Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 17

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 17

Post autor: Jack »

Premiera: 23 sierpnia 2021

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 17

Post autor: Umbastyczny »

Smutny odcinek. Bardzo szkoda mi Flick, straszne wieści. Nie ukrywam, że jestem trochę zaskoczony, że mimo wszystko została w grze, ale nie oceniam. Przyznam szczerze, że na początku pomyślałem, że ok, no to Flick wraca do gry o zwycięstwo, ale z drugiej strony, no cóż, każdy w takim momencie dostałby dobry edit i pozytywne konfy ze strony współplemieńców.

Co do pozostałych rzeczy. Mieliśmy równiejszy edit, ludzie z tła choć trochę przemówili. Mieliśmy też kolejny twist, trochę za dużo takich w sumie mało wnoszących udziwnień. Śmieszyło mnie jak Cara w trakcie zadania ciągle nagabywała innych jak głosować i żeby ją oszczędzić itd. Za to w obozie pokazano ją bardzo biernie, jakby nie miała żadnego planu na obronę.

Andrew i Emmett zaczynają tworzyć jakiś sojusz zadaniowców, ciekawe nawet. Brains chcieli wywalić Carę i dziwię się, że Laura i Wai nie pizgnęły jednego czy dwóch głosów na Dani. Przecież Cara już znalazła w tej grze 2 przewagi, więc czemu nikt nie pomyślał, że może znowu coś mieć? No i Laura odpadła. Edit miał bardzo kiepski, ale jak raz na ruski rok dostała chwilę czasu to wydawała się spoko.

Ciekawe czy ludzie uwierzą Georgowi, że to nie on ocalił Carę. A, no i samo ukrycie HI chyba miało robić efekt wow, ale jakoś też mnie to już nie rusza, w sumie nic szczególnie nowego/odkrywczego

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 17

Post autor: Jasasiek »

No od razu lepiej jak więcej osób mówi. W tym odcinku chyba tylko Wai nie dostała konfy, czuć różnicę.
Flick - szkoda mi jej, już bałem się, że powtórzy się sytuacja z All Stars i odejdzie z programu jak Lee, co wyjaśniałoby jej marny edit. Odejście w taki sposób albo z powodu medicala zawsze jest przykre. Na szczęście zdecydowała, że zostanie w programie, cieszę się :) Też z początku myślałem, że nagle dostaje personalny content, więc albo zaraz odpadnie albo wraca do gry o finał xD
George - nie potrafię na niego liczyć, mam jakiś uraz z premerge'a. Pomimo braku sympatii ostatnio pozytywnie zaczął mnie zaskakiwać, no ale tym razem według mnie zawalił. Cara byłaby mu wierna i nigdy nie opowiedziałaby się przeciwko niemu, bo taka po prostu jest. Na pewno warto jest mieć kogoś takiego jako sojusznika (a nawet jako rywala w finale), ale teraz tylko George powiększył swój target, bo wszyscy wiedzą czyja to sprawka z tym even-more-HII. Jasne jest, że duet George-Cara stwarza niebezpieczeństwo, bo dwa identyczne głosy przy ośmiu pozostałych graczach to dość dużo, dlatego pewnie niedługo reszta się za nich weźmie. Chociaż ostatnim razem nie zagłosowali identycznie, ale oczywiście nie wytłumaczono czy taki był plan, czy po prostu nie myśleli tak samo. W każdym razie George zbiera cały target i może za to niedługo zapłacić.
Hayley - schowała się w cieniu jak powinna, good job. Na jej miejscu dążyłbym do ocalenia Cary - w finale miałaby z nią największe szanse, bo obydwie zostały wyeliminowane, a porównując ich gry wybór jest prosty. Według mnie powinna teraz zrobić wszystko żeby wywalić George'a, a potem starać się zaciągnąć Carę do finału, to chyba dla niej najlepszy scenariusz.
Andrew zaczął kombinować z Emmettem, ciekawe. Jako jedyni liczą się w zadaniach, więc na ich miejscu starałbym się raczej wykopać tego drugiego, żeby zwiększyć sobie szanse na zwycięstwa w immunitetach.
Generalnie nie rozumiem motywu głosowania na Carę xD Wydaje mi się, że dla każdego ona jest świetną opcją do siedzenia obok w finale. Nie wiem, chyba tylko Wai miałaby jakiś większy problem, żeby z nią wygrać. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego ona i Laura na to poszły, ryzykując własne miejsce w programie.
Jeśli chodzi o samą Laurę - za dużo to ona tam nie robiła i raczej pełniła funkcję tła dla innych uczestników. Uratowano ją wiele razy, miała sporo szczęścia. Polubiłem ją, sam nie wiem dlaczego, ale trochę będzie mi jej brakowało
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 17

Post autor: Maw »

Przykro mi z powodu Flick. Bardzo smutna sytuacja. Szkoda, że tylko dlatego dali jej screentime, bo zdaje się super osobą i jest aktualnie moją #1. I guess lepsze to niż edit Wai, która chyba od swapu w ogóle nie istnieje. xd Nie wiem co oni sobie myślą, ale żeby kogoś kto jest w F8 tak traktować... Ogólnie ten edit jest serio tragiczny - zbliża się finał, a i tak ciągle te same osoby dostają screentime, a reszta bye. xd CHOCIAŻ ten odcinek był najlepszy z mergowych i MOŻNA było go z przyjemnością obejrzeć, a nawet Flick, Andrew i Laura coś powiedzieli (!!). Fakt, że Laura odpadła, ale spójrzcie na Geralda, który odpadł przed nią, a i tak nic mu nie dali poza jakimiś basic pytaniami na radzie. xddd Laury trochę mi szkoda, ale też była za bardzo UTR, by jakoś mocno jej kibicować. Szczerze myślałem, że zajdzie trochę dalej, ale 9 miejsce i tak jest niezłe. Ironiczne, że przez całą grę dostała jak na razie najwięcej głosów ze wszystkich, a odpadła tylko przez 1. <3 O HII Cary nawet się nie wypowiem, bo co się tam wyprawia to brak słów... Szkoda, że AU próbuje za wszelką cenę zadowolić casuals i ma wiernych fanów w dupie. Już nawet przestaję tracić nadzieję, że George odpadnie. Pewnie będziemy zmuszeni znosić go do końca i ustanowi jakiś nowy rekord w stylu 200 konf.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 17

Post autor: ciriefan »

Tak właściwie to przysnąłem na tym odcinku i za bardzo nie wiem, co się wydarzyło :D A wygląda na to, że to był jeden z lepszych w tym sezonie. Trudno się mówi.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 17

Post autor: Saw »

I kolejny odcinek, który tyłka nie urwał. Jeden plus, że więcej osób dostało wypowiedzi. Ale i tak było nudno, że nawet zdarzało mi się nie słuchac co tam gadają. Zastanawiam się po co znów twist z immunitetem dla pięciu osób. Australijczycy po raz kolejny na siłę próbują uatrakcyjnić rozgrywkę, ale marnie im to idzie.

George ostatnio wymiata, ale nie do końca mi się to podoba. Ale pochwalę za to, że znów rada ułożyła się po jego myśli. Uratował swoją najbliższą sojuszniczkę i pozbył się Laury, z którą z całego sojuszu Brainsów miał chyba najmniej wspólnego. Tak się zastanawiam dlaczego piątka Brainsów uwierzyła, że George tak po prostu pozwoli wywalić Carę. Mogli chociaż podzielić głosy pomiędzy Carę a Dani, skoro i tak już mieli ludzi z Brawns po swojej stronie. No ale próbowali wykonać egzekucje na Carze, ale George ją uratował swoim HII. Ciekawe czy się zorientują, że on nadal gra na kilka frontów, czy nadal będą wierzyć że jest im lojalny.
Szkoda Laury, bo naprawdę ją bardzo polubiłem. No ale właściwie jej historia miała miejsce tylko po przemieszaniu, gdzie wspólnie z Rachel i Georgią była w mniejszości i walczyła o przetrwanie. Bo oprócz tego epizodu to była duchem i nie wiele jej było. Mam nadzieję że kiedyś dostanie jeszcze drugą szansę, bo potencjał jest.

Edit nadal jest żałosny. Idealnym przykładem jest porównanie konf po 17 odcinkach Georga i Andrewa. Różnica wynosi prawie 100 :?
Zastanawiam się czy kangury naprawdę nie widzą w tym nic złego i czy według nich dobrze się to ogląda. Bo dla mnie to od 2019 roku zabija edycje Australijskie. Czuje ogromny niedosyt przy tym sezonie.

Szkoda Flick :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 8 - Brains V Brawn 2021”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości