S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

Post autor: Jack »

Premiera: 26 kwietnia 2023

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

Post autor: ciriefan »

Kolejny przeciętny, nieciekawy odcinek. Odpadł tak samo przeciętny, nieciekawy Kane. Było przynajmniej dużo Karolci <3

Obrazek

Obrazek

Kinyo
3rd voted out
Posty: 21
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:46
Kontakt:

S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

Post autor: Kinyo »


Dobre, szkoda że nie dali radu upchnąć tego w odcinku :D

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

Post autor: maniana92 »

Wyjaśni mi ktos po co te przygłupy zaczęły chodzić nagle na tej radzie, bo nie za bardzo wiem?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

Post autor: Jack »

W tym odcinku było tak dużo Carolyn, że do samego końca bałem się że odpadnie :D Gdy podczas rady uczestnicy zaczęli między sobą rozmawiać to pomyślałem, że odpadnie albo ona albo Dan. Na szczęście stało się inaczej.
Wyleciał Kane, o którym można dość łatwo zapomnieć.

Nie wiem co jeszcze można dodać, poza tym że znów zaserwowano nam ten głupi twist z rezygnacją z udziału w wyzwaniu. Czy naprawdę musimy co sezon oglądać dokładnie taki sam twist?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

Post autor: Umbastyczny »

Nie wiem, nie do końca ogarniam co nie tak z tym sezonem. Niby cast wydaje się ok, edit w miarę równy, ale wszystko to jest jakieś takie nijakie, miałkie i bez emocji. Wszystko mi jedno co się dzieje, dopóki Carolyn jest bezpieczna.

Lubię Heidi, więc akurat plus, że to ona znalazła kolejną przewagę.

Plus też, że w sumie odpadł Kane, bo z trójki pomarańczowych to jego najmniej lubiłem. Jaime pewnie się trochę podłamie, bo myśli, że straciła HI, ale może dla niej lepiej, że nie zbuduje całego planu w oparciu o taką fałszywkę.

Nie bardzo rozumiem po co zagrano tym podwójnym głosem teraz skoro z perspektywy Lauren zmieniłoby to wygrywające 3:3:3, a 4:3:3.

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

Post autor: Saw »

Dla mnie też jest dziwny ten sezon. Niby ludzie są spoko i cały cast na tle poprzednich trzech sezonów wypada ok, ale nie czuje większych emocji oglądając odcinki. Chyba dopadło mnie jakieś wypalenie z Survivor, albo to po prostu fakt że znów serwują nam identycznie to samo co w poprzednich sezonach nowej ery. Jakieś to wszystko jest miałkie i bez emocji. Dodatkowy materiał który wrzucił Kinyo jest ciekawszy niż większość odcinka.
Rezygnacja z zadania dla worka ryżu żenujące... ILE RAZY JESZCZE TO SAMO ZASERWUJĄ?

Kane odpadł i dobrze, bo najmniej mnie interesował z całej tej grupki. Najważniejsze że moja trójca faworytów Jaime, Carolyn i Danny przeszli dalej. A wcale nie było to takie pewne. Jaime w końcu pozbyła się fałszywki więc może trochę spadnie cel z jej pleców. Momenty gdzie pokazywano Carolyn były bardzo miłe, gorzej jak znów skupiało się wszystko na poszukiwaniach HII. Dobrze że to Heidi go znalazła. To akurat na plus w nowej erze, że nie faworyzuje się już facetów i taka niepozorna babka może go zdobyć.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S44E09 "Under the Wing of a Dragon"

Post autor: Prus »

Niewyemitowane sceny z odcinka 9:


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 44”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości