Survivor SA: Immunity Island - odcinek 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2138
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 15

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 9 września

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2138
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 15

Post autor: Umbastyczny »

Trochę zaskakujący odcinek.

Chappies wygrał zadanie o nagrodę/immu i to akurat nie jest zaskoczenie, ale jego nagroda już tak. O ile usunięcie jurora już występowało gdzieniegdzie to rozmowa z jurorem to coś nowego. I moim zdaniem to bardzo potężna przewaga. Jeśli dobrze wybierzesz osobę to może sporo zyskać. No bo dowiesz się kto ci sprzyja, a kto nie. No i dowiesz się dlaczego, co jeszcze można zrobić/poprawić. I przede wszystkim kogo się pozbyć. Anesu pokazała się bardzo profesjonalnie, widać, że chciała jak najwięcej pomóc Chappiemu. Jedynie nie zastanawia jak to możliwe, że nagle największym zagrożeniem dla niego okazał się... Anela... Serio? Po odcinkach uważałem go za najmniejsze zagrożenie. I dziwi mnie też, że niby jury nie zagłosuje na Nicole. Serio te wszystkie Marishe, Amy, Reniery itd. nie zagłosują na nią? Ciekawe, ale ok. Zakładam, że Anesu będą 24/7 najpierw w grze, a potem w Ponderosie wie to lepiej od nas :D

Dalej mieliśmy dramy żywieniowe, ok. Chappies zaczął dokarmiać innych, śmiesznie jak przegra zadanie o immu za tydzień i to będzie wskazane jako powód :D

Co do rady. Chappies próbujący wywalić jednak Anelę - ok, miało to sens po dyskusji z Anesu. Nicole i Anela zostali sobie lojalni, to też ma sens. Ale głos Tysona? Na co on liczył? Albo był to bardzo słaby ruch, albo kompletnie nie pokazano nam jakichś rozmów na linii Tyson-Anela. Co sugeruje, że Anela się nie liczy. No bo to byłoby istotne, że jego blef ochronił go przed remisem.

No i Chappies wywalił Wardę, trochę mnie to nie dziwi, bo ta go ostro hejtowała, ale z drugiej strony sporo sojuszników Nicole&Aneli jest w jury.

Co do finału. Wygląda na to, że Chappies musi wygrać immu, żeby wejść do F2. Wydaje się, że do finału weźmie Nicole, z którą był chyba bliżej i dłużej współpracował + jest niby mniejszym zagrożeniem. Nicole i Anela pewnie zabiorą się tam wzajemnie.

Zwycięstwo Chappiego mnie ucieszy, zwycięstwo Nicole mnie ucieszy, zwycięstwo Aneli będzie tragiczne.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 15

Post autor: ciriefan »

Odcinek całkiem spoko się potoczył jak dla mnie. Chappies wygrał immunitet, dzięki czemu Tyson odpadł. Nie lubiłem go, więc spoko wynik. Dodatkowo Chappies wygrał nagrodę i wyeliminował z jury Wardah. Tutaj kolejny uśmieszek na mej buźce, mam ogromna awersję do tego biczyska, yay. Jedyne co pozostawia niesmak to rozmowa z Anesu - ta przewaga jest ogromna, absolutnie nie powinna to mieć miejsca.

W finale najbardziej kibicuję Nicole i tylko jej wygrana mnie usatysfakcjonuje, ale marnie to widzę. Wygrana Chappiesa to mniejsze zło, byleby nie wygrał Anela.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 15

Post autor: Jasasiek »

Ja już nie wiem nic xD Czym mnie ten sezon jeszcze zaskoczy? Odpadnięcie Tysona mnie zdziwiło, myślałem, że Chappies w końcu poleci.
Sama nagroda z rozmową ciekawa, ale faktycznie zbyt potężna. Tym bardziej, że dali do tego eliminację jednego z jurorów, więc to już w ogóle przesada, żeby dwie takie silne przewagi dawać jednocześnie. Podejrzewałem, że Chappies wywali z jury Wardah, ale jednak jestem zawiedziony, bo liczyłem na jakąś dramę na FTC, a Wardah była do tego idealna.
Jeśli chodzi o głos Tysona na Nicole, to chyba liczył na to, że Chappies jak powiedział na radzie, że zmienił zdanie, to zagłosuje na Nicole, bo jest silniejsza w balansie/wytrzymałości od Aneli i niego, a ostatni immunitet zawsze na tym polega. W końcu nie był przy rozmowie Chappiesa z Anesu, więc mógł nie ogarnąć, że Chappies zacznie celować nagle w Anelę. Ale lepiej mogli to pokazać xD
Przede mną odcinek finałowy i pierwszy raz od bardzo dawna zupełnie nie umiem pewnie wskazać kto wygra.
Patrząc po zapowiedzi na to, jakie będzie zadanie o immunitet, nie jestem przekonany czy Chappies wygra, a wtedy automatycznie nie trafia do finału. Nie zdziwię się, jak niespodziewanie wygra Nicole (w takim IC ma raczej największe szanse) i dostaniemy F2 Nicole-Anela, co byłoby idealnym zakończeniem tego szalonego sezonu. Z drugiej strony aż dziwnie uwierzyć w to, że Chappies nie wygra z takim editem - może nie idealnym, ale na pewno lepszym od pozostałej dwójki. Wszystko może się zdarzyć :lol:
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 765
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor SA: Immunity Island - odcinek 15

Post autor: Saw »

Odcinek całkiem dobry, biorąc pod uwagę że to już F4. Trochę produkcja zaskoczyła uczestników że finał będzie dwuosobowy. Tak już kazdy nastawiał się na ostatnią radę przed finałem, a tu małe zaskoczenie. Fajnie że odpadł Tyson, którego z całej obsady najbardziej nie lubiłem. Uważam że był nawet nudniejszy od Aneli. Nie wzbudzał nawet najmniejszej sympatii. Tak się zastanawiam co się odjebało na radzie i czemu Tyson głosował na Nicole :lol: Albo czegoś nam nie pokazano, albo Tyson to totalny idiota. Miał idealną okazję do remisu, bo Chappies zaczął celować w Anelę. A on oddaje randomowy głos na Nicole, który nic nie znaczył. Jedyna wiarygodna wersja to chyba taka, że Anela mu ściemnił że zagłosuje razem z nim. Ale dlaczego tak ważnej rozmowy nam nie pokazano? Tyson nie wydawał się być takim kretynem, żeby F4 oddać bez walki.
Chappies zdobył ogromną przewagę w postaci rozmowy z Anesu. Bardzo mi się nie podoba taka przewaga. Gracz nie powinien mieć żadnego kontaktu z jurorem i nie powinien zbierać tak ważnych informacji. Według mnie wypłynęło za dużo z tej rozmowy. Dowiedział się kto ma największe poważanie, na kogo jury nie zagłosuje. Trochę to bez sensu. Zdziwiłem się że Anela ma tak wiele osób po swojej stronie. Chappies po tej informacji próbował to wykorzystać i wykosić Anelę. No ale Nicole była nieugięta i go nie zdradziła , a Tyson odwalił to co odwalił. Po za tym usunął Wardah z jury. Chyba najlepsza z możliwych opcji, bo ona zawsze była na niego cięta i głosu w finale na niego by nie oddała. Poza tym dobrze tak Wardah za ten wredny charakter. Chappies to na ten moment największy faworyt do wygranej. Ale żeby znaleźć się w finale musi wygrać ostatni z immunitetów, bo Nicole i Anela zabiorą się wzajemnie do finału. Po jego ostatnich wyczynach w zadaniach, można by obstawiać że z łatwością wygra też ten ostatni immunitet. Ale zadanie chyba nie do końca pod niego, więc może zdarzy się jakaś niespodzianka. Nie mam ogólnie nic do Chappiesa, ale czuję już przesyt jego osobą. Za dużo się w okół niego kręci i nieco przyćmiewa pozostałych.
Anela to zdecydowanie najgorsza opcja do wygranej. Nie rozumiem dlaczego ma takie poparcie u jurorów, podczas gdy mówi się że Nicole nie ma szans na wygraną. Ucieszę się jeśli Nicole wygra, ale z całej trójki ma chyba najmniejsze szanse. Jej miejsce w finale jednak wydaje się być pewne. Obaj panowie na pewno ją wybiorą jako finałowego przeciwnika. Ona sama jak wygra immunitet to zabierze Anelę. Większe szanse mimo wszystko ma z Anelą. Grali podobną grę, ale wydawało mi się że Nicole miała silniejszy kontakt z innymi uczestnikami. Poza tym może liczyć na swoich psiapsi z jury. Chappies może ją przytłoczyć swoją osobowością i wtedy nikt nie będzie zwracał uwagi na inne aspekty. Ludzie nawet zapomną, że zabierał im jedzenie i gotował po kryjomu.

Ogólnie F3 jest ciekawa. Nie ma stu procentowego faworyta. Wydaje się że to Chappies może wygrać, ale dwójka pozostałych finalistów nie jest bez szans. Liczę, że coś ciekawego jeszcze się wydarzy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Immunity Island - Season 8”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość