S43E10 "Get That Money, Baby"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E10 "Get That Money, Baby"

Post autor: Prus »

The remaining eight castaways compete in a reward challenge that will earn them a night in the sanctuary and a letter from home. Also, one castaway will have to build their house of cards high enough to win immunity.

Premiera: 23 listopada 2022

Obrazek
Źródło

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E10 "Get That Money, Baby"

Post autor: ciriefan »

Pierwszy odcinek w tym sezonie, który mnie wciągnął. W końcu. Przede wszystkim cieszy powrót zadania o nagrodę - zawsze te podziały i możliwe kombinacje, gdy grupa się rozdziela podczas nagród, to zawsze miesza i tak było tym razem. Fajnie było widzieć wygraną Noelle po tych jej problemach na równoważni. Po trzecie fajny gameplay i fajny blindside. Trochę bekowe było to, jak pokazywali te punkty - to jest ten cringe nowej ery, ale mam jakoś przeczucie, że to zapowiada blindside na Jesse'm z dwoma HII, bo już dali znać, że Gabler i Karla widzą, jak bardzo Cody-Jesse rozgrywają ten sezon. Szkoda Noelle, bo naprawdę ją polubiłem. Teraz moi faworyci to Jesse, Sami i Cassidy, w dalszej kolejności Karla. Nie przepadam jakoś mocno za Codym, Gablerem i Owenem i nie chciałbym ich zwycięstwa, chociaż Gabler zaskakuje tym, jak dobra z czasem stała się jego gra i jak z psychola zmienia się w spokojnego, kalkulującego gracza, więc zobaczmy, jak to się dalej potoczy.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E10 "Get That Money, Baby"

Post autor: Jasasiek »

Szkoda Noelle, jedna z fajniejszych osób tego nędznego sezonu. Cieszę się, że pomimo tego, że wycisnęli z niej co tylko się dało pod względem tak lubianych przez Jeffa pseudoinspirująco-motywujących-"THAT'S HOW YOU DO IT!" momentów, to dało poznać się ją od innej strony. Do finału nikt raczej by jej nie dopuścił, ale nadal szkoda.
Czy tylko ja zaczynam mieć wrażenie, że Gabler może wygrać? Ogólnie raczej nastawiam się w pierwszej kolejności na zwycięstwo Cody'ego, ewentualnie Cassidy, ale jakby się tak zastanowić, to edit Gablera jest dość podobny, do tego, który ostatnio miała Maryanne - przedstawiono go w premerge'u jako wyróżniającą się i trochę irytującą, nie do końca odnajdującą się wśród innych postać, a teraz dostaje strategiczny content, jednocześnie nie będąc za bardzo na pierwszym planie. Mam go na oku i czuję, że niedługo może jeszcze czymś zaskoczyć. Błagam o blindside na Jessym. W sumie nie miałbym nic przeciwko gdyby Gabler wygrał, przynajmniej byłoby to ciekawe zakończenie.
Po tym odcinku mi ulżyło, bo chyba już jasne, że Sami nie wygra.
Nie wiem co się dzieje z Karlą, od początku wydawało się, że będzie jedną z ważniejszych osób edycji, a teraz już nawet Owen jest od niej bardziej istotny? Nie zrobiła nic szczególnego poza wygraniem immunitetu od dobrych kilku odcinków i generalnie wydaje mi się pomijana.
1. Cassidy
2. Karla
3. Gabler
4. Cody
5. Owen
6. Sami
7. Jesse
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E10 "Get That Money, Baby"

Post autor: Umbastyczny »

Ja wciąż jakoś nie czuję tych emocji i nie kręci mnie ten sezon w ogóle.

Noelle na pożegnanie dostała ładny odcinek. Nie byłem jej fanem, ale też nic do niej nie miałem. W zadaniu o nagrodę miała ładny finisz. I rzeczywiście, jej gra i edit nie ograniczały się tylko do jej niepełnosprawności, miała przy tym trochę gry i swój charakter, więc to plusik.

Sami jest osobą, która mnie tam najbardziej irytuje. Był nawet taki moment, że bałem się, że to on wygra, bo jego edit był bardzo dobry, ale ostatnio coraz częściej jest pokazywany negatywnie, a w tym odcinku był całkiem poza grą.

Owen jest bardzo nieistotny dla historii. Było go tylko więcej jak musiał zdobyć immu, żeby przetrwać.

Karli też jest o dziwo mało jak na dość mocny i ciekawy start w niebieskich.

Gabler rzeczywiście przeszedł jakąś przemianę (albo jego edit), bo nie jest irytujący i próbuje coś tam grać.

Cassidy lubię najbardziej, ale jej edit wciąż jest taki dość nijaki. O jej grze ciężko cokolwiek powiedzieć.

Najwięcej czasu zgarnia duet Cody i Jesse. Mnie oni nawet nie irytują, choć teraz punktowanie tych kolejnych części planu było mocno żenujące (ale to bardziej edit niż Jesse). W sumie Jesse jest dość mocno 'villainowaty' - zdradził Justine na początku, wywalił Dwighta i "ukradł" HI Jeanine, teraz zdradził Noelle zaraz po tym jak dostał od niej list. Cody był bardziej widoczny w pre-merge, teraz to Jesse gra pierwsze skrzypce w tym duecie. Jeśli któryś z nich wygra to nie będę zły.

Co dalej? Wygląda na to, że ludzie będą chcieli rozbić właśnie duet Cody i Jesse, co ma sens. Ale w zapowiedzi słyszeliśmy konfę Gablera o planie na F3 i tak pomyślałem... W sumie on, Owen i Sami grają razem od początku i nawet jak nie głosowali razem to i tak potrafili razem współpracować. Jeśli w F7 uda im się z dziewczynami z Coco wywalić Codiego czy Jessego to już będą mieć 50% plemienia.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E10 "Get That Money, Baby"

Post autor: Prus »

Gdzieś tak do 30 minuty ten odcinek mi się bardzo podobał, bardzo dużo Noelle i Cassidy co na plus, zwłaszcza, że w poprzednim odcinku było ich mało, pomimo, że były dosyć ważne. Później czar prysł, bo edytorzy postanowili nam zaserwować 30 konf Jesse'go o dupie marynie. Nie lubię go bardzo i nie polubię już na pewno, ale nadal nie jest przeze mnie tak znienawidzony jak Hai z poprzedniego sezonu.

Karla i Cody, którzy w pre-merge byli dosyć ważni, tutaj są jakoś pomijani. Wtedy ich wszędobylskość mnie ciut denerwowała, pomimo mojej sympatii do nich, ale teraz ciągle są w cieniu. Karla jeszcze miała swoje momenty i była celem w tym odcinku, ale Cody jest już totalnie olewany. Z pozostałych graczy (poza Gablerem) mają najlepsze osobowości, a edytorzy na siłę wpychają nam do gardeł Jesse'go, który jest ogromnym nudziarzem bez żadnych ciekawych cech osobowości. Taki typowy Survivorowy nerdzik, który ciągle gada o strategii, chociaż tacy Omar i Christian pomimo bycia nerdami byli śmieszni i charyzmatyczni. 44 konfy, a jedyne co o nim wiem, to to, że był w gangu (co zresztą dowiedziałem się z jego bio przed sezonem), oraz, że Nneka była dla niego jak matka XD.

Cassidy gra całkiem dobrze, ale jej edit mnie strasznie zawodzi. Jednak jeszcze do końca 3 odcinki, więc mam nadzieję, że uda jej się jakoś bardziej zaistnieć w tym sezonie. Jeszcze nic straconego dla niej, bo w poprzednim sezonie udało im się w 4 ostatnich odcinkach zrobić z Lindsay (która była najmniej widoczna przez większość odcinków) jedną z ważniejszych i ciekawych części sezonu.

Owen nadal w dupie, ale całkiem go ostatnio lubię. Sami to samo, ale jego nie lubię.

Gabler o dziwo całkiem dobrze gra i świetnie się ustawił w tym sezonie. Koleś ma całkiem dobrą drogę do finału i wydaje mi się, że ma szansę nawet to wygrać (o ile będzie siedział na końcu z Sami'm i Owen'em).

Noelle szkoda, ale dostała całkiem fajne pożegnanie. Była dobrym graczem, ale z jej historią nikt nie pozwoliłby jej dostać się do F3, więc jej eliminacja była tylko kwestią czasu.

Kibicuje Cody'emu, Karli, Cassidy, Gabler'owi i Owen'owi i mam nadzieję, że ktoś z nich wygra to.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S43E10 "Get That Money, Baby"

Post autor: Jack »

Odcinek był całkiem niezły. Aż mam wrażenie, że trochę za krótki. Może dlatego, że zbyt dużo czasu poświęcono na zadanie o nagrodę i później pogadankę na temat tego, że należy walczyć do samego końca :D

Jeżeli chodzi o Noelle to super, że w końcu dostaliśmy więcej jej wypowiedzi. Szkoda jednak, że zdecydowano się jej dać więcej czasu antenowego tak późno :D Nie chcę się powtarzać, ale jestem zaskoczony że tak bardzo była pominięta w tej edycji. Przed rozpoczęciem emisji sezonu sądziłem, że będzie jej bardzo dużo niezależnie od tego w jaki sposób będzie grać, a było wręcz odwrotnie. Wydaje mi się, że Noelle grała całkiem nieźle. Raczej nikt nie wziąłby jej ze sobą do F6 - ze względu na jej historię.. Nie wspominając już o ścisłym finale. KIlka razy w przeciągu tej edycji zachowała się bardzo przytomnie, była skłonna do podejmowania ryzyka, ale niestety dla niej - musiało się to tak skończyć. Sam nie wierzę w to co piszę, ale chciałbym zobaczyć ją w przyszłości jako powracającego gracza.

Niezmiennie nie kibicuję Karli :D Ten jej edit osoby która mimo tego że przegrywa to jednak wygrywa jest irytujący. Podobnie mam z Jessiem. Jemu również nie kibicuję w tej edycji.

Jak już wspomniałem przy poprzednich epizodach, mam nadzieję że wygra to Cody albo Gabler. Niech chociaż raz mamy totalnie nieprzewidywalnego zwycięzcę.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E10 "Get That Money, Baby"

Post autor: Prus »

Niewyemitowane sceny z odcinka 10:




Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E10 "Get That Money, Baby"

Post autor: Saw »

Tego sezonu nie da sie oglądać. Jeśli Ghoats Island chciało miec godnego następce to 43 wpasowała się idealnie. Kolejny beznadziejny odcinek. Tak naprawdę jedynym momentem godnym uwagi było wygranie przez Noelle zadania, za co wielkie brawa. I to chyba tyle... Bo później już były nudy, a najgorszym i najbardziej żenującym momentem było to wypisywanie w punktach planu. Ja już nie wiem gdzie dla tego programu jest szczyt żenady :? Rada plemienia niczym mnie nie zaskoczyła. Oczywiste było to że odpadnie jedyna znośna osoba z tej obsady. żal mi Noelle i to bardzo. Nie była jakąś wielką moją faworytką, ale lubiłem ją. Jej cała historia w programie nie kręciła się wokół nogi i nie wyciskano łez przy każdej możliwej okazji. Ja ją traktowałem jak równą z innymi i ona sama chciała być tak postrzegana. Robiła na mnie wrażenie w zadaniach, bo w każdym dawała z siebie 200% i walczyła do konca. Strategicznie też tam coś pokazywała. Nie była wyróżniającym się graczem, ale dała się zapamiętać.
Pozostali są totalnie do zaorania. Oglądanie ostatnich odcinków, gdzie nikogo nie lubisz i wszyscy cię irytują to będzie droga przez mękę.
Najgorsze osoby to bez zmian kloc Sami i zjeb Jessy. Nie mogę ani ich słuchać ani oglądac. Tego młodego to już dawno powinni wywalić. Teraz chyba pojawi się szansa, bo coś już tam mówi się że jest zagrożeniem i numerki też chyba już nie sa po jego stronie. Zresztą podobnie Jessy, który jest blisko z Codym. Przydałoby się go w końcu zblindsidować.
Cody staje się nie widzialny, ale nie trawię go. Karla która początkowo była moją faworytką tez już mnie wkurza. Nie czaje za bardzo jej logiki. Wydawało się że ma większy potencjał, a od dłuższego czasu siedzi i nie wiele wynika z jej gry. Cassidy Kto? A no tak, ktoś taki se tam jest, ale nie wzbudza we mnie ani grama emocji. Owen zresztą to samo. Chyba z tego grona najbardziej na ten moment toleruję Gablera :shock: Sam nie wierzę w to co mówię. Ale przestał irytować, nawet coś tam stara się grac. Od kilku odcinków da się go oglądać a to już coś. Jak ktoś ma tam wygrać to z braku laku niech to będzie właśnie Gabler.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 43”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość