Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: Jack »

Premiera: 19 marca 2023

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: Jasasiek »

Z tego co wiem teraz już do końca będą dwa odcinki w tygodniu, następny w niedzielę
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: Jack »

Dzięki za info. Rzeczywiście - premiera będzie 19 marca

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: emka »

W sumie to jestem jednak zaskoczona ze George dalej jest w grze. Uważam, że jednak jest najlepszym strategicznym graczem. I powinnie to wygrać. Najbardziej na to zasługuje. No ale właśnie czy jury będzie na tyle bezstronne by to widzieć. Chyba że w przed finałem pozostali gracze się obudzą i jednak wyrzuca George. To najwyższa pora na to.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2142
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny nudny odcinek. Sezon był całkiem ok, ale ostatnie epizody są bardzo nijakie i poziom moim zdaniem mocno spadł.

Też uważam, że George gra najlepiej i tak z perspektywy widza to on najbardziej zasługuje na zwycięstwo. Z perspektywy jury? Ciężko przewidzieć, równie dobrze może wygrać do 0, jak i przegrać do 0 - żaden werdykt mnie nie zaskoczy.

Twist był beznadziejny, pogratulować kreatywności.

Długo liczyłem, że Liz to wygra, ale ostatnio robi bardzo za tło i jest już mniej widoczna od Mata czy Gerry'ego... Mat wydaje się ok, ale jakoś za mało grał. Gerry też trochę się odgrażał, ale niewiele zrobił. Chyba najbardziej kibicuję Ninie, która niby była w mniejszości, ale walczy i przyjemnie się ją ogląda.

Co do George'a jeszcze, to sam nie wiem. Z jednej strony chciałbym zobaczyć jak wygrywa, bo zapracował na to, ale z drugiej miło byłoby zobaczyć jakiś ruch pozostałych przeciwko niemu.

Simona mi nie szkoda, był męczący i robił dużo błędów.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: maniana92 »

Przeciez każdy z Jury powtarzał, że George gra najlepiej i jak dojdzie do końca to wygra z łatwościa, To niby czemu teraz nagle miałby dpostać 0 głosów. Co za brednie.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2142
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: Umbastyczny »

maniana92 pisze:
20 mar 2023, 17:26
Przeciez każdy z Jury powtarzał, że George gra najlepiej i jak dojdzie do końca to wygra z łatwościa, To niby czemu teraz nagle miałby dpostać 0 głosów. Co za brednie.
xD

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: maniana92 »

Oglądasz inny program xdd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: ciriefan »

Matko, co za nudy. Końcówki tych australijskich sezonów są tak bardzo rozciągnięte. Przewidywalne odejście Simona i tyle.

Obrazek

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 771
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 21

Post autor: Saw »

Nudy... Kolejny odcinek z serii, chcemy wykonać ruch przeciwko Georgowi, a ostatecznie głosujemy tak jak on chce. To naprawdę jest przerażające jakie te osoby to ameby. Tam tak naprawdę tylko Nina próbuje coś zdziałać, ale co biedna ma zrobić jak pozostali ślepo podarzają za Georgem. Matt chce wykonać ruch i nic nie działa, Gerry myślałem że się otrząśnie po tym jak George wepchnął go pod autobus. Ale oczywiście znów zagłosował tak jak on chciał. O Liz nawet nie wspominając, która w ostatnich odcinkach jest wręcz wpatrzona w Georga. Przecież oni my niosą wygrana na złotej tacy. Nawet jeśli on ma nie najlepszy socjal to wygrana mu się po propstu należy. W grze mamy jego, trzy oddane pionki i Ninę, która pewnie już nie zdoła wykonać ruchu.
Taki dobry sezon, a końcówka przewidywalna i ustawiona pod jednego gracza.
Simon był nawet zabawny w tym sezonie i ja go polubiłem. Wolę go w takiej wersji niż aroganckiego dupka. No ale jego czas w grze musiał dobiec końca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości