S44E10 "Full Tilt Boogie"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S44E10 "Full Tilt Boogie"

Post autor: Jack »

Premiera: 3 maja 2023

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E10 "Full Tilt Boogie"

Post autor: Maw »

Odcinek może bez szału, ale chociaż nie było tak dużo o przewagach. Nawet lubię Heidi mimo że nie jest ciekawą osobowością, Frannie w sumie też była spoko, więc najlepiej by było jakby odpadł Danny, który zaczyna mnie irytować...

Królowe Carolyn i Jaime ratują ten sezon o własnych siłach, i na ten moment jako jedyne dostarczają rozrywki.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S44E10 "Full Tilt Boogie"

Post autor: Jack »

Muszę przyznać że odcinek zapowiadał się ciekawie i jego pierwsza część była całkiem niezła.
Wyzwanie o nagrodę, rozmowy o potencjalnym sojuszu kobiet, o tym jak trzeba teraz zagrać, aby znaleźć się w finale. A później tylko chaos...
Najpierw ta dziwna historia o przekazaniu idola Kanowi. Chyba i tak nikt w to nie uwierzył. Przez moment uwierzyłem, że to naprawdę Jamie może znaleźć się w tarapatach. Jednak później zaserwowano nam teatr wielu aktorów. Każdy mówił każdemu co innego, przez co tak naprawdę nie mam pojęcia dlaczego odpadła Frannie i dlaczego Carolyn nie była w to wtajemniczona.
Domyślam się, że eliminacja Frannie to był pomysł Dannego i bardzo mu zależało na realizacji tego planu, jednak zostało to pokazane dość chaotycznie, tak jak gdyby nie miało to kompletnie wpływu na dalszy przebieg rozgrywki.

Ja bardzo czekam na moment w którym uczestnicy zaczną używać swoich przewag. Mam nadzieję, że już niedługo pozbędą się tego wszystkiego i nie będą z tym czekać do F5:D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2142
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E10 "Full Tilt Boogie"

Post autor: Umbastyczny »

Niby sporo się wydarzyło, ale dalej mnie to nie pociąga.

A w sumie całą ósemkę z tego odcinka lubię. Kto nie wygra, to będę jakoś zadowolony, choć zdecydowana faworytka to Carolyn.

W sumie to plus tego sezonu (i nowej ery), że winner edit jest nieprzewidywalny. Tutaj wygląda na to, że historia kręci się głównie wokół fioletowych i to wśród nich szukałbym zwycięzcy, ale kto wie... Może znowu produkcja nas zaskoczy.

Jaime chciała poprawić swoją sytuację, a tylko pogarszała. Zieloni odwrócili się od siebie - zobaczymy jak Heidi i Danny na tym wyjdą.

Szkoda, że Carolyn była poza planem i nie poszło po jej myśli, ale liczę, że się odkuje.

Saw
8th jury member
Posty: 772
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E10 "Full Tilt Boogie"

Post autor: Saw »

Odcinek może był niezły, ale przez ten chaos nadal nie wiele wiem. Wolę stare czasy, gdzie były dwa/trzy sojusze i było to jakieś takie czytelne. Bo teraz niby ma być ciekawie i na każdego może paść, ale za to nic nie wiem. Ktoś z kimś trzyma, za chwilę tę osobę zdradza... Za eliminację Frannie chyba odpowiada głównie Danny, który tym samym rozbił swój sojusz zielonych. Ale z drugiej strony też sama Frannie przestała być częścią jego grupy głosując na Heidi. Szkoda mi jej bo naprawdę ją polubiłem. No ale jednak była zagrożeniem w zadaniach i do tego miała bliską relację z Karolcią. Już myślałem że ten sojusz babek utworzony na nagrodzie wypali. Ale jak to baby w Survie, rzadko kiedy potrafią się zgrac.
Biednej Jaime nikt nie uwierzył w tą historyjkę o idolu. Tak mi jej szkoda :( Ona jest taka słodka i niewinna. Tak się cieszyła że już uwolniła się od idola.
Fioletowi ogólnie rodzają karty. Głównie Yam Yam i Carson. Nie podoba mi się to, bo choć nic do nich nie mam to jednak pozostałych wolę bardziej. Karolcia teraz będzie wkurzona, że wywalili jej kumpele.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S44E10 "Full Tilt Boogie"

Post autor: ciriefan »

Jak dla mnie kolejny przeciętny odcinek, chociaż niby dużo się działo, do końca nie było wiadomo, na kogo padnie, akcji sporo. No ale jest jakoś tak... miałko. Za duży chaos. Może mało było o przewagach, ale jakoś mam wrażenie, że przez ich ilość i tempo gry i eliminacji (26 dni) tam naprawdę nie ma relacji i sojuszy. To w sumie jest fajne raz na jakiś czas, ale tu zgodzę się z przedmówcą, że kiedyś te relacje społeczne, tworzenie sojuszy, to budowało narrację sezonu. Człowiek kibicował jakiejś grupie, miał nadzieję na przewrót, no odcinki pamiętam, że oglądałem z emocjami przeżywając losy bohaterów. Tutaj to jest bardziej takie "na kogo wypadnie, na tego bęc", do tego obsada bez osobowości i w efekcie mamy jakiś miałki miszmasz, a ja kompletnie nie czuję żadnych emocji poza "oby nie Karolcia".

No dla mnie eliminacja Frannie bez emocji. Nawet ją lubiłem, ale w sumie to samo mogę powiedzieć o każdym z tego final 8. Nie wiem, dlaczego podjęto decyzję, że akurat ona a nie Danny czy Heidi, bo pokazywali jak każdy celuje w każdego i jeden wielki chaos. Po prostu w loterii padło na nią i tyle. Niech ta nowa era się już skończy.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S44E10 "Full Tilt Boogie"

Post autor: Prus »

Niewyemitowane sceny z odcinka 10:


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 44”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości