S09E07 "Expect the Unexpected"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E07 "Expect the Unexpected"

Post autor: Maw »

Premiera: 27 lipca 2022

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E07 "Expect the Unexpected"

Post autor: Jasasiek »

Swap wyszedł całkiem ok. Dante robi się coraz gorszy. Podoba mi się pomysł z HII w przeciwnych plemionach, ale mam nadzieję, że mu się nie uda i zdążą go wywalić zanim jeszcze bardziej zacznie się panoszyć.
Shona podjęła błędną decyzję. Po co pakować się do mniejszości, w której nawet nie jest się pewnym swoich sojuszników? No źle to rozegrała. Ale może i tak nie będzie miało to znaczenia, bo jeszcze dostanie medevaca XD Pinty jest nieźle szurnięta. Nie wiem czy kiedykolwiek ktokolwiek w tym programie był aż tak agresywny, ale jeśli tak, to na pewno nie aż tak fizycznie. Dramy dramami, zawsze fajnie się je ogląda - ja zazwyczaj kibicuję dramogennym uczestnikom i wielu moich ulubieńców to właśnie takie osoby, ale szczerze, już trudno mi wytrzymać z nią nawet na ekranie. Jeśli uraz Shony będzie bardziej poważny, to według mnie Pinty powinna zostać usunięta z programu. Do powiedzenia i tak nie ma zbyt wiele, w każdej konfie zachowuje się jakby miała na wszystko wysrane i jakby nic ją nie obchodziło oprócz żarcia, a jednocześnie nie jest [według mnie] w tym wszystkim ani trochę zabawna. I jeszcze jest tam kosztem kogoś takiego jak Tania XD Okropna osoba, niech oni ją już wywalą.

EDIT: Dobra, obejrzałem ten upadek Shony jeszcze raz i może to nie jest całkowicie wina Pinty, no ale nadal mam podobne zdanie na jej temat. Tym bardziej, że słychać wcześniej komentarz Dino, że Pinty przesadza i ostrzeżenia Nico (to oczywiście może być zedytowane, ale kto inny by się tak zachowywał?)
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2151
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E07 "Expect the Unexpected"

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny dobry odcinek, sezon trzyma poziom. I podoba mi się ten trend, że przy ważniejszych wydarzeniach jak start gry czy swap mamy dodatkowe odcinki bez rady.


Przemieszanie wyszło rzeczywiście ciekawie, bo może to pójść w różne strony.

Nowi Niebiescy

Tutaj byli Czerwoni mają niby przewagę, ale nie jest to super zjednoczony skład, więc mogą się podzielić jakoś. A i byli czerwoni to nie jakiś zgrany team.

Steffi - w sumie ma pecha, bo jako jedyna z sojuszu tu wylądowała, ale w sumie Marian ją może uratować, bo coś przebąkiwała z tym dyplomatycznym immu.

Toni - mocno irytuje, ale chce przeskoczyć, więc ma na to teraz okazję.

Tejan - ten mi jest obojętny, ale dobrze, że dostrzegł, że Dante i Felix mają jakiś układ sprzed sezonu.

Felix - nie przepadam za nim i tyle.

Killarney - jakoś mniej jej było, ale mogłaby jeszcze trochę pociągnąć jako materiał rozrywkowy.

Thoriso - coraz bardziej ją lubię. Śmieszyły mnie jej teksty o Pinty, o Steffi, o sporcie :D W sumie miała pewne wtopy (jak kłamanie, że Tevin znalazł HI), ale ogólnie gra naprawdę nieźle, aż jestem zaskoczony, że sobie całkiem dobrze radzi.

Pinty - o matko, oprócz tego, że jest irytująca i agresywna, trzeba dopowiedzieć, że jest niezrównoważona :o O ile jej radość w obozie z wywalenia Seamusa była zabawna, to już jej zachowanie na zadaniu było dość przerażające. Widać było, że się nie kontroluje i rozpiera ją energia/agresja. Inni uczestnicy to widzieli i komentowali, Nico ją upominał, a ona nagle takie coś... Niestety jakieś psychotesty po raz kolejny zawiodły (albo ich brak).

W sumie to plemię jest gorsze, bo chętnie pożegnałbym Toni, Felixa i Pinty, ale w sumie jak odpadną Steffi czy Tejan to też mi mocno wszystko jedno. No i w sumie tak w teorii wyglądają trochę słabiej zadaniowo, ale różnie może być, bo mieliśmy pokazane 2 rundy, obie z kontuzjami i zadanie może się różnie skończyć.


Nowi Czerwoni

Tutaj mamy chyba ciekawszy skład, ale dynamika znowu wydaje się trochę nudniejsza i bardziej przewidywalna. Dante, Meryl, Marian i Shane mają farta, że trafili tutaj razem jako sojusz.

Shane - w sumie nie jestem jakimś jego fanem, ale też mnie nie irytuje nijak.

Marian - ja ją nawet lubię, zobaczymy co dalej pokaże.

Meryl - też jest nawet ok.

Dante - eh... o ile na początku był znośny, to teraz robi się coraz bardziej irytujący i ma coraz bardziej wybujałe ego. Jedyne co to mogę docenić, że od poprzedniego sezonu jednak przemyślał sobie różne kwestie, bo gra po prostu lepiej. Szkoda tylko, że chce polować na Dino, któremu kibicuję.

Palesa - może być w kłopotach, bo jej byli współplemieńcy mogą ją wystawić w razie czego, a i tak będą mieć bez niej numerki. Liczę, że mimo wszystko jakaś ta relacja z Dante jej pomoże. Chyba to będzie jakoś istotne, bo już parę razy o tym wspominali.

Dino - mój faworyt na obecną chwilę. Liczę, że coś wymyśli i to on wyjdzie góra z tego starcia z Dante (albo zwyczajnie ominą radę).

Phil - jego też bardzo lubię, więc mam nadzieję, że jako duet z Dino razem się dobrze pokażą. Plus dla niego, że już kręci z Marian.

Shona - o nie. W poprzednim odcinku pokazała się tak fajnie na plus, a teraz miała tak zły ep. Po pierwsze jej wybór plemienia jest mocno wątpliwy i jej argumenty do mnie nie trafiają. No i już mieliśmy konfy innych, że źle wybrała, a to nie jest dobry zwiastun. Może i chciała nawiązać kontakty, albo pomyślała, że to plemię jest lepsze zadaniowo, ale mimo wszystko powinna wybrać bezpieczne numerki. Teraz powinna chyba bardziej liczyć na starcie facetów, niż na jakieś realne przejście do większości. No i kolejna rzecz, bardzo źle ją pokazywano w obozie. A to irytowała innych kłapaniem, a to opowiadała wszystkie szczegóły o sytuacji oryginalnego plemienia. To musiało być dziwne, że przy Philu i Dino tak publicznie narzekała, że była na dnie i ją zaskoczyli eliminacją Tevina. No i potem jeszcze Pinty ją dojechała... Ciekawe czy to fake HI jej pomoże (no i Dino i Philowi) jakoś przetrwać.


PS: Ładnie wizualnie prezentował się swap z tymi mini-akwariami.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E07 "Expect the Unexpected"

Post autor: ciriefan »

Swap wyszedł ciekawie. Myślę, że jeszcze ciekawiej będzie, jak będą musieli iść na radę. Oby tylko Palesa przetrwała.

Co do epa - Dante i Tejan zdobyli wskazówki, Dante już znalazł HII. Na razie Dante nadal mi się w tym sezonie podoba. Szkoda tylko, że celuje w Dino, któremu mocno kibicuję. Co jeszcze - Marian planuje przekazać Steffi dyplomatyczny immunitet. Ciekawe, co z tego by wynikło. Jak dla mnie Steffi by mogła polecieć. Królową odcinka jest dla mnie Thoriso, która mnie totalnie kupiła w tym odcinku i jest teraz też jedną z moich faworytek. Rozbraja mnie ta jej beka z wszystkiego - z pobytu Tejana na Outpost, a już szczególnie jej komentarze na temat "fit" rozmów Steffi i Killarney. Na koniec Pinty i Shona - co sprowadza nas do zadania. Shona po dobrym odcinku miała teraz bardzo negatywny edit i była irytująca. Pinty jak zawsze jest tak samo tragiczna. O ironio, to właśnie Pinty brała udział w zdarzeniu z kontuzją. Ile było tam jej roli, nie wiem, ale edit raczej próbował zwalić winę na Pinty. Ogólnie to zadanie było bardzo niebezpieczne, oni tam ciągle się ślizgali na tym błocie i aż się prosiło, aby coś się stało. Najpierw kontuzja Steffi, a na koniec wypadek Shony, który wygląda poważnie. I jeszcze te jej krzyki. Mam złe przeczucia.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 778
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E07 "Expect the Unexpected"

Post autor: Saw »

Kolejny fajny odcinek. Przemieszanie wyszło bardzo ciekawie i widać że zapowiadają się spore emocje.., Jak widać nawet bez rady plemienia można zrobić taki odcinek by był bardzo ciekawy.

Czerwoni
Marian, Shane, Meryl i Dante mieli sporo szczęścia że trafili razem do jednego plemienia. Dante już zaczyna powoli irytować. Ktoś taki jak on prędzej czy później zacznie pokazywać swoje wysokie ego. Znalazł HII co niezbyt mi sie podoba. Mógłby zostać zblindsidowany. Palesa chyba jest spoko ustawiona, przynajmniej na razie nie powinni w nią celować. Dino, Phil i Shona są na dnie w tym plemieniu co mi się bardzo nie podoba. Phil pokazał się dobrze, bo od razu poleciał do Marian i zaczął się z nią układać. Dino jest w gorszej sytuacji, bo od razu starzy niebiescy mówili że jest ich pierwszym celem. Shona popełniła ogromny błąd wybierając to plemię. Rozumiem argument że są mocniejsi i powinni wygrywać immunitety. Ale to też nie jest takie pewne, a jednak u Niebieskich miałaby numerki po swojej stronie. Poza tym pokazali, że irytuje innych swoim gadaniem. Ta dziewucha nigdy się nie zmieni :lol: Ale i tak jest kochana. No ale niestety wyczuwam tu medicala. Pinty podczas zadania chyba połamała jej żebra jak tak na nią skoczyła. Te krzyki były przerażające. Biedna Shona pewnie już nie wróci :cry: Zresztą w zapowiedzi pokazali że Nico odwiedzi plemię, a tak się dzieje zazwyczaj przy Medicalach.

Niebiescy
Pinty powinna zostać wyjebana za to co zrobiła Shonie. Ja rozumiem że to zadanie i rywalizacja. Ale ona przekroczyła granicę i jej zachowanie było bardzo agresywne. To nie ring głupia idiotko :x Powoli zaczynałem ją tolerować, ale jak biedna Shona przez nią nie wróci do gry to życze jej jak najgorzej. Felix, Killarney, Thoriso i właśnie Pinty mają numerki po swojej stronie. Ale ta ich grupa nie wydaje się trwała. Killarney powinna sobie zdawać sprawę że była na dnie u Czerwonych. Zresztą Pinty głupim gadaniem jasno pokazała to Killarney i Shonie jeszcze przed przemieszaniem Thoriso jest mega kochana, urocza i zabawna :D Jak ją pokazują to buzia sama mi sie smieje. Nigdy bym się nie spodziewał, że ona zostanie moją ulubienicą. Normalnie z charakteru to trochę taka Afrykańska Cirie. Jej beka z rozmowy Steffi i Killarney mnie rozwaliła totalnie. Zresztą ona śmieje się ze wszystkiego.
Tejan, Steffi i Toni są w mniejszości. Ciężko mi sobie wyobrazić by i oni razem współpracowali. Tejan zyskał wskazówkę do HII. Plus za to że wyciągnął informacje od Dantego, że ten jest blisko z Felixem. Toni mogłaby odpaść bo za nią nie przepadam. To że tak wygadała ostatnio przeciwnikom o sytuacji w plemieniu, wcale nie musi gwarantować, że oni teraz ją wciągną do swojej grupy. Stefi została sama bez sojuszników. Ale mam wrażenie, że sobie poradzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości