Australian Survivor Heroes V Villains Ep 16

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 16

Post autor: Jack »

Premiera: 5 marca 2023

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 16

Post autor: emka »

Bałam się, ze jednak prawidłowo zagrają i George odpadnie. Co by mnie bardzo zasmuciło. Lecz heheh zagrali w jeden jedyny sposób, który ich udupił 33%. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Simon się pogrążył, lecz Hayley się upiekło. Dalej zapowiada się bardzo ciekawe.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 16

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek nawet ok.

Rzeczywiście sojusz mniejszości to popsuł, a dostali rozwiązanie na tacy. Choć rozumiem, że mieli powody by nie ufać Hayley + Simon mówił im o kompletnie innym planie, a z kolei mieli powody bardziej jemu ufać.

W sumie cieszę się, że padło na Sama, bo z tej trójki w mniejszości najmniej go lubiłem. Jeśli ma ktoś z nich teraz odpaść, to wolę, żeby padło na Shauna, a może Ninie uda się jakoś jeszcze przetrwać.

Simon przeskoczył z większości do mniejszości i na własne życzenie będzie w tarapatach. Też mógłby odpaść, bo jego gra jest po prostu słaba. Dodatkowo zastanawia mnie jaki byłby jego plan po eliminacji George'a, skoro i tak wylądowałby w mniejszości 5-4...

Hayley próbowała namieszać pozostając w cieniu. Ciekawe czy jej się całkiem upiecze, czy jednak Nina i Shaun będą próbowali ją wkopać.

Generalnie liczę na jakieś większe roszady, bo szkoda byłoby zmarnować dość niezły sezon na zwykły pagonging.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 16

Post autor: ciriefan »

Serio, nie wierzę XD 3 osoby mają 2 HII i powiedziane, jak idą głosy, a i tak zagrali źle XD Tym państwu już dziękuję, nawet mógłby być pagonging, bo to jest fail sezonu XD Z jednej strony szkoda, że nie poleciał George, bo mnie on niesamowicie irytuje, jest strasznie zarozumiały, a jeszcze mnie drażnią te jego dziwne dźwięki wydawane na radzie. Pojawia się głos na Sama, a on jakieś jęki "aaaaaaa" jakby był zaskoczony, a tak naprawdę to chce podrażnić tych w mniejszości. I jeszcze te komentarze "interesting". ugh. Ale ta trójka mniejszościowa tak zjebała, że sobie zasłużyli na pagonging. Sam był nijaki niesamowicie, więc chociaż tyle dobrego, że sezon na tej eliminacji zbyt wiele nie straci.

Ogólnie moja mina na tym epie to mina Hayley po zagraniu obu HII XD

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 16

Post autor: Maw »

Można powiedzieć, że ten odcinek zakończył się blindsidem, ale na biednej Hayley, która wyśpiewała wszystko świętej trójce co mieli zrobić, a oni i tak to zjebali. :D Śmiesznie się to oglądało. Nie lubiłem Sama, więc cieszy mnie, że w końcu odpadł. Shaun jest totalnie nudny i Nina też jakąś zbytnio interesującą postacią nie jest, więc nie miałbym przeciwko nudnym głosowaniom w których oni by odpadli. No i też plus za to, że produkcja podrzuciła kolejne HII mniejszości, a oni nawet nie potrafili z tego skorzystać mimo że mieli 2/3 szansy i info od Hayley. :D

Ogólnie ten sezon ma do siebie, że mimo pagonginu czy to mniejszości sojuszowych, czy mniejszości newbies (w pre-merge odpadła tylko jedna osoba z weteranów!) ogląda się go dobrze, na pewno znacznie lepiej, niż ktoś by mógł pomyśleć patrząc np. na tabelki na Wiki. xd Ale mam z nim jeden spory problem, czyli oczywiście jak zwykle w Australii EDIT. Ja wiem, że George jest mocnym graczem, ciekawą osobowością, dodaje kolorytu its, ale czy serio trzeba dawać mu co odcinek najwięcej konf i pokazywać go aż do porzygu? To jest nowy Russell Hantz i trochę odbiera mi to przyjemność z oglądania sezonu, dlatego liczę, że w końcu odejdzie mimo że lubię go bardziej niż w BvB. Ale no serio ile można...

Chociaż biorąc pod uwagę ostatnie sezony i tak jest znaczna poprawa. Cieszę się, że Flick była ważną postacią pod koniec swojego pobytu, bo wydawało mi się, że może zostać purpled. Dość sporo było takich osób (ten edit Davida to jakiś nieśmieszny żart), ale i tak mniej niż ostatnio... Teraz to chyba Gerry został z takich osób, które raczej na pewno skończą z UTR overall.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 16

Post autor: maniana92 »

Przecież też mieli info od Simona, że głosy będą podzielona na Nine i Shauna, więc czemu mieliby ufać Hayley niby.

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 16

Post autor: Saw »

Ale Shaun i Nina to zjebali :? Bardziej się tego zepsuć nie dalo. Mając dwa HII zagrali na siebie a odpadł Sam. Szkoda, bo liczyłem że namieszają i może w końcu uda się wykopać Georga. No ale też nie chce nie wiadomo jak po nich cisnąć, bo nie byli pewni tego co zrobi drugi sojusz. Ufać Hayley? :lol: ha ha dobre. Wcale się nie dziwię że mieli wątpliwości i jej ostatecznie nie zaufali. Już raz ich wykiwała zaraz po połączeniu, więc nie mieli powodu by jej na nowo zaufać, tym bardziej że jej wersja głosowania różniła się od Simona. Jej mina na radzie była najlepsza :lol: Co do trójki z mniejszości to Sama jest mi szkoda najmniej. Oby Nina i Shaun coś jeszcze pograli, ale ich szanse są marne. Simon zdradził sojusz i przeskoczył do mniejszości :lol: No popełnił bład i będzie go to kosztowało. Był w licznym sojuszu i ten przeskok dawałby mu co najwyżej stan 4:5, a teraz jest 3:6. No ale też z drugiej strony Simon był na dnie dużego sojuszu, więc proba wykonania jakiegoś ruchu była ok, szkoda że efekt tak lipny. George mógłby już odpaść, bo męczy mnie coraz bardziej. Jest barwną osobą, ale za dużo się kręci wokół niego. Tak jak wcześniej wskazano to nowy Hantz zgarniający większość czasu antenowego, a połowa jego sojuszu to duchy. Nawet Liz ma bardzo marny edit i małe szanse na wygraną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości