Australian Survivor Heroes V Villains Ep 8

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 8

Post autor: Jack »

Premiera: 13 lutego 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 8

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny nudny odcinek.

Po pierwsze, bo zapomniałem wcześniej o tym wspomnieć, ostatnio Surv AU cierpi na chorobę "nie umiem poprowadzić odcinka tak, żeby przed zadaniem o immu nie było oczywiste, które plemię przegra".

VILLAINS

Mimo wszystko jak na przegrane plemię nawet trochę ich pokazano. Za Jordiem wciąż nie przepadam, ale jeśli nawiąże współpracę z dziewczynami to może wyjść nieźle z tej całej dramy. Ogólnie Shonee i Liz się tu ustawiły świetnie, bo i Jordie, i Stevie teraz, i George chcą z nimi grać. I super, że Shonee znalazła HI, a nie znowu George. Co do Simona i George'a na zadaniu. Eh, oni są niereformowalni. George nie rozumie, że jeśli będzie dalej tak grał to może i dojdzie do finału, ale tylko po to, żeby pogratulować swojemu przeciwnikowi wygranej.

HEROES

Ja tego nie ogarniam, że nawet jak idą na radę to prawie nic się nie dowiadujemy o ich dynamice i układzie sił.

Tutaj Benji znalazł HI, przypadkowo osoba będąca najbardziej w potrzebie. I tylko mnie zastanawia jedna rzecz. Najpierw znalazł krążek, podobny do tego Simona ze słoja z ciastkami. A potem znalazł HI ukryte podobnie jak to co znalazła Shonee. Czy to oznacza, że Shonee znalazła HI, do którego wskazówkę miał Simon? I czy w ogóle można nazwać to wskazówką? W sensie chyba każdy widząc kokosa z szmaragdem czy co to tam było, pomyślałby, że to podejrzane xD I bez "wskazówki". A może Ben znalazł "fake HI", ale pomyślał, że to wskazówka i znalazł zwykłe HI xD No i Ben był w tarapatach, ale szczerze to nie zrozumiałem jego planu i całej tej akcji na radzie. W sensie, no tak, udało mu się przekierować tę parę głosów z Gerry'ego na Sharni, ale... co to mu dało? Wciąż to on zebrał najwięcej głosów, musiał się ratować HI itd. Aż tak mu robiło różnicę kto odpadnie z tego duetu? I w sumie nie rozumiem, że nazwał Sharni "snakiem". Bo upuściła niby ten klocek na zadaniu? Sugerował, że podłożyła zadanie mimo, że jest na dnie? Generalnie nie przepadałem za Benem, a po tym odcinku jakoś jeszcze negatywniej go oceniam. Dziwię się tylko, że w sumie zmieniły dziewczyny te swoje głosy i wyeliminowały Sharni. Chyba, że wydarzyło się u nich więcej, tylko nam nie pokazano czegoś istotnego. Jakoś to wszystko nie miało sensu jak dla mnie.

Te sceny z rozmów Gerry'ego po powrocie były dziwne, wyglądało to niezręcznie bardzo jak tak stali wszyscy nad nim i próbowali wypytwać, ale i on niezbyt radził sobie z odpowiadaniem. Mimo wszystko miło, że został, bo nawet go lubię, choć materiałem na gracza nie jest. Mimo wszystko liczę, że po eliminacji Sharni otworzy trochę oczy i po swapie spróbuje jednak namieszać, przeskoczyć do villains i trochę się zemścić za sojuszniczkę.

Sharni - bardzo ją polubiłem, jako osoba niesamowicie sympatyczna i ciepła. Jako gracz... spóźniła się z występem o kilkanaście lat / kilkadziesiąt edycji, no nie mogło się to udać z takim nastawieniem. Dlatego mimo całej sympatii do niej, już wolę w grze Gerry'ego, który przynajmniej coś tam przebąkiwał o jakiejś grze.

Paige - o matko, to co robiła w tym epie było tak odpychające. Rozdmuchała dramę z czegoś tak błahego. W sumie to nie ma znaczenia kto to upuścił. Tym bardziej, że były ostatnim duetem, 4 inne osoby odpadły przed nimi, a ona obwiniała Paige o porażkę i jeszcze robiła z niej jakiegoś potwora, bo "nie uprzedziła" jej, że upuści. W ogóle musiałem sobie przewinąć do zadania, bo w pierwszej reakcji byłem pewny, że to przez Paige one odpadły, to ona się krzywiła i jęczała z bólu, a Sharni była spokojna. Z powtórki nie jest to już takie oczywiste, bo obie w miarę równo opuszczają nogi, może nawet bardziej Sharni, więc albo rzeczywiście Sharni pierwsza "upuściła" klocka, ale po prostu Paige już nie utrzymała pozycji i jakby jej nogi przepchnęły Sharni, ale jak mówiłem, to bez znaczenia. I ogólnie zachowywała się z tego jednego powodu przez pół odcinka za bardzo emocjonalnie, rozkręciła dym z niczego.

Trochę mnie smuci, że przechodzimy do swapa, jesteśmy po 8 odcinkach, a tak naprawdę nic nie wiemy o grze wielu osób. Jak David widzi swoją grę? A Matt, który niby jest w tej czwórce facetów, ale często oni byli pokazywani w trójkę bez niego? Gdzie w tym wszystkim jest Nina?

Przy swapie trzymam kciuki najbardziej za: Shonee i Liz. W sumie Steviego xD

Źle życzę: Simonowi, Benjiemu i Paige. No i może trochę Jordiemu, ale to bardziej za jego oryginalny sezon :P I jakoś kompletnie nie mogę się przekonać do Sama, jak go słyszę to coś mnie skręca...

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 8

Post autor: Maw »

Ale Paige to głupia krowa i nie miałem co do tego żadnych wątpliwości widząc jej Instagrama, ale w końcu pokazali to również w programie. Gra grą, ale ona chyba sama wierzyła w to, że oni faktycznie przegrali przez SHARNI. Nienawidzę takich ludzi. Nie potrafi wziąć porażki na własną klatę tylko od razu beczy. Poza tym Sharni sama na Instagramie napisała, że ona tego zadania nie thrownęła i nie wiem skąd Paige sobie to ubzdurała, ale dziewczyna odleciała mocno. Zero szacunku dla tej osoby. Sharni szkoda, bo ona i Gerry to w sumie jedyni heroes na chwilę obecną, których da się lubić. xd Benjamin to idiota. Jest na dnie plemienia i co robi? Postanawia zmarnować swoje HII i wyjebać Sharni, która również jest na dnie. No gratulacje. Nie ma za bardzo kibicować w tej drużynie nikomu poza Gerrym...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 8

Post autor: ciriefan »

Mamy kolejny kiepski odcinek. Też nie rozumiem strategii Benji'ego. Sharni trochę szkoda, lubiłem ją. Ogólnie nudy i nie ma co się rozwodzić. Jedyny plus to HII Shonee.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 770
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 8

Post autor: Saw »

Słaby odcinek. Smuci mnie odpadniecie Sharni. Bardzo sympatyczna babka, z sercem na dłoni. No ale tak jak ktoś wyżej wspomniał teraz takie osoby w Survie nie mają szans, 15 lat temu byłoby jej łatwiej. Benji zachował się kretyńsko. Nie mam pojęcia co chciał ugrać. I tak użył HII, a skierowanie głosów na Sharni zamiast Gerry'ego nic mu nie dało. Nadal jest w czarnej dupie i mógłby już odpaść, bo mnie irytuje. Ale najgorszą osobą jest nadal Paige. Co za żenująca dziewucha. Zrzucanie winy za przegranie zadania na Sharni... Jprdl A co to miało za znaczenie, która z nich wcześniej puściła? Winni powinni się czuć ci co odpadli wcześniej, a nie jakieś durne atakowanie Sharni. Oj biedna odpadła totalnie z dupy.
Bardzo mnie cieszy, że Shonee znalazła HII i to jest ten do którego wskazówkę ma Simon xd Tak w ogóle Shonee i Liz są świetnie ustawione w tym plemieniu. Stevie i Jordie chcą z nimi grać, mają silny sojusz z Georgem. No chyba że przemieszanie mocno im zaszkodzi. Konflikt Georga i Simona mnie już niezmiernie nudzi. Jak Australijczycy uwielbiają ciągnąć w nieskończoność takie wątki... George może i jest efektownym graczem, a totalnie nie potrafi w relacje z ludźmi. To ciśniecie na Simona przy drugim plemieniu to bardzo kiepska zagrywka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości