Australian Survivor Heroes V Villains Ep 5

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 5

Post autor: Jack »

Premiera: 6 lutego 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 5

Post autor: Umbastyczny »

Póki co ten sezon jest bardzo nijaki, co w sumie i tak jest poprawą sytuacji, bo poprzednie były nieznośnie irytujące.

VILLAINS

W sumie nudno, mieliśmy tylko trochę sporu Simon vs. George i było to pokazane niekorzystnie dla Simona. No i potem pokazano zalążki współpracy na linii Jordie & George. Świetne sojusze są w tym plemieniu, Jordi i George, Jordi i Simon xD niech oni odpadną jeden po drugim

HEROES

Niby rada, więc powinno być ciekawiej, ale w sumie nie było.

Sam jest moim zdaniem nierozgarnięty. Shauna nawet da się w miarę lubić jak na mięśniaka. Sharni jest spoko, ale wydaje się być po prostu trochę poza grą i jest chyba nisko w hierarchii plemienia. Nina trochę pokazała się w rozmowach i w sumie do ogłoszenia twistu jej pomysł wydawał się być tym decydującym. Benjamin jest dość nijaki i w sumie wolałem jego eliminację niż Gerry'ego. Ten jest z kolei nudnawym dziadziem, ale zobaczymy jak się potoczy dalej jego gra po twiście. Paige wydaje się ok i chętna do gry.

W sumie sytuacja w plemieniu wygląda trochę tak, że w najlepszej pozycji są mięśniaki i Flick, w sumie Nina potem, a reszta to takie wolne elektrony do zgarnięcia lub wyeliminowania. I w sumie w tym sojuszu facetów też widać pewne podziały i hierarchię.

Twist - eh, zbędny, ale już był czas przywyknąć, że australijczycy je uwielbiają i mają po kilka co sezon tego typu rad. Przynajmniej minimalnie coś dołożyli nowego.

Mam nadzieję, że sezon się trochę rozkręci, bo jest póki co mega nudno i w sumie przewidywalnie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 5

Post autor: ciriefan »

No na razie nie jest zbyt ciekawie, ale ogląda się lepiej niż kilka ostatnich sezonów (od all stars i dalej). No bo wszystkich pokazują chociażby w rozmowach, chyba tylko David jest takim duchem, ale i tak jest w jakichś tam rozmowach sojuszu mięśniaków.

W Villains jedynie pokazali Jordiego, który chce się bratać z Georgem. Zaskoczenie jest takie, że Jordie nie irytuje w tym sezonie - wręcz przeciwnie, wzbudza sympatię. No szoker.

W Heroes pokazali kiepską grę Sama i trochę sytuacji strategicznej. Wygląda na to, że Ben jest na uboczu. Mięśniaki i Flick podejmują decyzje. Shaun nie ufa jednak mięśniakom i chce grać jak Villain. Nina ma dobre układy z wszystkimi, a większość nowych to po prostu tło dla weteranów. Przy tym twiście wybór Gerry'ego był oczywisty pomimo tego, że Paige się zgłosiła. Z jednej strony hejtuję to, bo to byłby głupi ruch narażanie się na łatwą eliminację, z drugiej strony jednak fajnie, że są takie odważne, nie do końca gamebotowe osoby, które chcą podejmować takie ryzyko. Już sam nie wiem, co wolę bardziej, ale im jestem starszy tym mniej jestem gamebotowy a bardziej chcę ciekawych osobowości XD Zaczynam się bać, że budzi się we mnie jakiś Rupert XD

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 5

Post autor: Saw »

Sezon tyłka nie urywa, ale w porównaniu do poprzednich zenujacych, to ten wypada całkiem przyzwoicie. Jeszcze lepszy powinien być Edit i byłoby git.
Villains byli znów prawie nie widoczni. Jest jakiś zarys współpracy Georga i Jordiego. Ten drugi rzeczywiście nie irytuje tak jak ostatnio i nawet da się go oglądać.

Nie lubię odcinków gdy nikt nie odpada. Ale tutaj coś nowego wymyślili i nawet trochę zamieszali na radzie. Poszli z planem wywalenia Benjamina, później Paige zgłosiła się jako ochotniczka żeby to ją wysłali do plemienia Villains. Ryzykowne, ale pokazała że jest odważna i za to brawo. Czasem takie zagrywki mogą dać jakieś efekty. Postawili ostatecznie na dziadka Gerry'ego. No cóż nudny dziadek, nic nie wnosi, do tego z kontuzją. Jest mi obojętny, ale chociaż będzie miał okazję się nieco wykazać. Ja nie wiem czy tak ochoczo wróciłbym do starego plemienia po tym jak mnie wykopali, mając zgłaszającą się ochotniczke. Jak dobrze zrozumiałem musi on przetrwać w drugim plemieniu jedna radę.

Na ten moment moje grono faworytow:
H - Flick, Nina, Shane, Sam, Sharni, David
V - Shonee, Liz, Fraser

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość