Australian Survivor: Blood V Water Ep 14

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 14

Post autor: Jack »

Premiera: 28 lutego 2022

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 14

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny dość nijaki odcinek.

Sojusz główny prze sobie do przodu. Niby są lekkie tarcia, ale póki co nic to nie zmieniło. Wiadomo, że prędzej czy później dojdzie do rozłamu i ciekawe, która 2 duety ograją ten trzeci. Bo tak, Sam nie ufa Joshowi, Jordie wygadał, że Mark ma HI, a Josh i tak chciałby celować w Jordiego, a niekoniecznie w Marka.

To co zwróciło też moją uwagę, to że nagle Dave wyleciał jakby z tego sojuszu facetów.

Single są generalnie pomijani, Shay zdobyła immu i tyle.

Mel i Michelle mi szkoda. Uważam, że ich pomysł był całkiem dobry. Faceci rozdzielając swoje głosy dali im szansę na przegłosowanie ich. Dziwię się, że główna grupa celowała w nie. Argumenty w stylu "są duetem, więc są groźne" jakby sugerują, że ten główny sojusz też trzeba porozdzielać :D No i skoro inni uważali Mel i Michelle za takie inteligentne i strategiczne, to szkoda, że nie widzieliśmy w ogóle ich gry.

No i dziś było sporo o Joshu, o tym jak dyryguje plemieniem itd. Lubię go i kibicuję, ale spodziewam się rychłego blindsidu na nim.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 14

Post autor: Maw »

Nawet mi się podobał ten odcinek z tego względu, że w końcu pokazano graczy, o których dotychczas było cicho. Ma też to swoje wady - wiadomo, że zrobiono to dlatego, bo Mel odpadła, a Josh i Michelle pewnie są następni w kolejce.

Edit w AU jest tak tragiczny, że głowa mała. Zadania fakt, są super, ale nie uratują one sezonów, przecież to nie widowisko sportowe. Mel w końcu dostała screentime i... jak można się spodziewać, odpadła. Tym bardziej mnie to dziwi, bo dziewczyna walczyła z całych sił, broniła się jak mogła, mimo że wiedziała, że odpada, to walczyła do ostatniej minuty. I teraz tak... Mel była zagrożona już od jakichś siedmiu odcinków. Nie wierzę, że nic nie robiła, by się ratować. To nie można było pokazać jej takiej w kilku poprzednich epach zamiast np. tysięcznej konfy Marka? xd Szkoda mi jej, może nie ze względu na grę czy osobowość, bo i tego i tego zbytnio nie było nam dane zobaczyć, ale ten edit to porażka, ale przynajmniej odeszła walcząc. Josh tak samo wydaje się być dość ogarnięty, a też był cały czas niewidoczny, nagle jest największym threat? xd No super robota. Pewnie on odpadnie następny. Michelle mi bardzo szkoda i mam nadzieję, że nie odpadnie zaraz po Mel, bo byłoby to żenujące.

Mark dostaje w merge dość negatywny edit i mam nadzieję, że to znaczy, że Sam wygra, bo jej edit jest bardzo dobry. Jestem jej fanem już od jej występu w 2 sezonie i to byłoby dla mnie mega. <3 Ale zobaczymy jak to się ułoży. Liczę na endgame Sam + nieironicznie Michelle, Jordan i Josh. Skoro przez całą grę byli tak cicho mam nadzieję, że pullną Monikę czy Fenellę i jeszcze coś dostaną, a nie odpadną od razu jak Mel.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 14

Post autor: ciriefan »

W sumie wszystko już jest powiedziane. Odcinek nieco lepszy, bo duchy w końcu mają screentime, ale tak jak w przypadku bliźniaczki tylko dlatego, że odpadła. Nadal jednak bez emocji, nadal kiepski edit. Szkoda bliźniaczki i szkoda, że kobiety się nie zjednoczyły, chociaż edit ewidentnie prowadzi historię w kierunku, że ten sojusz mięśniaków musi się rozpaść.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Blood V Water Ep 14

Post autor: Saw »

Odcinek bym powiedział że najlepszy jak do tej pory, bo było dużo bliźniaczek i osób będących duchami do tej pory. Ale co z tego jak jedna z bliźniaczek musiała odpaść. To się nacieszyłem jej obecnością na ekranie :cry:
Biedne Mel i Michelle były bez wyjścia w tym odcinku. Gdy Shay wygrała immunitet, było dla mnie pewne że jedna z nich odpadnie. Dla głównego sojuszu było to najlepsze z możliwych rozwiązań. Z osób poza ich sojuszu, one jedyne stanowiły parę. Naprawdę jest mi bardzo przykro i żal mi Mel. Edytorzy potraktowali ją strasznie. Dopiero co odcinek temu dali jej pierwszą konfę, a już musiała odpaść. A przez tyle odcinków była zagrożona, walczyła w rozpalaniu ognia i pokonała mocnego Bena. Można było zdecydowanie lepiej poprowadzić jej historię. Do tego widać że była wielką fanką i starała się grać. Ale po co ją pokazywać? Lepiej do porzygania pokazywać historię Marka i Sam. Lubię ich, ale mam już czasem serdecznie dosyć że montują to tak że wszystko kręci się wokół nich. Bliźniaczki nawet ładnie powalczyły w tym odcinku, celując w Josha. On jest takim drugim dowodzącym w dużym sojuszu, zaraz po Marku. Poza tym ten dominujący sojusz też składa się z par. Dla osób grających już w pojedynkę powinno to się opłacać. No ale Shay, KJ i Chrissy nie wiele tam ogarniają i raczej nie są wstanie same wykonac big move. David natomiast podczepia się pod główny sojusz, choć jego imię nie jest wymieniane przez ich członków. Ale on raczej się tam widzi, a oni traktują go jako dodatkowy głos. Zresztą on jest takim samym duchem jak bliźniaczki. Jego historia zakończyła się 10 odcinków temu i nawet nie wiadomo co on ma w głowie i jaką grę chce prowadzić.
To jest właśnie piękno editu Australijskiego. Pokazują to tak nie jasno i nieciekawie, że emocje są poniżej zera. Poza tym szansę na wygraną mają z trzy osoby.
Trzymam kciuki żeby Michelle jak najdłużej pograła. Poza tym jak ma się rozpaść główny sojusz, a wiele na to wskazuje to niech nie odpadają na początku Jordan i Josh. Ale na co ja liczą :? Edit tak bardzo wskazuje na nich. Echh... Nie spodziewałem się że da się zrobić gorszy sezon po ChvsC2, All stars i BvsB.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 9 - Blood V Water 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości