S43E11 "Hiding in Plain Sight"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: Prus »

As the tide rises and falls, castaways hold their breath to find out who will win the immunity challenge. Also, one castaway will spy something hidden in plain sight.

Premiera: 30 listopada 2022
Obrazek
Źródło
Ostatnio zmieniony 04 gru 2022, 11:52 przez Prus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: ciriefan »

Kolejny kiepski odcinek. Najpierw 8 minut smutnych historii Samiego. Potem 10 minut szukania przewagi. Potem 10 minut kolejnego przeciągniętego zadania. Potem trochę rozmów o strategii i nudna rada. Jedyne na plus, że miło się zaskoczyłem. Byłem pewien, że poleci Cassidy, a miałem blindside. Samiego też lubię, chociaż wolę Cassidy. No ogólnie po raz kolejny dupy nie urwało. Karla straciła resztki mojej sympatii tym ruchem przeciwko Cass. Trzymam kciuki za Cassidy i Jessego, chociaż po raz kolejny mam wrażenie, że to Gabler ma w tej chwili winner's edit.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: Umbastyczny »

Męczący odcinek.

Za dużo Samiego, dla mnie był on najbardziej irytującym graczem w tym F7, a być może i w całej edycji. Choć rozbawiło mnie jak próbował wmówić innym, że to nie on tylko Gabler głosował na Karlę xD

Karla mnie rozczarowała, tak łatwo uwierzyła w kłamstwa Samiego, który był na dnie i wiadomo, że próbował czegokolwiek. Eliminacja Cassidy może i miałaby sens, na pewno są uważane za duet, ale to jak dała się zmanipulować było kiepskie. A po drugie skoro tak się boi, że Cassidy wygada komuś o HI, to po c*uj jej mówiła o tym xD

Jesse nieźle tam sobie gra, kolejny raz poszło po jego myśli. Jedynie nie wiemy kto, jak i kiedy przekazał info o prawdziwej wersji głosowania do Karli (Gabler? Cody? Owen?).

Owen jest tam najmniej istotny, może i dojdzie do finału, ale wątpię, żeby się w nim jakkolwiek liczył.

Gabler gra naprawdę spoko i widzę w nim potencjalnego zwyciezcę. Byłaby to trochę historia w stylu sezonu 42 i Maryanne, czyli irytujący gracz przechodzi przemianę i dominuje grę w końcówce.

Cody - lubię go nawet, ale za bardzo daje się dominować Jessemu, jeśli chce mieć szansę na zwycięstwo to musi się od niego odciąć. Bo tak to albo z nim przegra, albo to Jesse odetnie się od niego.

Cassidy - moja ulubienica, widzę w niej zwycięzcę, zobaczymy jak sobie poradzi po próbie zdrady. Mam nadzieję, że to ona wygra potencjalne starcie z Karlą, choć to ta druga ma HI...

W ogóle przeraża mnie, że wciąż 3HI w grze, a to już F6.

Dzisiejsza przewaga powiedzmy nawet ok, ale moim zdaniem wrzucona za późno.

Sytuacja na zadaniu była moim zdaniem żenująca. Jeff przerobił nieudolność produkcji na historyczny moment. A co jakby więcej osób przeczekało do końca? Wszyscy dostaliby immu? Ewidentnie krata była za wysoko, albo ustawiona w złym miejscu.

Na plus brak ewidentnego zwycięzcy. Chyba każdy poza Owenem może to wygrać w uzasadniony sposób.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: Jasasiek »

Zgadzam się ze wszystkim co napisał Umbastyczny, a od siebie tylko dodam, że nie rozumiem tylko dlaczego dali Samiemu na pożegnanie heroiczną muzykę niczym z eliminacji Cirie. Za co? xd Grał słabo, nic szczególnego nie zrobił, nie był nie wiadomo jakim zagrożeniem, odpadł jednogłośnie i zasłużenie. Produkcja pewnie upatrzyła go sobie jako ulubieńca, który będzie tym nowym typowym golden boyem powracającym dwa razy, żeby znowu zrobić to samo.
Końcówka mam nadzieję będzie wyglądać tak, że Jesse, Karla i Cody poodpadają jedno po drugim od swoich przewag, a Gabler albo najlepiej Cassidy pokona tę drugą osobę i Owena w finale.
1. Cassidy
2. Gabler
3. Cody
4. Owen
5. Karla
6. Jesse
Obrazek

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: Fenistil »

Dla mnie z kolei wszystko wskazuje tu w kierunku wygranej Jessego, bo jego duet z Codym trzyma się mocno, idole są w grze, a okazji na przewrót pozostało mało. Mam nadzieję, że wygra kto inny, ale w sumie trudno powiedzieć kto najprędzej może mu pokrzyżować szyki.

No i bardzo chcę zobaczyć Owena w finale (i pewnie zobaczę), bo jestem bardzo ciekawy co wtedy powie. Rzadko się zdarza, żeby ktoś bez żadnych szans na zwycięstwo był aż tak samoświadomy i do tego jawnie to uzewnętrzniał.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: Prus »

Wiało trochę nudą w tym odcinku, ale całkiem szybko mi zleciał. Miło, że przywracają powoli zadania z przeszłości, bo od sezonu 33, po połączeniu zazwyczaj mieliśmy balansowanie czegoś stojąc na jakiejś wąskiej platformie. Jednak nie podobało mi się, że Probst przerwał zadanie i dał immunitet Karli i Owen'owi. Powinni siedzieć w tej wodzie aż ktoś z nich nie pęknie i nie przegra. Bałem się, że odpadnie Cassidy, ale na szczęście poleciał Sami, więc został już tylko jeden osobnik, którego nie mogę znieść i mam nadzieje, że poleci w przyszłym odcinku.

Karla mnie zawiodła, że tak łatwo dała się podejść i uwierzyła w kłamstwo Sami'ego. Ostatnio jest pokazywana o wiele bardziej negatywnie niż na początku. Mam nadzieje, że to nie zwiastuje, że odpadnie z tym idolem w kieszeni XD.

Cody w końcu był pokazany bardziej, bo od dłuższego czasu to jego koleżka dostawał cały czas antenowy, a Cody był w cieniu.

Miałem nadzieje, że Gabler coś zdziała przeciwko Jesse'mu, bo w poprzednim odcinku coś o tym mówił.

Owen chyba jest skazany na trzecie miejsce, ale moją idealną finałową trójką byłoby Cody-Cassidy-Karla.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: Prus »

Niewyemitowane sceny z odcinka 11:



Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: Jack »

Jakie to wszystko śmieszne (w negatywnym tego słowa znaczeniu). Na etapie finałowej 7 produkcja wrzuca do gry przewagę, która potencjalnie daje jednej osobie immunitet. Biorąc pod uwagę to że ktoś musi wygrać wyzwanie, a w grze jest jeszcze kilka innych przewag i możliwości w stylu "shot in the dark", okazać by się mogło że odpadnie ktoś kto nie dostanie na radzie żadnego głosu. A tego produkcja chyba chciała się pozbyć po podobnej sytuacji z wcześniejszego sezonu.

To szukanie przewagi i zbliżenia na drzewo wyglądało jak jakaś ustawka. Ja bardzo rzadko czepiam się takich szczegółów, ale tutaj wyglądało to momentami absurdalnie.

Co po za tym? Precedens w postaci podwójnego immunitetu w wyzwaniu na wytrzymałość.. Produkcja tutaj odwoływała się do tego że to old-school challenge, a gdyby takie zadanie pojawiło się w poprzedniej erze to sądzę, że czekaliby tutaj tak długo aż ktoś z powodu zimna/zmęczenia/zdenerowania/czegokolwiek zrezygnowałby z udziału w wyzwaniu.

Ponadto znów dostaliśmy Karlę, która miała więcej czasu antenowego, aby pokazać swoje oblicze. Naprawdę podziwiam osoby które jeszcze jej kibicują :D

Z grą pożegnał się Sami. Na moje oko on był jednym z ulubieńców produkcji w tym sezonie i chyba rzeczywiście po cichu liczono na to że wygra tę edycję. Mogę się mylić ale jak dla mnie zobaczymy go w najbliższej edycji z powracającymi graczami, bądź CBS wrzuci go do "The Challenge" tak jak było w przypadku Dannego czy Shan.

Nadal podtrzymuję to, że do moich faworytów nalezą Gabler i Cody. Najbardziej chciałbym żeby wygrał to Gabler. W sumie byłoby zabawnie gdyby coś co na początku wydawało się jakimś totalnym absurdem stało się rzeczywistością (taki sam schemat jak w sezonie 42)

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: CH23 »

Nadrobiłem straty S43, pięknie jest to jak Owen jest świadomy swojego braku bycia w grze (chociaż tym razem dobrze zagłosował).

Gabler to mój cichy zwycięzca również, uważam jednak, że Sammy i Cody to jest finał na bank. Za duży edit jest tutaj wpakowany by to był jakiś blindside. Jeśli w następnym ep. nie wygra immunitetu ktoś z trójki Owen, Cassidy, Karla to będzie do odstrzału.

Sezon nie może obyć się oczywiście bez durnych przewag i HII, kiedy w końcu produkcja postanowi przywrócić klasyczną formułę?
Więcej mieszania w plemionach tym bardziej jak są rozbite na 3 niż szybki marge. Chociaż zadanie tzw. pre-marge dość ciekawe.

Jak na razie sezon do odbąknięcia, straszne jest to, że zrobić teraz sezon powracających graczy z ostatnich 10 sezonów i nie ma nikogo praktycznie kto zapada w pamięć...

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S43E11 "Hiding in Plain Sight"

Post autor: Saw »

Niestety kolejny marny odcinek. Ale to nic nowego w tak słabiutkim sezonie.
Najpierw smutna historyjka kloca, później pół odcinka poszukiwania kolejnej nudnej przewagi, następnie rozwleczone zadanie, które zakończyło się żenującym remisem. Po zadaniu pokazali ich dosłownie chwilę i poszli na radę. No ale zresztą oni są tacy nudni, że za wiele nie ma co pokazywać. Na radzie nic wielkiego się nie wydażyło i odpadł kloc. Już jak na początku odcinka dali mu smutną historię to czułem że poleci. Widać że to był pupil produkcji i bardzo chcieli żeby wygrał. Ta smutna muzyczka, którą mu puścili jak odpadł brzmiała tak kuriozalnie :? Zawsze puszczali jak odpadał ktoś ważny dla programu. A tymczasem pożegnaliśmy masakrycznie irytująca osobą, która nic godnego uwagi nie pokazała. Ściema z wiekiem i powtarzanie tego w kółko było żenujące. Tak naprawdę to kolejna przezroczysta postać w tym programie, ale już teraz widać że miejsce w all starsach ma zaklepane. Tak jak CH23 napisał, chcąc robić jakieś all starsy to serio nie ma kogo do nich brać. Ostatnie sezony to gromada totalnie przezroczystych i papierowych osób.
No dobra kloc odpadł i może warto skrobnąć trochę słów o pozostałych. Jesse ma najmocniejszą pozycje tam. Nie wiem czy oni są tak ślepi, ale on rozgrywa ich jak chce, a najbardziej manipuluje Codym. Myślałem na początku, ze to Jesse będzie jego przydupasem, ale z czasem stało się odwrotnie. Przeraża mnie że Jesse o ile pamiętam ma jeszcze dwa HII. Kurwa!!! Co to ma być. Czy oni są tak głupi czy tylko udają? Niby tak rozwinęła się ta gra, a pozwalają w 43 sezonie dojechac gościowi do F6 z dwoma idolami w gaciach.
Karla coraz bardziej traci mój szacunek. Weź się babo jebnij z rozpędu w jakieś drzewo :? W dupie ma bliskich sojuszników. Ktoś coś jej powie i ona z uśmiechem na twarzy potrafi w sekundzie zapomnieć o sojuszu. Cassidy była jej lojalna, a ona tak z dupy leci i chce ją wywalić. Cassidy się uchowała, ale nadal jest nudna do bólu. Owen zdziwił mnie że jest świadomy swojej gry. No zaciekawił mnie tym, bo zazwyczaj osoby jego pokroju myślą że są bogami gry xd Gabler powoli wyrasta na jednego z faworytów sezonu. No cóż na bez rybiu i rak rybą. Na moje niech to wygra.

Jeszcze wrócę do tego zadania i remisu. To jest już naprawdę szczyt wszystkiego. Kiedyś to by w tej wodzie siedzieli 10h, aż któreś by zmiękło i się poddało. A teraz jakieś remisy. Ja takich rozwiązań nie toleruję. Produkcja skopała zadanie, a Probst musiał się oczywiście wtrącić i zrobić coś epickiego. Będzie mógł się szczycić tym, ze w tym marnym sezonie pierwszy raz doszło do remisu w zadaniu. On uwielbia takie rzeczy rozdmuchiwać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 43”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość