Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 20

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 20

Post autor: Jack »

Premiera: 30 sierpnia 2021

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2152
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 20

Post autor: Umbastyczny »

O matko, jakie to było marnotrawienie czasu.

Nie wiem czy tylko ja nie ogarnąłem ostatnio, ale nie myślałem, że te debilne urny będą dalej tam czekać... I co? Tak do skutku by je rozbijali, aż ktoś trafi na "SAVE"?

Generalnie nudy. Zaskoczyło mnie, że Wai nie próbowała zrobić cokolwiek w zadaniu o immu. Cara zmarnowała HI zwiększając szansę Flick i Dani w kolejnej rundzie.

Podsumowując, straszny zapychacz.

PS: Jedyny mały plusik za soundtrack na radzie. Było coś nowego, co kojarzyło mi się z serialem Dark.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 20

Post autor: Jasasiek »

Wyjątkowo gówniany odcinek. Prawie 50 minut oglądania, żeby patrzeć jak Wai i George nie biorą udziału w zadaniu i dowiedzieć się, że Cara zmarnowała HII xD Te urny są straszne. Czułem się zmieszany, myślałem, że to tylko taki jednorazowy twist, który był już sam w sobie okropny za pierwszym razem. I co, teraz jakby Flick wybrała pustą urnę, to w następnym odcinku byłyby do wyboru 2 i darmowe 50% na pozostanie w grze? Najchętniej dałbym już Hayley to zwycięstwo, żeby nie oglądać tego dalej.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 20

Post autor: ciriefan »

Wszystko zostało powiedziane. Absurdalnie żenujący odcinek.

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 20

Post autor: Maw »

Ten twist sam w sobie jest beznadziejny, ale dobra, muszą zapełnić jakoś te non-elimination odcinki, nie jest aż tak tragiczny jak "uratuj połowę drużyny z rady", choć nadal bardzo słaby, ale to, że pojawia się tak późno jest komiczne. Serio to wygląda jak jakas parodia modern Surva i "big movez". Cztery urny, pojawia się w F7. Więc jakby nikt nie trafił na save to w F4 mielibyśmy powtórkę z rozgrywki. xdddd W f5/6 to też jest komedia - ktoś odpada i na tak późnym etapie, bardzo bliskim finału taki twist? Mówię teoretycznie, bo jest to bardzo łatwe do zriggowania i pewnie tak zrobili, nie wierzę że czekaliby jakby została np. jedna urna. Ale tutaj nawet jeszcze nie muszą HII użyć, a jest F6. xddd Cant wait jak w F5 ktoś zostanie Cirie'd. Co się stało z tym show... Najgorsze że uczestnicy wydają się spoko, ale gra skupia się tylko na kilku osobach i na wspaniałych twistach przez co trudno jest kogoś polubić. Xddd Dlatego jedyną osobą, którą tak serio bardziej polubiłem z sezonu jest Emmett... To, że Cara/George/Hayley/Flick odpadliby gdyby nie jakieś twisty czy przewagi jest aż śmieszne. Casuals się serio to podoba? Ja się nie pogodzę z tym, że tak teraz ma wyglądać Survivor i liczę, że US nas pozytywnie zaskoczy, chociaż reklamy są w chuj żenujące. xd

Saw
8th jury member
Posty: 779
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 20

Post autor: Saw »

Żenujące przeciąganie sezonu. Odcinek równie dobrze można było sobie darować. I tak nikt nie odpadł i wracamy do tego samego stanu, czyli 4 kontra 2. No chyba że produkcja podrzuci coś Flick i Dani (a zapowiedź coś tam pokazała). Te urny naprawdę beznadziejne. Mogę się założyć, ze wszystkie trzy dawały pozostanie w grze, tym bardziej że ulubieniec George byl zagrożony.

Tak się zastanawiam dokąd ten sezon zmierza. Nasrane tych twistów tyle, aż do porzygania. Trzy z sześciu osób już raz odpadły, a nadal są w grze. O edicie już nawet nie wspomnę, co z tego że teraz się wyrównał, jak takie osoby jak Wai, Flick czy Cara nie miają większych szans na wygraną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 8 - Brains V Brawn 2021”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość