Australian Survivor Heroes V Villains Ep 20

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 20

Post autor: Jack »

Premiera: 13 marca 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2152
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 20

Post autor: Umbastyczny »

Moim zdaniem dość nijaki odcinek.

Mieliśmy Mata, który narzeka, że nie ma big moves i musi coś zrobić, po czym głosuje jak mu George kazał - mimo że go pominęli przy blindsidzie Hayley...

George tym razem źle wyczuł sytuację i niepotrzebnie zmienił głosy z Liz. Teraz teoretycznie ludzie mogą być wkurzeni, bo w sumie zagłosowali przeciwko Ninie, a zmianą zdania wpędzili Gerry'ego w kłopoty.

Co do 'twistu' - wiadomo, że ze względu na dużą ilość odcinków musiało się coś pojawić, ale no... serio nikt nie ma lepszych pomysłów? Zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie, ale zaskakuje mnie brak kreatywności u twórców programu.

Zaintrygował mnie Simon tym swoim planem na brak planów :D Nie wydaje mi się, żeby doszedł do F2, ale w sumie ciekawe co na taką mowę powiedzieliby członkowie jury.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 20

Post autor: ciriefan »

Ten odcinek to taka trochę strata czasu, serio. Najgorszy twist ever. Po prostu sobie idziecie na izolację i tyle, nikt nie odpada, albo źle zrozumiałem. Bez sensu.

Mi się wydaje, że akurat dobrze pokazali, czemu do tego ruchu przeciwko Gerge'owi nie doszło - finalnie i Matt i Nina nie ufali sobie nawzajem, a skoro nie mieli pewności, że zagłosują tak jak powinni, to wybrali bezpieczniejszą opcję.

Czy Simon dzisiaj pierwszy raz od dawna zagłosował poprawnie? XD

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 779
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 20

Post autor: Saw »

Totalna zapchaj dziura. Naprawdę nie dało się wymyślić nic ciekawszego żeby przedłużyć sezon. Te twisty są żenująco słabe. Równie dobrze mogłem sobie darować oglądanie...
Matt w końcu się przebudził i chciałby wykonać jakiś ruch. No fajnie, tylko szkoda ze kończy się na tym że głosuje nadal tak jak chce George. Ten plan z Simonem miałby jakiś sens. No ale Gerry to jest ameba zapatrzona w Georga, a Nina nie ufała Matowi.
Nina zapłaciła za swoją bierność. Gdyby nie twist to odpadłaby jednomyslnie. Może teraz zrozumie że to George jest największym krętaczem i była dla niego zwykłym numerkiem. Nie miał problemu by zmienić plany i zamiast wywalić swojego największego wroga postawić na nią.
Wiele osób twierdzi że George ma słaby socjal i nikt mu nie da wygrać. Ale ja to zupełnie inaczej widzę. On nie jest aż tak fatalny w socjal jak Russell. Poza tym tak bardzo steruję grą, że jurorzy mogą go docenić nawet pomimo tej dużej arogancji. Ja tam na ten moment nie widzę osoby, która mogłaby go pokonać. Wszyscy tylko mu przytakują i głosują tak jak on sobie zażyczy. No chyba że Simon mu przeszkodzi z tą swoją "strategią" :lol:
Zastanawiam się czy Liz ma jakąś większą strategie w tym trzymaniu się Georga. Ten wywalił jej psiapsi, a ta gra z nim tak jakby nic się nie stało. Spodziewałem się po niej więcej charakteru. No chyba że to nowa Natalie to spoko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość