S44E06 "Survivor with a Capital S"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S44E06 "Survivor with a Capital S"

Post autor: Jack »

Premiera: 5 kwietnia 2023

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E06 "Survivor with a Capital S"

Post autor: ciriefan »

Odcinek taki sobie, kompletnie mnie nie wciągnął. Stwierdziłem w trakcie, że jedynie Carolyn mnie interesuje z tej obsady XD Mój ulubiony moment odcinka to Carolyn przy budce do głosowania oglądająca sobie rekwizyty i stwierdzająca, że ma coś takiego w domu XD Niestety nikt jej tam poważnie nie traktuje.

Poza tym lubię Yam Yama, Carsona, Danny'ego i Jaime, która po kiepskim początku okazała się naprawdę pocieszna. Pozostali są dla mnie obojętni. Jakoś na razie się nie wkręciłem w to połączenie, znowu głupi twist z "zasłużeniem na połączenie", a przecież to jest zwykłe połączenie XD Och, niech coś produkcja zmieni w kolejnym sezonie, bo mam wrażenie, że 4 raz z rzędu oglądamy to samo.

Josha szkoda nie jest. Głupiutko grał, ale byłem zaskoczony, że jego pierwotne plemię tak łatwo go poświęciło. Sami go wręcz chcieli wywalić, ciekawy więc jestem, z kim i jaki mają układ.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E06 "Survivor with a Capital S"

Post autor: Maw »

Nudny ten odc. merge, bardzo przewidywalny.

Poza Carsonem mam takich samych faworytów jak Cirie (+jeszcze Matt i Frannie). Josh był nawet zabawny, ale z takim tragicznym editem nie łudziłem się, że zajdzie dalej, więc jego odejście było oczywiste. Carolyn ma trochę edit Angeliny, że ma rację, a ludzie nie chcą jej słuchać. Moim zdaniem ona ma potencjał na zostanie jedną z legend Survivora.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E06 "Survivor with a Capital S"

Post autor: Umbastyczny »

Podzielam opinię. Odcinek kompletnie mnie nie wciągnął.

W sumie nie wiem za bardzo co pisać w ogóle.

Carolyn uwielbiam, mam nadzieję, że się odnajdzie w większym plemieniu i wciągnie w jakiś sojusz.

Carson ma dużo kontaktów i ogarnia grę, choć pewnie podpadł niektórym za wygadanie Kane'owi, że jest planem B. Osobiście się do niego przekonuję coraz bardziej. Zadanie z układanką xD Mam nadzieję, że jednak coś takiego skłoni produkcję do stworzenia nowych zestawów do zadań, a nie szukanie fanów, którzy spędzili milion godzin na uczeniu się na pamięć zadań z poprzednich sezonów :D

Josh - cóż grał kiepsko, ale dostarczał rozrywkę. Dziwi mnie, że głównym argumentem za jego odpadnięciem był fakt, że jest niby tam największym zagrożeniem...

Jaime - jest bardzo pocieszna, ale mam wrażenie, że ciągle ją przedstawiają jako nieogara totalnego.

Matt i Frannie próbują ukryć swój mocny duet, więc sobie leżą i się miziają xD

Moją zdecydowaną faworytką jest Carolyn.

Lubię też Heidi (mimo nikłego editu) i Jaime. W dalszej kolejności jest u mnie Carson, Frannie, Danny i Yam Yam. Trochę niżej dałbym Brandona czy Lauren. A za Kanem i Mattem nie przepadam. Najchętniej zobaczyłbym teraz eliminację tego drugiego.

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E06 "Survivor with a Capital S"

Post autor: Saw »

Takie to połączenie bez emocji i do tego ta durna walka o pełnoprawne połączenie. Ja pierdole trzeba byc kretynem żeby taki twist wymyślić :? Ogólnie spodziewałem się czegoś lepszego, a nie łatwej eliminacji Josha. Naprawdę jest mi go szkoda, bo choć nie grał najlepiej to jednak dostarczał rozrywki i go polubiłem. Nie do końca rozumiem dlaczego starzy zieloni woleli go poświęcić. Na ich miejscu korzystniej było wywalić Yam Yama albo ewentualnie Kane'a.
Carolyn to nadal królowa sezonu, ale coraz bardziej widać, że nikt jej nie bierze na powaznie. Mówi wszystkim że idol Josha to fałszywka, a oni dalej myślą swoje.
Jaime jest słodziutka i oby przetrwała jak najdłużej. Chyba ma całkiem dobre relacje z pomarańczowymi i zielonymi. Fajnie, że przy okazji połączenia byla bardzo widoczna, bo zazwyczaj takie osoby są olewane przez produkcje i zamykane do szafy.
Frannie i Matt chcą ukrywac swoją relacje, a później bez przeszkód razem śpią i się miziają :lol: Ona przez tą relację będzie miała przesrane w grze, a szkoda bo całkiem ją lubię. Jego już niekoniecznie.
Lauren stała się totalnym duchem w grze, a szkoda...
Jakby następnym celem stał się Kane lyb Yam Yam to bym się nie obraził. Tę dwójkę chyba najmniej lubię z całej obsady.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S44E06 "Survivor with a Capital S"

Post autor: Jack »

Odcinek taki sobie... Na pewno do tych mniej pozytywnych rzeczy trzeba zaliczyć znowu ten głupi twist z dzieleniem uczestników na 2 drużyny i tym że trzeba sobie zasłużyć na merge. Ile razy można to powtarzać z rzędu? :D
Poza tym wydaje mi się że dużo rzeczy zostało wyciętych. Bo o ile można było liczyć na eliminację Josha, o tyle przez większość odcinka przewijał się Yam Yam. Chciałbym wiedzieć co takiego się wydarzyło, że ostatecznie większość postanowiła zaryzykować i zagłosować na Josha.

Teraz pozostaje mi trzymać kciuki za Carolyn. Wierzę że jakoś się odnajdzie w tej dziwnej grupie. Poza tym chyba będę też kibicować Yam Yamowi... Tam naprawdę nie ma prawie nikogo kogo można polubić.

Mam nadzieję, że Matt i Frannie jako nieudolna podróbka Roba i Amber nie dostaną zaproszenia do kolejnej edycji The Amazing Race xd

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S44E06 "Survivor with a Capital S"

Post autor: Prus »

Niewyemitowane sceny z odcinka 6:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 44”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości