspie Mo chroniła Jej dupę i teraz okazała się słaba i nie zdolna do samodzielnej gry. Nie było to ani trochę mądre posunięcie, zdecydować się odwrócić od większościowego sojuszu. Co innego głosować na gościa, który ma orzeszek pistacjowy zamiast mózgu... A co innego zapominając o swoim mężu obozowym Tarzanie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 19

Post autor: Saw »

Dobry odcinek, jednak nie do końca zakończył się po mojej myśli. Szkoda, że Jacquie odpadła. W końcówce naprawdę pokazała całkiem niezłą grę. Przede wszystkim zaryzykowała i nie siedziała z założonymi rękami. Wydawało się że ustawiła się na niezłej pozycji i że nowy i stary sojusz będą walczyły o jej głos. Jednak rzeczywistość była inna i to ona stała się celem. Nie wiem czy trójka Shonee, Brooke i Ak zrobiła dobrze, poświęcając Jacquie. Oczywiście losowanie kamieni jest cholernie ryzykowane, dodatkowo przy rozkładzie 3:1. Najbardziej wkurzył A.K, kótry był taki podjarany losowaniem kamieni, a jak przyszło co do czego to pierwszy z tego zrezygnował. PO raz kolejny potwierdził jaki jest słaby. Sharn obiecała teraz że będzie trzymała z nimi. Ona w ogóle jest beznadziejna i cięzko przewidzieć co zrobi. Tak naprawdę zrazi do siebie sporo osób i to bez róznicy jaki sojusz wybierze. Jeśli dotrzyma slowa i przeskoczy, to tamci się wściekną. Jeśli jednak tego nie zrobi, to trójka zielonych będzie obrażona. W kiepskiej sytuacji się postawiła na właśne życzenie. A mogła zaryzykować. Ale tam nie żal mi jej, bo jej nie lubię.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 19

Post autor: Jasasiek »

Odcinek ok, oprócz rady nic ciekawego.
Sharn jest teraz w bardzo trudnej pozycji. Flipnie - wkurzy Davida, Moanę i Tarzana. Nie flipnie - wkurzy Shonee, Brooke i AK. Ale przynajmniej została w grze, mogła przecież odpaść przy kamieniach. Trudno powiedzieć co ona zrobi, jak narazie przez cały sezon się miota i rzadko kiedy jest na cokolwiek zdecydowana, więc i tym razem będzie pewnie podobnie.
Z perspektywy sojuszu Shonee-AK-Brooke chyba lepiej było nie ryzykować. Szansa na to, że odpadnie Sharn była zbyt niska, może gdyby David nie zużył HII na Tarzanie, to by się na to zdecydowali.
Nie wiem co musiałoby się stać, żeby David odpadł. Chyba tylko flip Moany może coś zmienić, pod warunkiem, że on nie wygra immunitetu i będzie czuł się na tyle bezpiecznie, że nie sięgnie po HII.
Jacqui zaryzykowała i poniosła tego konsekwencje, ale chociaż nie siedziała biernie, czekając na swoją eliminację wyznaczoną przez Davida.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości