S09E08 "This is Gonna Be a Life Long Torture"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E08 "This is Gonna Be a Life Long Torture"

Post autor: Prus »

Premiera: 28 lipca 2022

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E08 "This is Gonna Be a Life Long Torture"

Post autor: Prus »

Odcinki 7-8

Obydwa odcinki były bardzo dobre, zwłaszcza ten drugi. Przemieszanie wyszło całkiem fajnie, ale nie rozumiem decyzji Shony o dołączeniu do plemienia, gdzie nie ma większości, ale miałem nadzieję, że jakoś się odratują, zwłaszcza, że nie lubię tego sojuszu większości od Masu. W drugim plemieniu za to większość mają byli Yontau, ale oni nie pozostaną lojalni względem siebie i powybijają się nazwajem XD.

Zadanie o immunitet było zjebane. Pamiętam, że zrobili je w Survivor: China, gdzie obyło się bez żadnych nieprzewidzianych momentów (oprócz Amandy biegającej bez stanika), a drugi raz pojawiło się, w Survivor: Philippines, gdzie jedno plemię musiało się poddać, bo siedzieli tam w tym błocie już kilka godzin. To zadanie, aż prosiło się o kontuzje i tak się stało. Ogólnie to wcześniej lubiłem Pinty, ale ona na serio zachowuje się jakby była niestabilna emocjonalnie. Dziwne, że po czymś takim jej nie wywalili z programu, ale przynajmniej Shona nie została ewakuowana (co w zasadzie i tak nie miało znaczenia, bo odpadła XD).

Jak Dino znalazł tego idola i postanowili przeciągnąć Palese na swoją stronę, to miałem nadzieję, że im się uda i wywalą Dante. Nie spodziewałem się całkiem odpadnięcia Shony, a jeszcze bardziej zdziwiłem się, że to Phil zmienił swój głos. Pewnie się przestraszył jak Shona nie wyciągnęła tego idola. Spalił im chyba jedyną szansę na odzyskanie większości w tym plemieniu, ale mam nadzieję, że uda jeszcze im się jakoś z tego wyjść. Zwłaszcza, że Dino poleci pewnie przed Phil'em. Mam też nadzieję, że nie wrzucą Palesy pod autobus, że kombinowała z nimi.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E08 "This is Gonna Be a Life Long Torture"

Post autor: Jasasiek »

Kurde, myślałem, że uda im się wywalić Dantego. Phil nie dość, że zmarnował jedyną szansę na przejęcie większości, to jeszcze teraz pewnie Palesa oberwie za granie po dwóch stronach. Ale w sumie Shona też się nie popisała z tym fejkowym HII. I znowu odpadł ktoś kogo dało się lubić :x
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E08 "This is Gonna Be a Life Long Torture"

Post autor: Maw »

Co za idiota z tego Phila. Serio odpadają jedyne ciekawe osoby i zostaniemy z endgame składającym się z Meryl i Marian (które niestety też są moimi winner picks ugh). 🙃 Jeśli Thoriso/Toni/Steffi odpadną to nie wiem czy będę dalej oglądał, bo wszystkie osoby, które lubiłem odpadły. Xd No i liczę na lepszy edit dla Killarney.

Zastanawia mnie ta decyzja Phila. Może ma to zwiazek z jakimiś pre-game alliances? Niestety takie są zawsze w All Stars, a wiadomo, że taka Marian pre-gamingowała w chuj. Dobrze chociaż, że Shonie nic poważnego się nie stało, ale moim zdaniem Pinty powinna dostać jakąś karę i powinni ogólnie anulować to zadanie, bo jest zbyt niebezpieczne. Tam prawie każda kobieta dostała jakiejś kontuzji. Xd

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E08 "This is Gonna Be a Life Long Torture"

Post autor: Umbastyczny »

Nie!!! Phil! Jak mogłeś to popsuć?

OK. Zadanie dokończyli, ale produkcja była chyba zdesperowana, skoro wrzucili tam już 4 kule :D

W niebieskich Tejan i Toni mogą przebierać w ofertach. Albo mogą iść ze Steffi i Killarney albo z Thoriso i Felixem. Ze względu na Thoriso wolałbym zdecydowanie drugą opcję, bo nie chcę, żeby to ona odpadła. W sumie dynamika tutaj będzie ciekawa i w sumie może paść na kogokolwiek.

Pinty niby była trochę przejęta po zadaniu, ale no, poniosło ją i była winna tej sytuacji.

U czerwonych dużo więcej akcji.

Dino znalazł HI, więc spoko, bo to mój główny faworyt (choć trochę sporo tych fantów w jednym obozie, bo w poprzednim odcinku Dante znalazł ten Outpostowy HI). W sumie ich plan był spoko i rzeczywiście udało się przekonać Palesę. Z trójki zagrożonych Dante, Dino i Shona zdecydowanie najchętniej pozbyłbym się Dante. Nie wiem czemu Phil to zwalił. Chyba nie wierzył, że mają Palesę i sądził, że i tak jego głos na Dante nic nie da (?). Widać było na odczytywaniu głosów, że jest zły na siebie xD No nic. Dino i Phil będą dalej w tarapatach, ale mam nadzieję, że jakoś się uratują, może z pomocą Palesy (ale nie jej kosztem!). W sumie ten sojusz ich trójka Shona byłby serio spoko.

Swoją drogą edit Palesy jest trochę chaotyczny, bo mieliśmy kilka razy scenki, że Palesa chce grać z Dante, a dziś nagle stwierdziła, że Dante jest zagrożeniem i powinien wylecieć...

Dante - nie lubię go, ale czyta dobrze grę i generalnie nieźle sobie radzi.

Shona - popełniła błąd z wyborem plemienia i wkurzała ludzi kłapaniem. Szkoda, że nie wyjęła tego fake HI, ale skoro teraz Dino i Phil o nim wiedzą, to może coś wymyślą :D Wydaje mi się, że jakby nikt miał tego nie użyć, to wycięliby ten wątek całkiem. A przynajmniej mam nadzieję, że ten fejk się jeszcze pojawi. Finalnie mi szkoda Shony, bo dało się ją lubić, ale graczem była raczej marnym.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E08 "This is Gonna Be a Life Long Torture"

Post autor: ciriefan »

No nie wierzę. Jak Phil mógł to tak zjebać XD A mu kibicowałem... Już prawie doszło do wielkiego blindsidu, a mniejszość stała się większością z królową Palesą, która postanowiła przeskoczyć. A ten debil tak zjebał XD Z resztą nawet jak spanikował i myślał, że większość głosuje na Shonę, to przecież i tak głosowanie z większością nie zmieniłoby jego pozycji w plemieniu, więc głosując z Dino i Palesą przecież kompletnie niczym nie ryzykował. Nie ogarniam tego, co odwalił ten typ XD Szkoda Shony, bo nawet ją polubiłem. Bidulka przetrwała kontuzję tylko po to, żeby odpaść przez tego idiotę. Oby tylko queen Palesa przez to nie oberwała. Chociaż no celem raczej będzie Dino, który stracił ukryty immunitet. Ech. Nadal podtrzymuję, że lubię Dante w tym sezonie.

U niebieskich, jak ktoś zauważył, sojusz większościowy się podzielił, no i teraz Toni i Tejan wybierają. Oby wybrali Thoriso i Felixa ze względu na Thoriso, która znowu miała bekę XD Ten jej tekst, gdy Tejan zaproponował eliminację Kilarney: "on nawet nie wie, że chcemy ją wywalić od dawien dawna" i to ciśnięcie beki XD Felixa wprawdzie nie lubię, ale Thoriso staje się nową queen. A drugi duet - Steffi nie lubię, a Killarney jest dziwna, takie trochę waste of space z niej. Ogólnie to niebieskie plemię lubię mniej, więc mogliby do połączenia chodzić na rady.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E08 "This is Gonna Be a Life Long Torture"

Post autor: Saw »

Odcinek bardzo dobry, ale zakończony fatalnym wynikiem. Co tam się odjebało :( Miał być mega blindside, a skończyło się innym blindsidem, przez głupotę jednej osoby.

Niebiescy
Zdziwiło mnie że wygrali to zadanie. Zresztą takie konkurencje powinny być zakazane w Survivor. To proszenie się o groźne kontuzje i medicale. Jest u nich ciekawie i w przypadku rady plemienia sporo się podzieje. Tejan i Toni ustawili się na fajnej pozycji. Wyczuli rozłam u starych czerwonych. Thoriso i Felix to jedna opcja a druga to Steffi i Killarney. Zdecydowanie bardziej wolałbym żeby wybrali tą pierwszą ze względu na kochaną Thoriso. Z odcinka na odcinek coraz bardziej ją uwielbiam :D Ona to potrafi cisnąć bekę ze wszystkiego co się da. Felix jest nudny, ale niech już sobie tam będzie w tym sojuszu. Bardzo chciałbym bliższą współpracę Tejana i Thoriso, bo to dwójka moich ulubionych graczy. Killarney jest dziwna i chyba nie za bardzo potrafi w socjal. Widać że Thoriso i Pinty mają jej dosyć. Zresztą Pinty na razie nikt nie chce w sojuszu.

Czerwoni
Co tu się odwaliło to ja nie mam słów. Tak cieszyłem się na ten blindside i że ci będący na dnie awansują na szczyt, a tu dupa blada :x
Tak fajnie się zapowiadało. Dino znalazł HII, Shona wróciła do gry a Palesa ucieszyła się na blindside na Dante i przystala na propozycję przeskoku do nich. Ale wszystko zjebał Phil głosując na Shonę. Lubię go, ale popełnił wielki błąd :( . Mieli taką szansę odwrócić całą grę do góry nogami, a on to zepsuł najbardziej jak się da. Ale też chyba potrafię wytłumaczyć, dlaczego tak zrobił. Mam przeczucie, że Phil widząc że Shona nie zagrała fałszywym HII uznał że Dino zachowa HII na późniejszą rundę i po prostu wspólnie zagłosują na Shonę i będzie 4:3:1. No ale Dino trzymał się planu, nawet pomimo tego że Shona zawaliła. No i wyszła z tego jedna wielka kupa. I założę się że za wszystko później oberwie Palesa. Dobrze to rozegrała. Udawała że nadal trzyma z niebieskimi, głosując z nimi na Dino. A tak naprawdę zgodziła się na układ z Dino i spółką. Ten ich czteroosobowy sojusz byłyby idealny. Ale już wiadomo że tak się nie stanie :(
Przykro że Shona odpadła. Ledwo co wróciła a już została wyeliminowana. Kompletnie nie czaje dlaczego nie poszła po ten fałszywy HII. Przecież to mogło być super zagranie i przeciwny sojusz popadłby w mega paranoje. A ona siedziała i czekała nie wiadomo na co. Skoro miała układ z facetami to powinna zrobić tak jak obiecała. Ciężko takiej osobie ufać. Shona zrobiła niemal ten sam błąd co w S5. Tam odwaliła coś jeszcze lepszego Mimo że w tym odcinku się nie popisała. To jednak cieszę się że otrzymała drugą szansę i mogłem ją ponownie zobaczyć.
A Phil i Dino mam nadzieję że jeszcze wykorzystają tą fałszywkę.

Na ten moment grono moich faworytów:
Niebiescy: Thoriso, Tejan
Czerwoni: Palesa, Marian, Dino, Phil i Meryl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości