S43E06 "Mergatory"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: Prus »

The game intensifies when the tribes meet each other at the same camp. Also, castaways must scramble and strategize before tribal council to avoid being the sixth person voted out.

Premiera: 26 października 2022

Obrazek

Źródło

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: Prus »

Dosyć ciekawy odcinek i bardzo dużo się działo, co jest oczywiście na plus.

Spodziewałem się odpadnięcia Elie po tym, gdy w jednej z konf mówiła, że prowadzi dobrą grę, jednak miałem nadzieję, że jakoś się uratuje, bo była jedną z ciekawszych osobowości w tym sezonie. Duży plus dla niej, że pomimo swoich spięć z Gabler'em, próbowała jakoś odratować sytuację, ale niestety jej się nie udało.
Szkoda, że nie odpadł James, który jest według mnie najnudniejszym uczestnikiem tej edycji i jego chrypa przy każdym wypowiadanym zdaniu mnie bardzo denerwuje. Miałem nadzieję, że kiedy ten zaczął opowiadać wszystkim, żeby nie ufać Elie, to ta będzie próbowała obrócić sytuacje przeciwko niemu. I pomimo, że pewnie jej by się to nie udało, to przynajmniej zasiałaby jakieś wątpliwości innych względem James'a.
Jeanine po ostatnich dwóch odcinkach lubię o wiele bardziej niż na początku i cieszę się, że nie zagrała idolem na Elie, bo teraz ma przynajmniej coś do obrony, gdyby inni ją targetowali, a podejrzewam, że tak się może stać, bo nie była po dobrej stronie głosów na ostatniej radzie. + wie o idolu Cody'ego, więc może być ciekawie.
Gabler jest kompletnym debilem, ale nadal mam nadzieję, że zajdzie daleko, pomimo, że przyczynił się do eliminacji Elie. Nie rozumiem jego toku myślenia. Po co opowiadał wszystkim przy Jeanine, że nie ufa Elie, oraz po co gadał przy Ryan'ie, że Jeanine ma idola? XD
Sami nadal denerwuje i go nie lubię. Owen jest dla mnie jedną wielką zagadką. Z kim on gra w końcu? XD Niby był częścią planu przeciwko Elie, a i tak głosował na James'a. Ryan kopie pod sobą dołki, Jesse nadal jest nudziarzem, Dwight znów niewidzialny, Noelle nadal mało, Karla i Cassidy niby były jakieś widoczne, ale nic o nich nie mogę więcej powiedzieć w tym odcinku, a Cody od dwóch odcinków żyje sobie w cieniu, co jest na plus, bo dzięki temu nadal go bardzo lubię, a gdyby był pokazywany cały czas, to denerwowałby mnie.

Kibicuje teraz: Jeanine, Cody'emu i Cassidy najbardziej i mam nadzieję, że ktoś z nich wygra.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: ciriefan »

Odcinek w sumie ciekawy, dużo się działo. Twist okazał się tylko tym, że połowa osób miała immunitet. Nie wiem, co to za farsa, że nie wszyscy z 13 dotrą do połączenia, skoro technicznie to było połączenie i jakiegoś wielkiego twistu nie było XD Ogólnie no bekowy odcinek dzięki Gablerowi, który jest Gold TV. Chociaż go nie trawię, to dostarczył nam rozrywki. Koleś jest straszny ale entertaining. Do osób bekowych dołączył Ryan - co za gość XD Dużo było Jeanine, która jest teraz w czarnej D. Szkoda Ellie, nawet ją polubiłem, była charyzmatyczna. Ciekawy jestem, co z tego bałaganu wyniknie w kolejnym epie.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: Maw »

Szkoda Elie. Myślę, że sezon może ucierpieć na jej odejściu, bo była jedną z nielicznych entertaining osób, które ogarniały grę. Tak dla samej beki mamy jeszcze Gablera i Ryana, chociaż oni średnio ogarniają. xd Mam nadzieję, że Elie kiedyś powróci. Jako że była moja faworytką to kibicuję jej najbliższej sojuszniczce Jeanine, że przetrwa. Poza tym liczę na jury dla Cassidy, Ryana i Codiego.

Chyba Dwight to purple Queen tego sezonu...

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: Saw »

Kolejny kiepski odcinek. To w końcu było to oficjalne połączenie czy nie było? Bo ja nie czaje o co chodziło Probstowi. Połowa osób awansowała do połączenia po zadaniu, a druga oficjalnie po radzie? Co za żenada... Ciul z tym że wszyscy byli na radzie i w niej głosowali. Zresztą mało mnie to obchodzi, bo ten sezon już należy do mojej topki tych najgorszych. Miało być ciekawie podczas tego odcinka, ale dla mnie skończyło się mega przewidywalnie. Niestety odpadła moja jedyna faworytka Ellie :cry: Nie mam za bardzo dla kogo dalej oglądaj tej edycji. Dziewczyna trochę przekombinowała w tym odcinku i pokazali ją w gorszym świetle. Ale i tak ją uwielbiam i i liczę że kiedyś powróci z drugą szansą. Edit w tym odcinku aż krzyczał że to ona odpadnie. Jak szli na radę to nie miałem żadnej nadziei. Biedna Jeanine została teraz bez bliskiej sojuszniczki. A że nie ma za bardzo komu kibicować no to chyba ją mianuje jaką moją główną faworytkę teraz. No ale po tej radzie jest w czarnej dupie. Lubię jeszcze Noelle i Karlę, ale jakoś mało je pokazywali i jakby były nieznaczące w tym odcinku. Ale licze że jeszcze coś ciekawego pokażą. Noelle to chyba nawet nie była wtajemniczona w plany sojuszu, bo chyba głosowała inaczej.
Ryan pocieszny jest z tą swoją głupotą, więc niech tez mu się dobrze wiedzie. Rozbawił mnie jak na uczcie wypalił do innych, że mogą być finałową siódemką. Miny tych ludzi mówiły wszystko :lol:
Gabler to idiota. Nawet nie potrafię cisnąć beki z gościa. Przez niego Ellie odpadła, a Jeanine może miec kłopoty. Na cholerę gadał na uczcie, że Ellie od początku w niego celuje. No dobra miał ją w dupie i chciał wepchnąć pod autobus. Ale pierdolił to przy Jeanine a przy okazji mógł rozwalić grę Owena i Samiego. Ale tego palanta pewnie przeciągną przez program, bo to idealny kandydat to ogrania w finale. O ile nie odwali kolejnej głupoty.
Sami to najgorsza osoba z obsady. Niech już go wywalą bo nie mogę ani go słuchać ani oglądać. I te jego robotyczne konfy :?
James, Cassidy, Owen, Dwight nudni... Jesse'ego i Cody'ego nie lubię.

Nie potrafi kompletnie ten sezon wzbudzić we mnie żadnych większych emocji. A jak już są to tylko te negatywne.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: Umbastyczny »

Nie rozumiem po co Jeff i produkcja tak się upierają na to "zapracowanie na merge". Moim zdaniem wychodzi to głupio skoro i tak wszyscy mają szansę na immunitet i wszyscy głosują. Mogliby nie pajacować i normalnie dać wszystkim te buffy itd.

Jeśli chodzi o odcinek i osoby, które się jakoś wyróżniały:

Ryan - rozbawiło mnie jak nie ogarnia i jak proponował ten sojusz. I tym bardziej rozbawiły mnie reakcje ludzi, że nawet nikt szczególnie nie próbował udawać, że fajny pomysł.

Jeanine - szkoda mi jej, bo ją lubię. Śmiesznie wyszła scena jak pomyliła zespoły na zadaniu. Wylądowała w mniejszości, ale liczę, że jeszcze się jakoś wygrzebie.

Gabler - co on robił xD za wcześnie moim zdaniem i zbyt otwarcie grał przy wszystkich. Zrobił sobie wroga w Jeanine, wkurzył Owena i Samiego. Facet jest bardzo chaotyczny. Ale plusik daję, bo finalnie osiągnął to co chciał, Ellie odpadła.

Ellie - lubiłem ją i szkoda, że odpadła. W tym odcinku pokazano ją jako osobę za bardzo wychodząca przed szereg. To ona brała na siebie rozmowy i z niebieskimi i z czerwonymi, no i dała się złapać na graniu na 2 fronty.

Z innych rzeczy to ciekawie wyszło z tym jak Noelle niechcący sprzedała info, że Cody ma HI.

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: Kelrik »

No dobra. Nadrobiłem, więc można przyłączyć się do dyskusji. Ellie mnie irytowała od startu. W jednej z poprzednich edycji już była jedna psycholożka, której wydawało się, że z racji zawodu może umiejętnie wpływać na innych. No i kolejna się pomyliła. Nie podoba mi się, że tyle osób na tym etapie ma HII lub przewagi. Można się w tym pogubić. Czarnym koniem od początku jest dla mnie Jesse. Niby bardziej w cieniu, ale zawsze po dobrej stronie głosowania. Najbardziej kibicuję Cody'emu, ale obawiam się, że ostatecznie wpisze się on w stereotyp pozytywnego wariata, którego pogrąży jego własna fantazja.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: Umbastyczny »

Kelrik pisze:
02 lis 2022, 17:57
Nie podoba mi się, że tyle osób na tym etapie ma HII lub przewagi. Można się w tym pogubić.
Przypomniała mi się ta żenująca scena, gdy wypisywali te wszystkie przewagi na ekranie... A pewnie produkcja myśli, że to było super i takie dowcipne...

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E06 "Mergatory"

Post autor: Prus »

Niewyemitowane sceny z odcinka 6:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 43”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości