S09E14 "A Steady Ship"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E14 "A Steady Ship"

Post autor: Prus »

Premiera: 9 sierpnia 2022

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E14 "A Steady Ship"

Post autor: Prus »

Może to przez to, że dopiero skończyłem ten odcinek, ale do tej pory podobał mi się najbardziej ze wszystkich.

Phil to dla mnie jedna wielka zagadka, bo raz mnie denerwuje, bo przez niego posypały się dwa plany, a znowu potem go zaczynam lubić i tak jest teraz. Cieszę się, że przetrwali z Dino, bo ich odpadnięcie byłoby bardzo przewidywalne.

Killarney znów praktycznie niewidzialna.

Felix nadal jest mi obojętny i nie obraziłbym się gdyby poleciał następny.

Shane po części to samo, ale wolę go o wiele bardziej i wydaje się o wiele ciekawszy.

Ogólnie to w tym sezonie polubiłem Dante, ale cieszę się, że odpadł, bo ten cały sojusz mnie drażnił już jak byli razem, a osobno są o wiele ciekawsi. I miał absolutnie rację z Dino. Śmiesznie by było gdyby Dino wygrał przez to, że nikt nie chciał zrobić to co Dante mówił.

Marian coś tam zaczyna kombinować przeciwko Meryl, co jest na plus, bo o ile lubię ją o wiele, wiele mniej od Meryl, to jednak sytuacje kiedy bliscy sojusznicy mają zamiar się zdradzić, są zawsze świetne.

Meryl także na plus z wygraniem zadania i zdobyciem 50/50 coin. Jej kłamstwo chyba zadziało, bo od razu jak im powiedziała to następna scena to było zbieranie się już na radę, a gdyby ktoś jej nie uwierzył to podejrzewam, że pokazaliby to.

Tejan kopie pod sobą dołek, ale nie można go winić, bo jest na dnie. Steffi chyba nie będzie miała przez niego żadnych problemów.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E14 "A Steady Ship"

Post autor: ciriefan »

A mnie ten sezon dalej nudzi. Odpadl Dante, czyli kolejna z niewielu osob, ktore lubie w tym sezonie. Nawet nie wiem co pisac.

Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E14 "A Steady Ship"

Post autor: Umbastyczny »

Moim zdaniem odcinek dość nijaki, jakoś mi się dłużył.

Tejan coś próbuje grać, ale robi to średnio. Felix mnie irytuje. Killarney jest goato-duchem. Shane też jest dość nijaki.

Phil i Dino - lubię ich, póki co jakoś im się udaje, ale mimo wszystko moim zdaniem rozegrali parę rund po prostu źle i nie umiem jakoś super im kibicować.

Panie Meryl, Steffi i Marian grają całkiem nieźle każda, ale jakoś też nie jestem fanem ich osobowości czy stylu gry.

To chyba mój największy problem obecnie, nie mogę się wczuć w grę, bo nikomu za bardzo nie kibicuję i mi wszystko jedno jak to się ułoży. Ale doceniam edit, który po raz kolejny w Survie SA daje szansę dużej ilości gracz i obecnie skreśla chyba tyko Killarney całkowicie.

Dante - mogę przyznać, że był o wiele mniej irytujący niż poprzednio. No i nawet całkiem trafnie czytał grę. Ale no, nie szkoda mi go.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E14 "A Steady Ship"

Post autor: Saw »

Bardzo się cieszę że w końcu doszło do rozłamu w dużym sojuszu. Czas najwyższy na jakieś roszady. Teraz to gra zaczeła się na całego i każdy knuje. Dante był całkiem spoko w tym sezonie i nie irytował. To aż dziwne, bo widząc go w obsadzie byłem pewny że nie wytrzymam jak będę musiał go słuchac i podziwiać jego wybujałe ego. Ale o dziwo całkiem spoko koleś i nawet dobrze grał. No ale cieszę się że odpadł i ten jego sojusz nie jest już taki trwały. Dobre argumenty używał w tym odcinku z tym że nie ma co zwlekać z eliminacją Dino. Ale inni już widzieli w nim zbyt duże zagrożenie fizyczne. Do tego ten widoczny sojusz spoza gry z Felixem i Meryl. Trzeba było to rozbić.
Dino i Phil przetrwali kolejną rundę i liczę że wykorzystają rozpad dużego sojuszu. Podoba mi się jak Phil zbliżył się do Marian. Nie pokazują innym że razem kombinują. Imię Dino znów było rzucane do odpadki, ale po raz kolejny wywinął się z tarapatów. Szkoda, że nadal on i Phil nie mają pewnych numerków po swojej stronie.
Tejan jest na wylocie. No ale stara się coś zdziałać. Idzie mu to średnio, ale i tak cieszę się że nie pozostaje bierny.
Marian przestaje ufać Meryl i zaczyna przeciwko niej knuć. Fajnie, fajnie bo to zapowiada że będzie się tam jeszcze działo. Na razie to ona jest najlepiej ustawionym graczem.
Meryl mnie zdziwiła że tak nagle zaczęła celować w Dantego. No ale też widziała w nim zagrożenie i chyba zapragnęła się odciąć. Choć nie wie że dziewczyny tylko tak słodko z nią gadają, a za plecami knują przeciwko niej. Ten odcinek należał do niej.
Shane i Felix są mi obojętni. Shane lubiłem w S5, ale teraz trochę się mota.Jednak i tak jest ciekawszy niż Felix. Teraz gdy odpadł jego ziomal to mam nadzieję że poleci nastepny.
Steffi trzyma sie dobrze, choć Tejan zasiał ziarenko niepewności u Meryl na temat Steffi. Nie wiem czemu ale mam jakieś przeczucie że ona to wszystko wygra.
Killarney to najwieksza pomyłka sezonu. Już widząc ją w składzie zadawałem sobie pytanie co ona tu robi. Totalny duch xd Nawet czasem wygląda jak chodzące zombie XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość