Australian Survivor: All Stars - Odcinek 23

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 23

Post autor: Jack »

Data premiery: 24.03.2020r.

Barteg
6th voted out
Posty: 82
Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:33
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 23

Post autor: Barteg »

Brooke </3
Niestety dobrze wczoraj odczytałem zwiastun tego odcinka, który skupił się w zasadzie tylko na rywalizacji Brooke - Dave (a nawet bardziej znowu na tym jak wspaniały jest Dave), więc ogólnie nuda. Niby próbowano potem stworzyć emocje decyzją Moany, ale było do przewidzenia, że nie zagłosuje na Sharn (którą to świetnie podsumowała Brooke oddając głos), faktem jest, że Moana wchodząc do F3 z Davem i Brooke miałaby na 99% pewne F2, ale faktem też jest, że jedyną osobą, z którą może wygrać jest Sharn, w dodatku było ryzyko, że Sharn wygra ogień i Mo byłaby wtedy w fatalnej pozycji.
Szkoda wielka, że tak wyszło, akurat to zadanie dzisiaj bardziej pod Dave'a było, a walka była i tak mega wyrównana, więc brawa dla Brooke, btw. występy w zadaniach Moany, która jest chyba byłym sportowcem są mocno żenujące.

Jeszcze co do samej Brooke, ogólnie wycisnęła chyba maxa z tego sezonu, tak naprawdę nie bardzo jest co zarzucić, może na jej miejscu próbowałbym agresywniej grać od F6/F5 (w tym stylu co w tym odcinku, a nawet mocniej) i bardziej skłócać ze sobą resztę, bo nie miała przecież nic do stracenia. Szkoda, że finał nie jutro, bo wolałbym już zamknąć ten sezon, a nie czekać jeszcze tydzień.

Fun fact: w trzecim sezonie z rzędu osoba, którą lubię najbardziej odpada w F4 (no dobra, tutaj była Shonee, ale Brooke też uwielbiam i w zasadzie kibicowałem im na tym samym poziomie).

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 23

Post autor: Umbastyczny »

Oj ciężki odcinek. Z jednej strony po prostu szkoda Brooke, ale przynajmniej dostała takie ładne i godne pożegnanie. W sumie licząc jej immu z etapu pre-merge to ma ten rekord indywidualnych immu :D No i moim zdaniem dawała dobre argumenty za pozostawieniem jej w grze. W sumie gdyby wywalili Sharn, to Mo miałaby F2 na 100%, bo David i Mo wzięliby ją do finału, eliminując tę drugą osobę. Kwesita czy miałaby szanse ich w tym F2 pokonać...

David wciąż irytuje, inni mu strasznie słodzą i wchodzą w dupsko, a nie do końca jest czemu. Irytuje mnie też to jaranie się tym ich sojuszem, że super trwały, że mocny, że sojusz nigdy tak daleko nie doszedł, bleh.

Moana - jej gra dobrze przedstawiona może nawet zrobić wrażenie, ale po pierwsze ona ssie w zadaniach ostro, po drugie ludzie uwielbiają Davida. Obstawiam dla niej mimo wszystko 3 miejsce. Choć może panie mnie zaskoczą i któraś z nich wygra z Davidem i go wywali.

Sharn - oj, irytuje mnie i gra po prostu źle. Naprawdę się prosi o zajęcie drugiego miejsca. Ma to w zasadzie pewne, bo podejrzewam, że i David i Mo będą chcieli siedzieć obok niej na FTC. Ale nie ma szans z nimi wygrać.

Także moim zdaniem sezon wygra David, tak odpychającego i irytującego F3 to dawno nie widziałem.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 23

Post autor: MaciekRS »

W zasadzie i tak wiemy już kto wygra (podobnie jak wiedzieliśmy a w poprzednim sezonie) edytorzy nie dają nam pola do namysłów więc moją jedyną nadzieją na finał jest to że Sharn będzie w final 2 i jury ją totalnie zgrilluje i ośmieszy jej "grę"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 23

Post autor: ciriefan »

Nudne odejście Brooke. Tragiczne i antypatyczne F3. Szkoda gadać.

KONFY
David - 7 (140)
Moana - 8 (78)
Sharn - 0 (41)

Brooke - 6 (51)

Tarzan - 27, AK - 43, Shonee - 75, Jacqui - 21, Zach - 23, Lee - 13, Harry - 47, Locky - 22

Nick - 52, Flick - 7, Phoebe - 22, Mat - 51, John - 6, Lydia - 13, Abbey - 17, Henry - 24, Michelle - 8, Daisy - 7, Jericho - 6, Shane - 5

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 23

Post autor: Saw »

Ja pierniczę, ale nudy :? Wiadomo było że jak Brooke nie zdobyła immunitetu to jej los jest przesądzony. Jeszcze próbowali sztucznie budować napięcie, że niby Sharn i Moana odwrócą się od siebie. Ale chyba nikt w to nie wierzył. Ogólnie argumenty Brooke miały jakiś sens. Taka Moana w F3 miałaby pewne miejsce w finale z kimś z dwójki Brooke i David. Problem w tym, że z żadnym z nich nie miałby szans. A teraz wcale tak łatwo może nie przyjść jej ten finał. Bo jak David wygra immunitet to raczej weźmie tak Sharn, a jak jakimś cudem wygra Sharn to popisze się po raz kolejny idiotyzmem i możliwe zabierze tam Davida.
Ogólnie brawa dla Brooke za cały ten sezon. Ona i Shonee to były dwa jedyne jasne punkty tych całych all stars. Do jej gry nie można się przyczepić, bo robiła co się dało by przetrwać. Ale każdy widział jaka była jej pozycja i jak ciężko było dotrzeć do tego F4. Pięknie wymiatała w zadaniach. Można powiedzieć że niekiedy ośmieszała facetów czy sportowca Moanę :lol:
Finał zapowiada się żenująco. Nie chce mi się go oglądać. Zwycięzca jest już raczej znany. Eh :(
David - irytuje niemiłosiernie. Było wiadomo że to on wygra immunitet i będzie ten wielki płacz. Nawet podczas zadania miałem wrażenie, że robili z niego bohatera i wskazywali, że to jemu mamy kibicować, a nie Brooke. Rzygam po prostu. Ten sezon od początku jest robiony pod niego. Nachalny edit, robienie z niego wielkiego gracza, podkreślanie jak dba o sojusz. Szczerze, gra w tym sezonie bardzo dobrze, ale nie dokonał jakiś wielkich ruchów, po których mógłbym spaść z krzesła. Nie lubię pupilków produkcji, a tu niestety mamy z takim do czynienia.
Moana - jest odpychająca. Może i nie gra źle, ale jako osoba jest masakrycznie nudna. Nie potrafię sobie wyobrazić, by ktoś tak nijaki wygrał. Okropnie wyglądałby wśród poprzednich zwycięzców :? Jeszcze przyznam, że jestem zażenowany jej występami w zadaniach. Babka tyle lat jest w sporcie, a tu daje takie popisy nieporadności.
Sharn - nie cierpię i liczę, że zostanie ostro zhejtowana jak dojdzie do finału. Czekam tylko na to jak zostanie wylane na nią wiadro pomyj. To może minimalnie wynagrodzić mi ten tragiczny finał. Pragnę tego! Dla mnie ona gra beznadziejnie i bez różnicy z kim stanie do walki w finale to ma pewną przegraną. Podobało mi się jak Brooke ją pocisnęła na radzie. Oby to była zapowiedź tego co ją czeka.

W finale stawiam na Davida. Ale szczerze jest mi wszystko jedno kto wygra. Nikogo z nich nie lubię. Ciekawe czy Australijczycy wyciągną wnioski po tak słabym sezonie. Bo jak nie to dalej będziemy oglądać taką kupę gówna jak teraz :(

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 23

Post autor: Jasasiek »

Brooke przegrała :( Wielka szkoda, oprócz Shonee i Harry'ego jej jedynej po mergu dało się kibicować. Zrobiła co mogła, ale i tak jasne było, że ani Sharn ani Moana nie zabiorą jej dalej. Miałaby zbyt wielu zwolenników w jury, część z nich traktowało ją jako jedyną opcję anty-David, miałaby mocną historię underdoga. Mimo wszystko, na pewno nie można powiedzieć, że zniszczyła swoją dotychczasową reputację, jak niektórzy w tej edycji.
Niech już wygra David, zasługuje z pozostałej w grze trójki najbardziej i co do tego nie ma wątpliwości. Moanie przewiduję 3. miejsce. Sharn jest tragiczna, pewnie mocno pocisną ją w finale and i'm here for it
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości