Survivor SA: Immunity Island - odcinek 11

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2138
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 11

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 12 sierpnia

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2138
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 11

Post autor: Umbastyczny »

Jestem zaskoczony przebiegiem odcinka. Tzn. to, że sojusz Vuna w końcu się rozleci było dość jasne, i tak dość długo wytrzymali razem. Za to niespodzianką jest dla mnie eliminacja Anesu. Patrząc zarówno na jej grę i na jej edit spodziewałem się, że to ona wygra ten sezon. A tu blindside na etapie F8. Ale to spoko, bo nie jest tak przewidywalnie i będzie więcej emocji do końca.

Co do podgrupek.

Nicole & Anela - za Anelą nie przepadam, ale jak widać to on przekonał Nicole do poparcia Tysona, Kirana i Wardy, bo ona wydawała się bliżej drugiego sojuszu. No nic, za Nicole trochę trzymam kciuki, a Aneli życzę odpadki.

Wardah, Tyson i Kiran - Wardah jakoś najmniej gra i ogarnia tam. Tyson jest irytujący. Za to Kirana uwielbiam i najmocniej trzymam kciuki z tej trójcy.

Anesu, Santoni, Chappies - spoko sojusz, trzymałem za nich kciuki. No nic, nie wyszło, zdarza się. Ale mają spore szanse pograć dalej, mają HI, mają przewagę Anesu (co swoją drogą jest mega dziwne, że można sobie przekazywać fanty po wynikach rady...), Nicole wydaje się być chętna gry z nimi i rozbicia drugiego sojuszu. Trzymam kciuczki. Santoni nie straciła głosu na przyszłą radę, co może być istotne. A z aukcją smutne, ale no, nie takie istotne w kontekście gry (o ile nie chciała kupić przewagi jakiejś). A pomysł z Fire Idol ciekawy, ale nie poszło, bywa.

Najmocniej trzymam kciuki za Kirana, Santoni i Chappiego, w sumie Nicole trochę. Tyson, Anela i Wardah do rychłej odpadki.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 11

Post autor: ciriefan »

Słabo, Anesu było moją faworytką. Myślę, że przespała swoją szansę na przeskok. Szkoda.

Teraz kibicuję Chappiesowi, Kiranowi i Nicole, ale nie ma kogoś, kogo jakoś mocno uwielbiam. Oby Anela, Tyson, Wardah i Santoni odpadli jak najszybciej.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 765
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 11

Post autor: Saw »

Jestem zaskoczony, że to jednak Anesu odpadła. No nie ukrywam, że mi nieco jej szkoda. Wielkim fanem nie byłem, ale lubiłem. Dziewczyna od początku prowadziła aktywną grę, co mogło się podobać. Skakała po sojuszach i miała spore grono ludzi po swojej stronie. No ale sojusz Zamby kiedyś musiał się rozlecieć. To już nie czasy, że taką liczną grupą leci się do finału i wybija się osoby z przeciwnej drużyny do zera. Jednak obstawiałem, że poleci ktoś z mocnej trójki Tyson/Wardah/Kiran. Od dawna mówi się jaki to mocny sojusz i że trzeba się ich pozbyć. Anela bardzo się do nich zbliżył i też przeciągnął na swoją stronę Nicole. Czy to dobry dla nich ruch? Ciężko powiedzieć. Bo tamta trójka naprawdę wydaje się być ze sobą zżyta. Anesu mam wrażenie że przespała swój moment na wykonanie ruchu. Mogła to zrobić wcześniej, gdy mogła liczyć jeszcze na Amy. Nie czaję o co chodzi z tym przekazaniem przewagi. Z Jakiej racji Chappies ją otrzymał. Nigdy takiego czegoś nie było. Ktoś odpada z HII czy przewagą i koniec kropka. Czyżby naruszono regulamin, albo produkcja nad tym nie panuje. Chciałbym jakiegoś wyjaśnienia.
Chappies i Santoni są teraz dobrze ustawieni, mimo że są po tej radzie na dnie. On ma przewagę Anesu, a ona w końcu po wielu próbach zdobyła HII. Choć mogła mieć też w kieszeni tego Fire Idola. Ale znów dała dupy.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 11

Post autor: Jasasiek »

Anesu... :( Wydawało się, że wygra albo chociaż bardziej zahaczy o endgame. Szkoda jej bardzo, to był najbardziej zaskakujący wynik głosowania edycji.
Kuurde, czy ktoś kiedykolwiek wywali Tysona? Mam flashbacki z postmerge'a Cagayan, kiedy z każdym odcinkiem czekało się na eliminację Tony'ego, do której nigdy nie doszło. Tylko, że Tony miał osobowość i na pewno nie był bezbarwny, dlatego jego drogę do zwycięstwa oglądało się inaczej. Czytanie listu od rodziny było jedynym jakimkolwiek momentem ukazującym Tysona nie w charakterze gamebota, a i tak nie poszło mu to za dobrze.
Teraz pozostaje liczyć na Kirana i Chappiesa. Wygranej Aneli i Tysona nie przeboleję, a Wardah, Nicole i Santoni to wtf picks, mimo, że wszystkie lubię. Myślę, że Kiran byłby w stanie pozbyć się Tysona i to chyba jego jedyna rozsądna opcja, jeśli miałby wygrać. Chappies przez cały sezon był bardziej postacią niż realnym kandydatem do zwycięstwa, ale w zasadzie z przewagą Anesu i zdolnościami do zgarniania immunitetów może mu się udać.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Immunity Island - Season 8”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość