Morriah Young

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Morriah Young

Post autor: Jack »

Obrazek

Age: 28

Hometown: Philadelphia, Pa.

Current residence: Philadelphia, Pa.

Occupation: Teacher

Favorite hobbies: Shopping, traveling, creating content

3 words to describe you: Colorful, energetic, joyful

Pet peeve(s): Negative Nancys, Debbie Downers, bullies

What is the accomplishment you are most proud of?  I'm proud of the life I'm building with my fiancé. I'm proud of being a teacher. I'm proud of making it through college. Opening my selfie museum.

What is something we would never know from looking at you? That I am terrified of clowns!

Who is your hero and why? I'm my own hero. I save myself each and every time. But my mom is the ultimate hero, because now that I'm all grown up and she's no longer here, I realize how much she truly persevered.

Which past Survivor will you play the game most like? James: "Don't bite the apple!" Stay true to your alliance as best you can, and stick it out to the end.

Why do you believe you can be the Sole Survivor? There isn't anything in the world that I cannot accomplish. My mindset has gotten me to the finish line of all my dreams. Plus, I'm super lovable and not an immediate threat.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Morriah Young

Post autor: Jack »

Nie ma to jak być swoją własną bohaterką. Brzmi jak typowa influencerka/tik tokerka, za którą nie da się trzymać kciuków.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Morriah Young

Post autor: Jasasiek »

Pewnie jest tam dla zwiększenia swoich zasięgów, oczywiście mogę się mylić, ale druga Maryanne to z niej nie będzie xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Morriah Young

Post autor: Prus »


Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Morriah Young

Post autor: Prus »

Marianne, ale bardziej hardcore'owa wersja XD. Gdyby trafiła do innego plemienia to powiedziałbym, że wyleci w ciągu pierwszych dwóch odcinków, ale w tym żółtym plemieniu może sobie chwile pobyć :D

Nie spodziewałem się po niej, że porówna się do James'a, więc jestem ciekaw co z tego wyniknie.
I'm my own hero.
XDDD. Przynajmniej jest oryginalna. Reszta zazwyczaj tutaj daje mamę, tatę, brata, siostrę, dziadków, czy jakieś ciotki. '

I jej odpowiedzi były przynajmniej bardzo krótkie i na temat. Nie rozciągała swoich wypowiedzi na 30 linijek.

Nie mam pojęcia co z niej wyniknie. Wydawało mi się, że napiszę o niej o wiele więcej, ale o dziwo nie wiem co napisać więcej. Dla mnie jest zagadką XD

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Morriah Young

Post autor: Saw »

Kolorowy ptak :lol: Też mam wrażenie że to taka typowa influencerka i przyszła tam z myślą że zyska nowych obserwujących. No ale jak już tam jest to niech coś ciekawego pokaże.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 43 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości