Australian Survivor: Blood V Water Ep 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 2

Post autor: Jack »

Premiera: 1 lutego 2022

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 2

Post autor: Jasasiek »

Nudnawy ten odcinek, trochę czuję się tak, jakbym przerwał i wznowił oglądanie poprzedniego odcinka po kilkunastu godzinach. Sandra i Nina nadal są super, Sam dostała wizytówkę jak jej mąż, siostra Andy'ego ubolewa po jego stracie, Shayleylle znowu coś znalazła, ci sami niewidzialni wciąż są niewidzialni, a Chrissy nadal jest messy i odwala śmieszne miny.
Jedyne co się zmieniło to może to, że Khanh wyszedł z cienia i dowiedziałem się, co myśli. Polubiłem go, jak narazie jedyny facet oprócz Marka, o którym można coś więcej powiedzieć.
Briana strasznie mnie irytowała w tym epie, cieszę się, że odpadła. Taka mniej sprytna i niepotrafiąca ukryć swojego gamebotyzmu Ciera. Jakby Shayelle zagrała na niej tym HII, to dla mnie mogłaby być następna.
Faceci do tej pory nie istnieją, nie odróżniam Benów od Jayów, Joshów czy innych Jordanów.
Faworyci na ten moment: Sandra, Nina, Chrissy, Khanh
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 2

Post autor: Umbastyczny »

Rzeczywiście nudny odcinek i jakiś bez emocji.

U czerwonych więcej czasu dostała Sam i nawet jakoś pozytywnie wypadła.

U niebieskich mieliśmy sporo Khanha, póki co oceniam neutralnie, nie mój typ osoby chyba, ale też nie irytował.

Chrissy dalej w swoim świecie. Shay odcięła się od psiapsi i ma HI dla siebie. Briana w tym epie irytowała i poleciała, więc jej niezbyt szkoda.

PS: Uwielbiam rozmowę
- Czyje imię słyszałeś w rozmowach?
- Nie Twoje xD

W ogóle nie podejrzane :D


Przydałaby się rada u czerwonych, żeby lepiej ich poznać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 2

Post autor: ciriefan »

Zgadzam się, odcinek dosyć nudny. Źle wyedytowany - wracamy do trendu ciągłych wypowiedzi przez te same osoby. Dłużyło mi się strasznie, eliminacja była przewidywalna, jakoś tak bez fajerwerków. Dużej części graczy nie ogarniam i jak pojawiają się ich twarze na 3 sekundy, to tylko zastanawiam się kto to.

CZERWONI

W tym odcinku mieliśmy tylko Sophie podziwiającą Sandrę, Kate płaczącą po Andy'm i wizytówkę Sam, która jeśli dobrze pamiętam celuje w Croca.

NIEBIESCY

Tutaj mieliśmy wojnę Chrissy ws Brianna. Dużo czasu antenowego dostał Khanh, którego tym razem pokazali jako masterminda. Nina schowała się tym razem under the radar, ale nadal dużo ją pokazywali. No i Shay znalazła ukryty immunitet, a następnie mając świadomość, że sojusz z Brianną to tonący statek, wyskoczyła z niego i się od niej odwróciła.

Mało do powiedzenia jak na odcinek trwający prawie półtorej godziny XD Nuda, strasznie to przeciągają wszystko. Jedyne co dodam, to że bardzo podobało mi się zadanie o nagrodę.

Brianny mi nawet szkoda. Taka little feisty gurl. Owszem, przekombinowała i sama wystawiła się na cel, ale jakoś mocno ją polubiłem. Wydaje mi się, że to typ osoby, z którą chętnie poszedłbym na wódkę XD

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 2

Post autor: Saw »

Odcinek nudny. Szczerze nawet nie wiem co o nim powiedzieć. Czuję się jakbym miał deja vu z poprzedniego sezonu. Czyli odcinek trwa sporo ponad godzinę a na ekranie wciąż ci sami ludzie. A pozostali robią za totalne tło, że aż ciężko się połapać kto jest kim.

Blood
Nie chodzą na rady, więc u nich to w ogóle nic się nie dzieje. Mogliby pokazać jakieś sojusze, układy. Ale na razie nic ciekawego. Kate popłakała się po Andy'm. Znowu trochę Sophie, która wychwalała Sandrę. Wizytówkę dostała Sam i przyznam że odbieram ją bardzo pozytywnie. Pamiętam jak w swoim poprzednim sezonie chciała mocno mieszać, ale mocny duet z Markiem rozwalił jej grę. Teraz mam przeczucie że dojdzie dużo dalej. Może nawet zacznę jej kibicować.

Water
Nadal bardzo imponuje mi Nina. Moja totalna faworytka tego sezonu. Briana odpada, ale nie jest mi jej szkoda. Jakas taka irytująca się zrobiła i szczerze to zaczęła mnie już męczyć. Poza tym dużo bardziej wolę Chrissy, więc dobrze że to Briana odpadła. Za bardzo pokazała się jako groźny gracz. Przekombinowała i wystawiła się na cel. No cóż czasem tak bywa u tych wielkich fanów. Shayelle znalazła HII ale nie postanowiła ratować psiapióły. Nie miało to żadnego sensu, skoro całe plemię było przeciwko niej. Khanh przedstawiony jako mocny gracz, ale kompletnie mi nie odpowiada jako osoba. Raczej będę wolał żeby go szybko wyrzucili.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 9 - Blood V Water 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości