S09E15 "High Risk, High Reward"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E15 "High Risk, High Reward"

Post autor: Prus »

Premiera: 10 sierpnia 2022

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E15 "High Risk, High Reward"

Post autor: Prus »

Myślałem, że to będzie podzielony na pół odcinek, bo zazwyczaj tak było w środy/czwartki.

Mi się ogólnie ten sezon bardzo podoba. Pomimo ilości przewag i koszmarnego boot order przed połączeniem, to zacząłem lubić ostatnio kilka osób, którzy byli mi obojętni wcześniej.

Lubiłem Steffi i szkoda, że poleciała z Idolem, ale lepiej ona, niż Meryl, która na ten moment jest moją główną faworytką i mam nadzieję, że wygra.

Biedna Killarney. Na początku odcinka w rozmowie z Shane'm zaproponowała eliminację Steffi, a nie została nawet wzięta pod uwagę przy planowaniu blindside'a XD.

Teraz mam nadzieję, że przyjdzie pora na Marian, albo Felixa.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E15 "High Risk, High Reward"

Post autor: Jasasiek »

No i znowu odpadła osoba, której z pozostałych kibicowałem najbardziej XD W tym momencie najbardziej chciałbym wygranej Meryl, bo dobrze gra, chociaż nadal nie mogę się do niej przekonać. Tylko pewnie nikt jej już nie dopuści do finału. Dino i Phil są ok, ale po drodze narobili głupot i głównie przez nich dużo ciekawszych osób poodpadało, więc nie chciałbym, żeby któryś z nich wygrał, chociaż ostatecznie bym to przeżył. Byle nie Shane/Felix/Marian, już prędzej wolę wtf zwycięstwo Killarney albo Tejana. Marian mnie irytuje i nie wierzę, że na początku nawet ją lubiłem. Odcinek ogólnie najlepszy od tych kombinacji z podwójną radą.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E15 "High Risk, High Reward"

Post autor: ciriefan »

Bye Steffi. W końcu odpadł ktoś, za kim nie przepadam xd i tyle. Nie czuję tego sezonu, nie wzbudza moich emocji. Leci bo leci.

Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E15 "High Risk, High Reward"

Post autor: Umbastyczny »

Prus pisze:
11 sie 2022, 10:10
Biedna Killarney. Na początku odcinka w rozmowie z Shane'm zaproponowała eliminację Steffi, a nie została nawet wzięta pod uwagę przy planowaniu blindside'a XD.
Też mnie to rozbawiło.

W sumie mieliśmy już trochę blindsidów dobrych, ale teraz może gra się jeszcze rozkręci, bo jednak sojusz się bardziej rozpadł i będą dalsze przetasowania. I jestem zaskoczony trochę, że padło na Steffi, bo wydawało mi się, że jest ona w lepszej pozycji niż Marian czy Meryl.

Zobaczymy jak to pójdzie dalej, ale spodziewam się, że teraz Marian i Meryl będą mieć kosę i będą na siebie polować - moim zdaniem nie będą umiały już grać dalej.

Trochę szkoda, że lepsi gracze na siebie polują, a Shane, Tejan i Killarney tak sobie idą do przodu xD

No i trójka Dino, Phil i Felix mają coraz lepszą sytuację numerkową, ktoś powinien pomyśleć, że jeden z nich musi zaraz wylecieć.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E15 "High Risk, High Reward"

Post autor: Maw »

Steffi. :( Każda osoba, której kibicuję odpada - koszmar. xd Co jest dla mnie zaskakujące to fakt, że casuals lubią Steffi. :O Może nawet uda jej się wygrać tą nagrodę dla fan favorite. Nie spodziewałem się tego, bo w swoim oryginalnym sezonie chyba nie była jakoś bardzo lubiana przez widzów.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E15 "High Risk, High Reward"

Post autor: Jasasiek »

Ja jej i Dantego nie znosiłem za pierwszym razem, ale po tym sezonie opuścili u mnie grono nielubianych. Może nie są nagle moimi ulubieńcami, ale nie przeszkadzają mi tak jak wcześniej xd
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E15 "High Risk, High Reward"

Post autor: Saw »

No to się podziało. Nie sądziłem że Steffi poleci na tym etapie. Gdzieś nawet przeczuwałem że to może przyszły winner. Bardziej ją polubiłem w tym sezonie niż w tym poprzednim, gdzie jednak trochę czasem wkurzała. Tutaj dobrze była ustawiona do momentu jak główny sojusz się rozpadł. Marian i właśnie ona zaczęły celować w swoją psiapsi Mery, ale wszystko odwóciło się przeciwko nim. Tutaj brawa dla Dino i Phila że połączyli siły z Meryl oraz zebrali Felixa i Tejana, który jest na dnie i wbili gwoździa dużemu sojuszowi. No teraz to rozgrywka zrobi się jeszcze ciekawsza niż była. Najlepsza jest Killarney xd Zaplanowała blindside na Steffi a ostatecznie i tak nie została wtajemniczona w plany inny. Ta to robi tam za totalnego ducha i nikt jej nie bierze na powaznie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości