Survivor SA: Immunity Island - odcinek 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 2

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 10 czerwca 2021

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 2

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny dobry odcinek. Fajnie, że tym razem bardziej dało się poznać drugie plemię.

ZAMBA

Z ciekawych scen mieliśmy sojusz Amy i Reniera - oboje się wydają nawet spoko, więc ok. Thoriso była dziś bardzo niewidoczna, a szkoda. Nie mam też żadnych nowych wniosków co do takich osób jak Marisha, Nicole czy Anela.

Za to osoby, które ostatnio były w tarapatach zaczęły ładnie poprawiać swoją sytuację. Dino dobrze się pokazał dwukrotnie w układankach. Qiean też nieźle poszło w tych drugich, do tego jakoś ogólnie w zadaniach przodowała, dopingowała innych i generalnie jakoś pokazano ją tak sympatyczniej. No i Shaun zaczął budować jakieś relacje z facetami.

VUNA

Tutaj działo się sporo, dobrze przedstawiono różne sojusze i układy.

Santoni wydaje się być sojuszowo poza grą, tylko Chappies coś tam wspomniał, że warto się do niej zbliżyć. Ale mimo to pokazała się super na Wyspie i ma szansę na aż 2 HI xD W sumie trzymam kciuki za nią, nie spieprz tego!

Chappies finalnie znalazł się w mniejszości, ale trzymam za niego kciuki, jakoś go polubiłem po tych początkowych odcinkach. Choć chyba niepotrzebnie mówił o przewadze, bo przez długi jęzor Pinty może mieć kłopoty. Za to jego kumpel Paul póki co wydaje się być bardzo nijaki. Ciekawe skąd ten jego głos na panią Wardah.

Carla i Mike tworzą fajny duet i też trzymam za nich kciuki. Ta pierwsza ładnie doprowadziła do eliminacji swojego wroga i wybroniła przeciwnika. I w sumie nie rozumiem co Mike wszystkim przeszkadza, jakoś nie było widać, żeby dawał innym powód do swojej eliminacji.

Kiran też się dobrze pokazał, ma swój sojusz z Carlą i Mikiem, do tego grał z Anesą i innymi. Tyson też póki co ok pod kątem gry, ale jakoś nie mogę go polubić, ciekawe czy zacznie polowanie na Chappiego.

Anesu ma sojusz z każdym xD ciekawe kiedy jej się to sypnie, ale w sumie oceniam ją na plus. Wardah trochę nudna, ukryła się za plecami Anesu.

No i na koniec Pinty, która dostała w tym epie mocno negatywny edit. Pyskata, czepialska, pasywno-agresywna, to nie mogło się skończyć dobrze. Eliminacja na własne życzenie. I rozbiła mnie jej konfa po eliminacji, gdzie o blindside oskarżyła jedyne 2 osoby nie głosujące na nią xD

PS: Już przemieszanie, nie wiem czy nie ciut za szybko, ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 2

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek.

Zielonych było mało. Pokazali nam sojusz Amy i Remiera i że Nicole uważa na Dino.

U czerwonych dużo się działo. Świetnie pokazali sytuacje sojuszowe i socjalne, dużo im poświęcili, każdy dostał wypowiedź. Mamy dwa sojusze, które ostatecznie jakoś tam się sprzymierzyły i wyeliminowali Pinty, która była przecież w tym sojuszu czwórki. No tu brawo dla edytorów, bo ja byłem przekonany, że odpadnie Mike, gdyż przed samą radą dali konfy, że Pinty irytuje, ale Mike'owi to nie można ufać, bo jest za blisko z Karlą.

Czyli niby sojusze są, ale wyszło pomieszanie z poplątaniem. Każdy ma jakieś układy, a jedynie Santoni jest totalnie na uboczu, no ale trafiła na immunity island, zdobyła immunitet, wie gdzie jest ukryty immunitet na radzie, no i jeszcze znalazła wskazówkę do immunitetu znajdującego się na wyspie. Niezły ep w jej wykonaniu. Co do reszty to wiemy, że Mike i Carla to duet. Chappie - ciekawy, czy wiedział o tym głosowaniu, czy to był blindside. Paul nagle z dupy głos na Wardah. Dzieje się, a za tydzień już przemieszanie. Najciekawszą postacią w tej grupie wydaje się być zdecydowanie Anesu, która wyrasta na ten moment na masterminda.

Co do Pinty - no to też odpadła na własne życzenie. Ta jej agresja w obyciu z ludźmi była zdecydowanie socjalnie odpychająca, no ale chyba bardziej pogrążył ją brak umiejętności dyplomacji. No ten tekst do Kierana, że czemu mówi o głosowaniu na Mike'a, skoro on i Mike są blisko XD Brawo. Idealny sposób na odsunięcie od siebie kandydata na sojusznika. Kiepski gracz, niesympatyczna postać, żegnam ją bez smutku.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 2

Post autor: Saw »

Kolejny bardzo dobry odcinek. Sezon coraz bardziej się rozkręca, co mnie cieszy. Super że tym razem pomarańczowi poszli na radę i to ich można było poznac bardziej i podziały plemienne.

Zamba
Podoba mi się sojusz Amy i Reniera. To dwójka moich największych faworytów z tego plemienia, więc taka współpraca jak najbardziej na plus. Z innych ciekawszych rzeczy do odnotowania, to na pewno trzeba zaznaczyć, że osoby które były na wylocie poprawiły nieco swoje pozycje. Qiean i Dino ładnie pokazali się w zadaniach. Natomiast Shaun już nie robił wokół siebie takiego szumu. Zaczął nawiązywać relacje. Na pewno wypadł bardziej korzystnie niż na początku.

Vuna
Cieszę się że Pinty odpadła. Okropne babsko :? Wiecznie nadąsana, niemiła, pyskata. Tak naprawdę mamy tutaj powtórkę z rozrywki i blindsidu Jasona. Pinty też była nieźle ustawiona, ale zaczęła wprowadzać zbyt dużo chaosu. Różni ich jednak to że Pinty miała tragiczny socjal. Chappie trzymał z Pinty i został na lodzie. No chyba, że wiedział o tym głosowaniu. Ale myślę że i on został zblindsidowany. Paul to chyba totalna ameba. Ten głos na Wardah totalnie z dupy. Podoba mi się duet Carla i Mike. To za nich trzymam tutaj najbardziej kciuki. Super że udało się Mike'owi przetrwać, bo prawie wszystko wskazywało że to on odpadnie. Tak swoją drogą zastanawia mnie fakt czemu tak bardzo wszyscy chcieli jego eliminacji. Wiadomo, że jest blisko z Carlą, ale to chyba nie była aż tak duży argument żeby wszyscy w niego celowali. Kiran na plus, podoba mi się jego gra. Trzyma z Carlą i Mikem, ale też nie zamyka się na innych. Anesu w sojuszu z kazdym. Niby fajnie, ale taka gra jest niezwykle ryzykowna. Wardah schowana w cieniu Anesu i puki co nudna. Tyson jakoś mnie nie przekonuje i nie polubiłem go zbytnio. Rozhulała nam się za to Santoni. Czułem że to właśnie ją ześlą na wypsę. No ale ona mnie bardzo miło zaskoczyła. Jak sie wszystko dobrze ułoży to ma szanse nawet na dwa HII. Cały czas jest poza sojuszami i nie widać, żeby ktoś bardzo zabiegał o jej względy.

Teraz będzie przemieszanie i pewnie podział na trzy plemiona. Trochę szkoda, bo chciałbym ich pooglądać w takim układzie chociaż jeszcze z dwa odcinki.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 2

Post autor: Jasasiek »

Po przerwie wracam do Survivor SA i żałuję, że tak długo nie oglądałem, bo już nie pamiętam kto z kim trzyma :?
U zielonych pokazano cichy duet Reniera i Amy. Lubię ich z tego plemienia najbardziej, a do tego zamierzają działać w pełnej konspirze, więc bardzo mi się to podoba :D Thoriso niewidoczna, nie wiem czy zdołała jakoś zacieśnić więzi z współplemieńcami po nieobecności w grupie. Dino stara się polepszyć swoją sytuację dzięki udanym występom w zadaniach - jest to jakiś sposób i najwyraźniej działa. Qiean nadal nie lubię, nie wiem, mam coś do niej i raczej się to nie zmieni xD
U pomarańczowych działo się znacznie więcej. Santoni wylądowała na Immunity Island i teraz dzięki temu ma szanse na aż dwa HII, no nieźle się ustawiła. Powinna mieć też jakiś sojusz, jak narazie wydaje mi się, że jest bardzo na uboczu. Niby w kolejnym odcinku powie Chappiesowi o wskazówce, więc niby mogłaby dołączyć do jego grupy, ale takie działanie zawsze stwarza ogromne ryzyko, więc nie wiem czy powinna to robić. Sam Chappies może mieć teraz pod górkę, przez to, że powiedział innym o swojej przewadze.
Mike i Carla sympatyczni. Cieszę się, że Mike został, bo w przeciwieństwie do Pinty, nie pokazał się ze złej strony. Pinty była beznadziejna, strasznie arogancka i rządzicielska. Zachowywała się zaborczo wobec sojuszników, więc nie mogło skończyć się to inaczej. Najlepsze jest to, że w filmiku na koniec wymieniła osoby, które według niej z nią głosowały, a to właśnie one ją wywaliły xD
Anesu gra na wszystkich frontach - z jednej strony podziwiam, że jej tak dobrze się to udaje, ale z drugiej wiem, że za długo to ona tak nie pociągnie.
Tyson i Kiran na plus, wydają się rozsądni. Wardah i Paul w tym plemieniu są na ten moment najbardziej nijacy, takie przydupasy Anesu i Chappiesa, ale może coś z nich będzie.
Swap już w następnym epie, jak ja dopiero zacząłem ogarniać sytuację w obecnych plemionach :x
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Immunity Island - Season 8”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości