S09E20 "Our Little Alliance"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E20 "Our Little Alliance"

Post autor: Jasasiek »

Premiera: 18.08.2022
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E20 "Our Little Alliance"

Post autor: Jasasiek »

🥱🥱🥱
Czekam na finał, żeby skomentować cały sezon, bo po pojedynczych odcinkach nie ma o czym pisać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E20 "Our Little Alliance"

Post autor: Umbastyczny »

Rzeczywiście ciężko pisać coś o każdym odcinku, bo jest to po prostu nudne i pozbawione emocji. Cieszy mnie eliminacja Felixa, bo lubiłem go najmniej. Teraz chciałbym chyba zobaczyć odpadkę Shane'a.

Ciężko coś przewidywać, bo afrykański winner's edit bywa dziwny w porównaniu do US czy AU. Teoretycznie najlepiej wyglądają szansę Dino, ewentualnie Phil/Marian mogą wygrać, ale właśnie, to SA więc nic mnie nie zdziwi.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E20 "Our Little Alliance"

Post autor: Prus »

Cieszę się, że odpadł Felix, bo lubiłem go najmniej. W sumie ostatnio pisałem komu kibicuje najbardziej, ale to się zmienia z odcinka na odcinek. Teraz nawet niezbyt obchodzi mnie kto wygra XD

Nie wiem po co znowu podwójny odcinek. Podczas oglądania tego, praktycznie cały czas robiłem coś na telefonie i okazyjnie spoglądałem na ekran.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E20 "Our Little Alliance"

Post autor: ciriefan »

Nadal nudy, ale na plus, że Felix odpadł. Najbardziej kibicuję Philowi i Dino. Marian nie lubię, ale nie będzie tragicznym winnerem. Kilarney i Shane to były totalne WTF wins XD

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 770
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E20 "Our Little Alliance"

Post autor: Saw »

Szkoda ze tak pozbawiło ten sezon emocji. Gdyby to upchali i szybko zakończyli to nawet dobrze by się oglądało, a tak to wieje nudą.
Cieszę się że Felix odpadł, bo za nim nie przepadałem. Nie grał najgorzej. Miał układ z Dino i Philem ale za bardzo na nim polegał. Nie zauważył że sojusze się zmieniły, choć mógł to przeczuć po ostatniej radzie. Phil zdobył immunitet to padło na niego. Tak się zastanawiam czy Dino dobrze zrobił wchodząc w sojusz z Marian i Shanem. Oni teraz łatwo mogą owinąć sobie Killatney i w trójkę iść do finału. A Killarney to totalne WTF Prawie odpadła bo była opcja zapasową do rozłożenia głosów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości