Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 9

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 9

Post autor: Jack »

Premiera: 3 sierpnia 2021

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 9

Post autor: Umbastyczny »

W sumie ciekawy odcinek, ale czuję jakiś niedosyt.

Ostatnio zapomniałem ponarzekać, że nie lubię jak po przemieszaniu plemiona dalej nazywają się Brains i Brawn, bo nie ma to sensu...

Zacznijmy od ŻÓŁTYCH

Po pierwsze Georgia. Szkoda mi jej (mimo, że mało o niej wiem i raczej za nią nie przepadam), ale te zasady, że można sobie wziąć L4 w trakcie edycji... trochę dziwnie.

Cara przyznała się (milion razy), że nie ogarnęła planu. George ją trochę bronił. Najbardziej wkurzona wydawała się Kez. Gerald jakoś mało widoczny. Emmett zdobył sobie immu. Rachel też i próbowała ratować Laurę co twist jej umożliwił. Sama Laura wydaje się spoko, odkąd zaczęli ją pokazywać.

CZERWONI

Wai zdobywa immu xD Oczywiście te woreczki były dość randomowe, ale mimo wszystko byłem zaskoczony. Andrew mało widoczny, ale jego argument za zostawieniem Laury był co najmniej dziwny. Baden też dziś w roli tła, ale dziwi mnie jego pojedynczy głos na Flick, nijak to nie było wyjaśnione (żadnej sceny o podziale głosów czy coś), a dodatkowo ten jeden głos w przypadku HI i tak nic by nie zmienił, bo Chelsea miała 2 głosy. Chelsea wydaje się sympatyczna, ale też jej jakoś mało. Dani mnie irytuje, jej odzywki i zachowanie są irytujące, ale plus dla niej, że to ona nakłoniła Simona do przeskoku. Flick dziś niewidoczna. Simon trochę dawał się wodzić za nos, ale ostatecznie pozbył się Shannon, która miała hopla na jego punkcie. Sama Shannon moim zdaniem źle to wszystko rozegrała. Do tej pory wydawała się rozsądna, ale ten odcinek jej nie poszedł. Zbyt ewidentnie próbowała zmusić Simona do zagrania HI. Po drugie po co mówiła mu o Chelsea, skoro wiedziała, że są blisko... No i Hayley na duży plus, bardzo podobało mi się jej podejście i gra w tym odcinku, dobrze, że zostawiła sobie HI. Pewnie teraz będzie jej ciężej, bo to kolejny duży ruch na jej koncie i każdy uzna ją za zagrożenie, ale trzymam kciuki.



Druga "nietypowa" rada za nami, mam nadzieję, że kolejnych nie będzie, ale jeszcze sporo sezonu przed nami.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 9

Post autor: ciriefan »

Odcinek chyba najlepszy w tym sezonie jak do tej pory. Wszyscy byli nawet pokazani, ciekawa rada, ciekawy finał.

W Brains było oczywiste głosowanie na Laurę, którą polubiłem. Miała pecha, że Rachel zdobyła immunitet, a Georgia dostała L4 na tę radę. No ale miała potem szczęście, że twist ją uratował.

Co do L4 Georgii, nie podobają mi się te zasady, ale jesli one były przedstawione uczestnikom wcześniej, to ok. Są jakie są, a wtedy świadomie podjęli się decyzji wzięcia udziału wiedząc, że takie L4 na 24h ktoś może dostać. Zasada nie podoba mi się o tyle, że może mocno wpłynąć na grę w niektórych przypadkach.

W Brawn ciekawsza rada. Serio Shannon? Gdy tylko zaczęła proponować Simonowi eliminację Chelsea, nie mogłem uwierzyć, co ona odjebuje. Okropny ruch. Tak łatwy do przejrzenia. Proponujesz swojemu wrogowi nr 1 jego sojuszniczki nr 1 i jeszcze chcesz, aby zagrał HII? Czegoś nam musieli nie pokazać, bo nie wierzę, że Shannon jest taka głupia. No strasznie zjebała i dlatego uważam, że odeszła zasłużenie.

Co do dogrywki między Laurą a Shannon - pewnie normalnie chciałbym zostania Shannon, bo lubiłem ją od samego początku, ale po tym failu zasłużyła na tę eliminację, więc cieszę się, że to Laura przetrwała.

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 9

Post autor: Maw »

Zgadzam się z tym, że Shannon popełniła mega głupi ruch. O tyle to dziwne, że zapowiadała się na rozsądnego gracza. Na pewno nam czegoś nie pokazali, ale to i tak było strasznie głupie. W sumie Chelsea teraz jest chyba najbardziej INV osobą i nawet nie dostała konfy (ani pytania na radzie? Nie pamiętam) jak była targetowana. xd

Laura jest moją faworytką i miała meega pecha, że Rachel i Georgia miały immunitet. Strasznie mi szkoda jej było, bo na radzie było widać, że spodziewała się już porażki. Więc cieszę się, że ten twist uratował akurat ją. Po zwiastunie wnioskuję, że może nam w końcu pokażą trochę Georgii. No chyba że nie dostanie nawet konfy po swoim powrocie. ❤️ Lubie tą trójkę, ale Kez i Emmetta też lubię, a nie wierzę, że George i Cara odpadną tak szybko z ich editami. Xd Więc liczę na przegraną brawn i odejście kogokolwiek z oryginalnych brawn tam poza Flick (preferably Dani).

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 9

Post autor: Saw »

No proszę i kolejny bardzo dobry odcinek. Coraz więcej osób widocznych, akcja jest dynamiczna. Muszę przyznać że coraz lepiej mi się to ogląda. Już teraz mogę powiedzieć, że na pewno ten sezon jest lepszy niż straszny All Stars.

Brawn
Hayley to moja totalna faworytka. To co zrobiła było genialne. Wai i Andrew zdobyli immunitet, więc ona i Baden byli oczywistym celem. No i wtedy w piękny sposób wprowadziła zamieszanie. Powiedziała o HII i o tym że zagra na siebie lub Badena. Więc dla sojuszu przeciwnego szanse że kogoś wyeliminują to było 50/50. Na radzie ostatecznie nie było potrzeby grania HII, więc nie dość że świetnie rozegrała to jeszcze ma immunitet w kieszeni. Brawn strong nie wypaliło i byli zmuszeni kombinować przeciwko sobie. Shannon popełniła ogromny błąd. Proponowanie Simonowi wyeliminowanie Chalsea, czyli jego najbliższej sojuszniczki było mega głupie. Niestety wszystko się na niej zemściło i odpadła. Wielka szkoda, bo była moją faworytką. No ale aż ciężko mi uwierzyć że taki błąd popełniła. Może czegoś nie pokazano. Ona próbująca współpracować z wrogiem numer jeden i proponując taki kiepski plan. Słabo :?
Na plus że Andrew w końcu się odezwał. Wai coraz śmielej sobie poczyna. Nawet immunitet zdobyła :D Dani jest wkurzająca. Przypomina mia takiego babochłopa. Mogłaby odpaść nastepna. Flick została sama, ale liczę, że się jakoś wybroni. Ja na jej miejscu olałbym Simona i jego babki i przeskoczył do Hayley.

Brains
Laura znalazła się w kiepskim położeniu. Rachel zdobyła immunitet, a Georgia dostała l4 (swoją drogą dziwna to sytuacja, wcześniej identyczną widziałem tylko w Wyprawie Robinson). Ale cieszę się że ostatecznie udało się jej przetrwać. Jakoś mocno zyskała w moich oczach ostatnio i dołączyła do grona moich faworytów. Sympatyczna i ogarnięta dziewczyna. Próbowała nastawić stare plemię Brawn na Carę. Wcale nie głupie po tych jej ostatnich wyczynach. Ale ostatecznie jednogłośnie by odpadła. Dlatego cieszę się że czwórka, która decydowała która z pań odpada zdecydowała, że ona zostanie. Cara znów głupio zachowała się tłumacząc czerwonym, że ostatnio pomyliła się na radzie. Georga w końcu było mało w odcinku. Trójka Gerlad, Emmett i Kez są najlepiej tu ustawieni.

Faworyci na ten moment to Hayley, Flick, Gerald, Kez, Laura, Andrew, Wai.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 8 - Brains V Brawn 2021”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości