Australian Survivor Heroes V Villains Ep 9

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 9

Post autor: Jack »

Premiera: 14 lutego 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 9

Post autor: Umbastyczny »

No i mamy przemieszanie, choć jeszcze niewiele dowiedzieliśmy się o układach z Heroes.

Plemiona rzeczywiście na pierwszy rzut oka są bardzo nierówne pod kątem siły fizycznej, ale no różnie to bywa.

W sumie przy tej aukcji mnie zdziwiło, że jak weszli Heroes i padło zdanie, że "Sharni was voted out on the last tribal council" to potem Jonathan spytał Davida czy jest zaskoczony, a on przecież jest z Heroes i jakby... był na tej radzie xD

Nowi Villains

Podział wygląda tak, że mamy tutaj ten core sojuszu mięśniaków, czyli Shaun, Sam i David, do tego chyba współpracujące z nimi Ninę i Hayley, do tego Simon, który marzy o sojuszu samców alfa, no i Jordie i Liz. Mam nadzieję, że ta ostatnio jakoś przetrwa ten etap i dojdzie do połączenia. Za Jordiem nie przepadam, ale doceniam, że jakoś tak rozsądnie oceniał to swoje nowe plemię itd. Simon jest tragiczny, on chyba dalej jest przekonany, że jak się ma dobrego bicka, to się jest na prostej drodze po zwycięstwo...

Nowi Heroes

Shonee zdobyła drugie HI :3

Edytorzy w tym odcinku oczywiście musieli pokazywać Paige milion razy jak się komuś wtrąca i przerywa, no i okrasić to jeszcze odpowiednimi dźwiękami, żebyśmy przypadkiem tego nie pominęli... Akurat jej eliminacja mnie cieszy, ale było to przewidywalne.

Ciekawi mnie czy Shonee tak na ślepo używała tego HI czy mieli przecieki od Gerry'ego, ale nie chcieli iść na remis i kamienie. W sumie ten sojusz Shonee, Gerry, Stevie, George i Liz jest całkiem spoko. Mam nadzieję, że wyrżną tych wszystkich nudnych mięśniaków.

Matt trochę się pokazał, ale wypadł nudno. Do Flick w tym sezonie nie mogę się jakoś przekonać. Ben mnie irytuje.

Cieszę się, że Gerry przejrzał na oczy i przeskoczył do Villains. Shonee to królowa. George jest bystry i umie grać, ale nie rozumie, że swoim zachowaniem irytuje ludzi i to nie jest droga do zbierania poparcia jury. Stevie dziś mało widoczny.

PS: George jak na mistrza puzzli znowu się nie popisał.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 9

Post autor: ciriefan »

Odcinek mi się nawet podobał. Przemieszanie wyszlo ciekawie, aukcja też. Na zadania nie zwracam uwagi, ale to o immunitet jakoś też mnie wciągnęło. Shonne ogarnęła większościowy sojusz na przyszłość, poprawnie zagrała HII, więc jestem zadowolony. A Paige nie lubiłem, więc dobrze, że to akurat ona odpadła.

Obrazek

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 770
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 9

Post autor: Saw »

Fajne porównanie konf Georgra vs David :lol: Typowy australijski edit po 9 odcinkach. Nawet nie wiem jaki ten drugi ma głos. Jedyny plus jest taki, że w końcu mamy przemieszanie i zrobiło się nieco ciekawiej. Trochę rozszaleje się nam towarzystwo. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo wyniki kolejnych rad, poza jedną gdzie odpadł Freaser, są bardzo przewidywalne.

Villains
To plemię jest tak potężne, że nie powinni chodzić na rady do samego połączenia. Zadania tam są tak fizyczne, że nie widzę szans dla Heroes. Simon chce dołączyć do sojuszu mięśniaków, ale ja liczę że oni go wykopią. Nina i Hayley mają chyba spoko układ z facetami, więc powinny być bezpieczne. Największego pecha chyba miała Liz, bo straciła dwóch najbliższych sojuszników i w układzie 3:5 to jej najdalej do starych Heroes. Poza tym starzy Heroes szybko dowiedzą się o tym jak była blisko z Shonee i Georgem. Dla niej najlepiej byłoby gdyby wygrywali zadania.

Heroes
Shonee z drugim HII. No królowa jest tylko jedna :D Uratowanie Georga też na duży plus. Dobrze to rozegrała. Tak jak pisał Umbastyczny musieli mieć jakieś przecieki od Gerry'ego. Co do niego to dobrze to rozgrywa, próbując połączyć się ze starymi Villains. W starym plemieniu był na dnie, wywalili jego bliską sojuszniczkę. Skoro pojawiła się taka szansa to dobrze że próbuje grać a nie jest ślepo zapatrzony w Heroes, bo tak wypada... Choć na razie dobrze się maskuje i udaje lojalnego. Szkoda mi że Flick jest teraz na dnie, bo bardzo trzymam za nią kciuki. No ale zostali jej tylko Matt i Benji. Oby tylko nie padło na nią na najbliższej radzie. Mógłby odpaść Benji, który w dalszym ciągu gra mi na nerwach. Matt jest neutralny i mało go pokazują. Paige odpadła i bardzo mnie to cieszy :D Paskudna dziewucha i z wyglądu i z charakteru. Bleeee :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości