Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 8

Post autor: Jack »

Premiera: 2 sierpnia 2021

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 8

Post autor: Maw »

No i mamy przemieszanie. Czyli Cara była w brawn tylko przez jeden odcinek. Xd Ogólnie odcinek spoko się oglądało i fajnie, że kolejna UTR osoba miała swój odcinek, ale nadal nie jestem zbytnio przekonany do tego sezonu.

Co jest najsmutniejsze to że ten cast serio wydaje się bardzo ciekawy, chcący grać, szczególnie kobiety są super (tylko jedna z nich odpadła!!). Każdej kibicuję poza Chelsea, która jest INV i Dani, która zdaje się idiotką. No wielce zaskoczona, że Joey odpadł, przecież bez niego nie mają już szans nic wygrać!! Ta pani chyba nie wie, że ta gra nie opiera się tylko na sile i czuje, że będzie mnie mocno irytować. Jednak co mi nie daje aż takiej satysfakcji z oglądania to że sezon jest mega przewidywalny pod dwoma względami. Pierwszy że wejdę i jestem pewny, że George zdobędzie sto konf, będzie go pełno pewnie do swojego odpadnięcia... I drugi to wiem, że znowu pojawi się jakiś HII czy może inna przewaga, którą ktoś zdobędzie. I tak co odcinek. 🤡🤡 Chore naprawdę. Gdyby nie to że chyba każdy zagrał HII źle to to nawet nie byłby Surv tylko zaczęłaby być loteria i szukanie skarbów. Natomiast śmieszy mnie, że znowu ktoś zgarnął HII Georga sprzed nosa, kiedy to tak oczywiste było zriggowane pod niego, jak to nawet nie było zbytnio ukryte. ❤️ A ze wszystkich znalazła je LAURA, która wcześniej była kompletnie UTR.

Trochę nie rozumiem dlaczego tak olewali Laurę, bo ma osobowość i zdaje się spoko, dołącza do grona moich faworytów. Może dlatego, że wkrótce odpadnie? Mam nadzieję, że nie. Mimo że wszystkie outsiderki Georgia/Laura/Rachel wydają się ogarnięte i strategic, i im kibicuję no to jednak zjebały nie biorąc pod uwagę, że inni mogą zrobić split vote. Xd Może serio liczyły na Georga, że z nimi zagłosuje? No i w ten sposób kolejne źle użyte HII wyleciało i w kolejnym odc. na pewno pojawi się następne. ❤️ Dziewczyny miały jednak sporo szczęścia (zwłaszcza Georgia, bo to ona by odpadła), bo Cara zjebała to po całości. Xdddd Jak można być takim dumb? Jestem ciekawy czy ona tak serio? Żądam wyjaśnień. Zastanawiający jest też jej mocno pozytywny edit, bo z tym co ona wyprawia bardzo łatwo mogliby zrobić z niej OTTN. Po tym odcinku nie dziwię się czemu tak dobrze dogaduje się z Georgiem. Xd Który dziś o dziwo nie był tak irytujący i nawet pokazał się ze strategicznej strony, ale ten niekończący się hejt na Rachel jest nudny i żałosny. Dainiego trochę mi szkoda, ale większość osób z tego plemienia (jak i castu) lubię. Szczerze to im kibicuję i wolałbym, by przeciwne przegrało. Nie obraziłbym się, jakby wyeliminowali brawn w postaci Dani, Simon i Chelsea. W tym plemieniu co poszło na radzie kibicuję głównie Emmettowi, Kez, Laurze i Rachel, a także trochę Georgii, chociaż jej edit jest tragiczny. Cara powoli zaczyna mnie wkurzać, mam jednak wrażenie, że niesamowity duet Cara x George będziemy oglądać jeszcze bardzooo długo, nie zdziwię się, jak do końca gry.🙄🙄 Jeśli Georgia, Gerald i Emmett dalej będą chcieli trzymać z Carą i Georgiem po jej akcji to niestety Laura, Rachel lub Georgia odpadnie, a taki scenariusz jest dużo bardziej prawdopodobny, bo porównajcie sobie edit Georgii a Cary czy Georga. Xd Także odcinek fajny, ale nadal dużo pytań bez odpowiedzi - dlaczego Rach/Georgia/Laura nie przewidziały splitu? Myślę, że za tym kryło się coś więcej. Tak samo ta akcja Cary. Czy serio ona tak się pomyliła? Xdddd Trudne do zrozumienia raczej to nie było, ale jak widać, split nie zawsze działa, więc może trio dobrze myślało. Xddd

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 8

Post autor: Umbastyczny »

Tych wszystkich przewag jest rzeczywiście za dużo. W zasadzie co odcinek mamy coś nowego dołożonego do gry...

Nowe Brawn

Jako, że wygrali było ich mało, bardzo mało.

Hayley cieszyła się po swoim ruchu i spoko. Teraz musi budować pozycję od nowa. Pewnie może liczyć na Wai i Badena. Nie wiadomo co zrobi Andrew, który był i pozostaje duchem. Simon próbuje grać Brawn strong, ale jakoś tego nie widzę. Myślę, że Shannon będzie wolała przeskoczyć do Brainsów i go zblindsidować. Dani uważa, że Survivor to zawody sportowe, a bardzo nie lubię takiego myślenia i kojarzy mi się to z kilkoma bardzo nielubianymi przeze mnie postaciami z poprzednich sezonów. Chelsea wydaje się spoko, ale jest bardzo niewidoczna. Flick jakoś tak przygasła też ostatnio. To plemię wydaje się mieć ciekawszą dynamikę, ale są też na papierze dużo lepsi zadaniowo.

Nowi Brains

Po pierwsze jakoś nie do końca mieliśmy wyjaśnione, że Rachel i Laura, no i Georgia są takimi super psiapsi, bo jednak Rachel je zdradziła na poprzedniej radzie. Dodatkowo George przed przemieszaniem miał konfę że jest wdzięczny swoim wybawcom (w tym Rachel) i będzie im lojalny, po czym po przemieszaniu od razu się wypiął na Rachel. Brawns chcą się trzymać razem i mają świetną okazję, żeby wykorzystać twist z Carą i podziały z pierwotnego Brains.

I teraz. Plan był serio prosty. George już wyliczał każdemu po kolei co ma wpisać. Jak Cara mogła to zepsuć? :D Może ona jest podstawiona i jej produkcja mówi co ma robić? :D Po wyeliminowaniu siebie samej myślałem, że to kwestia dobrego serca i chęci ratowania Georga, ale teraz podejrzewam, że ona nie ogarnęła wtedy i myślała, że uratuje cały sojusz. Ech, lubię ją, bo jest sympatyczna, ale popełniła kolejny ogromny błąd, pokazując, że nie jest graczem. Ale jak zauważył Maw, jej edit jest mega pozytywny, a łatwo byłoby z niej zrobić idiotkę totalną i dać jej hiper negatywny edit.

Big D, nie byłem wśród moich faworytów, więc płakał po nim nie będę.

3 dziewczyny się ocaliły. Laura zyskała w moich oczach. Pokazała się pozytywnie, sympatyczna jest. Ale HI na Rachel było średnio przemyślane i powtórzyć błąd Cary sprzed 2 odcinków. Miała mega szczęście, że po pierwsze Cara się pomyliła, a po drugie, że celowali w Georgię jako plan B. Szczerze mówiąc to nie rozumiem za bardzo tej rady xD Plan George'a miał sens, ale zepsuła go Cara. Ale gry trójki z mniejszości nie rozumiem do końca. Trochę mi to przypomniało radę z S20 i eliminację Tysona, nawet wtedy Daniele skomentowała to tak samo jak teraz Rachel.
Georgia wydaje mi się irytująca. Piszę "wydaje mi się", bo jest jej bardzo mało. Nawet jej mimika mnie drażni, ciągle ma wyraz twarzy jakby ktoś jej podsunął kupę pod nos.

I zapowiedź kolejnego odcinka, jakiś mega twist. Trochę się boję, że przesadzą i będzie to coś głupiego.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 8

Post autor: Jasasiek »

Swap oceniam całkiem pozytywnie, nawet po równo wyszło z numerkami.
W Brawn mamy Hayley-Wai-Baden, więc będą pewnie trzymać się razem. Do tego plemienia trafil również Andrew, trudno stwierdzić czy będzie wolał z nimi współpracować, czy flipnie z zemsty za blindside na Joey'm. Hayley ma ten HII, dlatego w takiej sytuacji może okazać się bardzo potrzebny. Po drugiej stronie mamy Simona, Daini i Chelsea oraz Shannon i Flick. Tutaj jest dość ciekawie, bo pomimo tego, że mają większość, Shannon albo Simon mogą być skłonni do przeskoku, żeby wywalić tę drugą osobę. Chociaż Simon powiedział reszcie o HII, więc raczej planuje niczego nie odwalać.
Ogólnie to plemię wydaje się zdecydowanie silniejsze, pewnie o wiele rzadziej będą chodzić na rady. Śmieszne jest to, że tak budowano rywalizację Simon vs. Shannon w przyciąganiu Cary, a ostatecznie i tak nic z tego nie wyszło xD
W Brains 2.0 niby oryginalni Brains mają przewagę, ale nic dziwnego, że George i Cara automatycznie przeskoczyli. Laura, Georgia i Rachel znalazły się w posiadaniu HII - znowu kolejne, masakra. Dopiero jedna trzecia sezonu, a już HII pojawiło się więcej niż we wszystkich poprzednich edycjach było ogólnie. Jak tak dalej pójdzie, to dostaniemy drugie Game Changers i eliminację bez głosowania :x
Co do tej rady, jaki mess xD To głosowanie naprawdę nie było aż tak skomplikowane, aż zacząłem współczuć George'owi, gdy tłumaczył ludziom z Brawn, co mają robić. Najzabawniejsze jest to, że ostatecznie i tak faila zaliczyła Cara. Jak wtedy gdy uratowała George'a, sama siebie eliminując, można było uznać to za dobry gest z jej strony, tak teraz trudno nie stwierdzić, że ona jest po prostu clueless. Może wtedy faktycznie myślała, że używając HII na George'u, jest w stanie uratować cały sojusz xD Rachel się poszczęściło, oby teraz lepiej od Cary wykorzystała drugą szansę.
Odpadł Daini, szkoda mi go. Na początku sprawiał wrażenie pustego mięśniaka, ale wcale taki nie był i pokazał się jako niezły gracz. Mógł coś jeszcze ugrać :( Nie wiem, czemu Laura, Rachel i Georgia akurat wybrały jego, skoro był chyba najsilniejszy z całego nowego plemienia.
Niepokoi mnie zapowiedź następnego odcinka, nie przepadam za tymi łączonymi radami. Pociesza mnie tylko fakt, że w 90% zapowiedzi się jednak nie sprawdzają. Może nie odpadnie major player, a major character - czyżby w końcu przyszedł czas na George'a? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 8

Post autor: ciriefan »

Odcinek całkiem ok, edit równiejszy. Przemieszanko dosyć równe.

BRAWN

Ciekawe, co tu będzie w razie rady, bo mamy taki misz masz różnych sojuszy. Na razie trudno cokolwiek powiedzieć.

BRAINS

No Cara to jest przeuroczy słodziak XD Jak się zczaiła, że coś zrobiła nie tak, to jej "chyba zjebałam" sama do siebie :D :D :D
Choć jestem fanem teorii spiskowych w survie, to patrząc po jej reakcji i minie myślę, że faktycznie się po prostu pomyliła. No ale może jest też dobrą aktorką i to było częścią jakiegoś większego planu.
Samego Dainiego mi nie szkoda, jakoś nie budził mojej sympatii i to na niego padły głosy pań przez zbyt wielką pewność siebie.

Co do teorii spiskowych - to akurat nie zgodzę się z tym, że HII Laury było podrzucone przez produkcję dla George'a. Myślę, że to było podrzucone właśnie dla niej. Jak zauważyliście, mnóstwo jest ukrytych immunitetów i praktycznie co odcinek ktoś jakimś gra. Dlaczego myślę, że trafiło do właściwej osoby? Bo jakoś zawsze dziwnym trafem musi znaleźć go ktoś, kto akurat jest w mniejszości (wyjątkiem chyba tylko jest HII Haley, ale to też też tylko ze względu na formułę zdobycia tego HII - tutaj produkcja nie za bardzo miała wpływ na to, kto go znajdzie). Najpierw super przewagę znajduje George i ratuje siebie i Wai. Potem George znowu znajduje HII i siebie ratuje. Potem nagle znajduje je Cara i ratuje George'a. A gdy sytuacja się odwraca w numerkach, to nagle HII znajduje Laura aktualnie w mniejszości. W drugim plemieniu oczywiście przypadkowo HII znajduje Kez, która zgarnia najwięcej głosów. A gdy Simon trafia do mniejszości, to nagle odnajduje aż dwa HII. No same zbiegi okoliczności co odcinek z tymi immunitetami, nie ma co.

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 8

Post autor: Maw »

ciriefan pisze:
05 sie 2021, 21:57
Co do teorii spiskowych - to akurat nie zgodzę się z tym, że HII Laury było podrzucone przez produkcję dla George'a. Myślę, że to było podrzucone właśnie dla niej. Jak zauważyliście, mnóstwo jest ukrytych immunitetów i praktycznie co odcinek ktoś jakimś gra. Dlaczego myślę, że trafiło do właściwej osoby? Bo jakoś zawsze dziwnym trafem musi znaleźć go ktoś, kto akurat jest w mniejszości (wyjątkiem chyba tylko jest HII Haley, ale to też też tylko ze względu na formułę zdobycia tego HII - tutaj produkcja nie za bardzo miała wpływ na to, kto go znajdzie). Najpierw super przewagę znajduje George i ratuje siebie i Wai. Potem George znowu znajduje HII i siebie ratuje. Potem nagle znajduje je Cara i ratuje George'a. A gdy sytuacja się odwraca w numerkach, to nagle HII znajduje Laura aktualnie w mniejszości. W drugim plemieniu oczywiście przypadkowo HII znajduje Kez, która zgarnia najwięcej głosów. A gdy Simon trafia do mniejszości, to nagle odnajduje aż dwa HII. No same zbiegi okoliczności co odcinek z tymi immunitetami, nie ma co.
Co do Kez to jestem w stanie uwierzyć, że ona akurat znalazła to przypadkowo, bo nie była w mniejszości i jednak zmarnowała swoje HII (Daini zagłosował z nią). No i to Shannon była na początku targetowana, a nie Kez, więc czemu nie podrzucić HII jej? Wychodzi na to, że zmieniono głosy na Kez, bo wiedziano o jej HII.

To w sumie śmieszne było, że Laura z dupy w 8 odcinku się pojawia i dostaje dużo contentu. Xd Szkoda, że Georgia tego nie znalazła, to byłoby jeszcze śmieszniej... Z drugiej strony na koniec sezonu pewnie większość z osób, co dotarły do merga będzie mogła się pochwalić, że była w posiadaniu HII, więc nawet mnie nie zdziwi, jak Andrew je znajdzie w przyszłych odc..

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 8

Post autor: Saw »

Ale to był odcinek :lol: :lol: :lol: Co to się odjebało na tej radzie. Hit !!!
Przemieszanie ułożyło się bardzo ciekawie. Wręcz powiedziałbym że idealnie. Jedyne co mnie martwi to przesadzona liczba HII. Ich jest tak dużo, że zaraz normalnie każdy będzie miał w kieszeni.

Brawn
Simon chce utrzymać Brawn strong. Taka strategia już była wielokrotnie widziana i przeważnie kończyła się źle. O ile duchy Dani i Chelsea będą lojalne, tak nie wiem czy Flick i Shannon będą chciały tak grać. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić współpracę Simona i Shannon. Dani dołącza do listy nie lubianych osób. Jak ja słyszę te brednie o sile fizycznej to aż zbiera mi się na wymioty. Druga grupa to Hayley, Baden, Wai i Andrew. Ciekawi mnie strategia tego ostatniego. Został zdradzony na ostatniej radzie i może nie chcieć współpracować ze starym plemieniem. Równie dobrze stare plemię może go poświęcić, jeśli nie uda się im rozbić sojuszu brawn.

Brains
To co odjebało sie na radzie to można chyba tylko porównać z tym co zrobił Tyson w HvsV. Ja po prostu nie wierzę jak można zepsuć tak proste głosowanie. George tłumaczył to tysiące razy jak do głupków, a taka Kara i tak się walnęła. Ona jest beznadziejnym graczem. Teraz jestem pewny że ona oddając HII Georgowi liczyła, że uratuje cały sojusz. Teraz przy tak łatwym głosowaniu tak wszystko spierniczyć. O czym ona myślała jak George bez przerwy powtarzał jaki jest podział głosów. Chociaż przyznam jak cały czas były gadki o tym podziale, to pojawiła mi się myśl, że oni tak dużo o tym gadają, że aż w końcu ktoś się jebnie na radzie. No i proszę królowa Kara zaliczyła jednego z największych flopów w historii programu. Rachel, Laura i Georgia miały ogromnego farta. Sam fakt, że Laura zagrała HII na Rachel jest dla mnie szokujący. Przecież ona tym ruchem mogła stać się drugą Karą i odpaść w identyczny sposób. Podział 3:3:3 i ratowanie Rachel nie ma żadnego sensu. Zresztą dziwię się że taka Georgia nie ratowała swojego tyłka i nie głosowała na Rachel. Co by nie mówić babki miały takiego farta, jaki w Survie zdarza się raz na wiele lat. Ale ja się cieszę że one przetrwały, dzięki temu było ciekawiej. Tak to odpadła by Rachel, a dwie pozostałe babki odpadły by po niej. Poza tym bardziej można było poznać Laurę i wydaje się spoko. Odpadł Daini co mnie bardzo cieszy. Irytowała mnie ta jego pewność siebie. Tak głupio się smiał na radzie i pokazywał wyższość, że aż się cieszę że to babki na niego głosowały.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 8 - Brains V Brawn 2021”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości