Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Miejsce w którym umieszczać można spekulacje dotyczące motywu edycji, uczestników, twistów, emisji programu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Potencjalni uczestnicy
https://insidesurvivor.com/cast/rumored ... or-43-cast

Dzięki @Prus za podesłanie linka.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Pierwsze wrażenie: tylko troje uczestników 40+ i czworo po trzydziestce? To ma być jakaś próba przyciągnięcia młodszej widowni? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Prus »

zero uczestników z Kanady, natomiast po raz pierwszy mamy kogoś z Hawajów, i to nawet dwie osoby XD

Już trochę rzygam trzema plemionami po 6 osób na początku, ogólnie już mam dość trzech plemion na jakiś czas, bo od Worlds Apart praktycznie w każdym sezonie (oprócz IotI, chociaż nawet tam chyba planowali to zrobić, bo istnieje jakiś nieużyty zielony buff z tego sezonu) są 3 plemiona przed połączeniem; Czy to plemiona początkowe, czy sytuacja, że 3 plemię powstaje po przemieszaniu, ale nadal trochę mam tego przesyt. A jeżeli mają zamiar robić trzy plemiona to niech nie nadają im tej kombinacji kolorów, bo ileż można patrzeć na czerwone, żółte i niebieskie plemiona w jednym sezonie. Mam nadzieje, że od 44 wrócą do 2 plemion, a przynajmniej niech zrobią jakieś przemieszanie w międzyczasie.

26 dni woła o pomstę do nieba. Z tego co wiem nie muszą przechodzić już 14-dniowej kwarantanny, więc nie widzę przeszkód żeby zrobić normalny 39-dniowy sezon, a przynajmniej 33, czy nawet 30-dniowy. Dodatkowo 42 nie będzie miał finału na żywo, więc Probst nie musi wracać do USA pod koniec maja, więc mieli wolną rękę żeby zrobić dłuższy sezon, ale myślę, że chodzi tutaj tylko o pieniądze. Jeff zobaczył, że 26 dni jest tańsze, więc nie chcą wrócić do normalnego formatu. To samo z kręceniem sezonów na Fiji.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Prus »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: ciriefan »


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Kobra »

Jasasiek pisze:
15 maja 2022, 21:17
Pierwsze wrażenie: tylko troje uczestników 40+ i czworo po trzydziestce? To ma być jakaś próba przyciągnięcia młodszej widowni? :D
W zwiastunie jeden koleś wspominał, że chce być najmłodszym zwycięzcą programu i zastanawiam się, czy teraz produkcja przypadkiem nie będzie parła do tego, aby wylansować "najmłodszego zwycięzcę ever"
Prus pisze:
15 maja 2022, 22:21

26 dni woła o pomstę do nieba. Z tego co wiem nie muszą przechodzić już 14-dniowej kwarantanny, więc nie widzę przeszkód żeby zrobić normalny 39-dniowy sezon, a przynajmniej 33, czy nawet 30-dniowy.
Zakładam, że to jest tańsze w realizacji i temu zostają przy 26 dniach. Zresztą nadal masz 12 odcinków i tak uczciwie gdyby nie fakt, że poinformowali o skróceniu programu o 13 dni to prawdopodobnie nikt niczego by nie zauważył.


Ciriefan, jebnąłeś się w rachunkach 18 przez 3 daje 6, a nie 8.

Po samych fotach dobre wrażenie sprawiają: Cody, Jay, Justine i Ellie. Mówię dziękuję i jestem na nie: Geo, Mike i grubemu Woo.

Jestem ciekawy twistów w tym sezonie. Chodzi mi o to, czy wysilą się na coś nowego, czy zdublują sezon po raz drugi, bo o ile w poprzedniej edycji nie wiedzieli o tym co było w 41 i ludzie szli na ślepo tak teraz ze świadomością klepsydr, magicznych pudełek, kostek, dylematów mogą wybierać różne ciekawe i przemyślane decyzje.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Informacje, które na pewno wszystkich ucieszą :D
- Shot in the Dark oraz Risk vs. Reward pozostają częścią edycji
- Twisty 'Do or Die' oraz 'Klepsydra' zostały porzucone
- Porzucone zostaje również wypowiadanie dziwnych zdań aby aktywować ukryty immunitet

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 43 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Na miejsce tych rzeczy pewnie wymyślili inne, więc oprócz cieszenia się są też obawy :oops:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 43 - Spekulacje/Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość