S45E10 "How Am I The Mobster?"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S45E10 "How Am I The Mobster?"

Post autor: Jack »

Premiera: 29 listopada 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S45E10 "How Am I The Mobster?"

Post autor: Umbastyczny »

Całkiem ok odcinek.

Fajnie, że było dużo Julie. Lubię ją, widać, że uczestnicy również, ale pewnie odpadnie niedługo jako zagrożenie.

Emily pokazała się z fajnej strony, jak donosi ludziom na innych, by wzbudzić ich sympatię i pozyskać ewentualny głos w finale.

Jake jest pocieszny, Drew wciąż irytuje. Dee i Austin są spoko, Katurah też.

Bruce dał ciała. Po dwóch zwykłych immu, po tym jak usłyszał, że był już plan jego eliminacji, ale miał wtedy immu, powinien zagrać HI.

Tym bardziej, że jego plan zakładał współpracę z Jakiem, którego oszukał w temacie HI, z Katurah, z którą mają kosę od dawna i z Emily, która gra z Rebą...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S45E10 "How Am I The Mobster?"

Post autor: ciriefan »

Odcinek znowu ok. Dużo więcej Julie, rozwinęli jej wątek. Dużo się działo, ale trochę szkoda, że jednak nie udało się uderzyć w Reba 4, byłoby to ciekawsze dla gry. Odpadł Bruce - no cóż XD Zapracował sobie na to, że ludzie nie chcieli z nim grać i się od niego każdy na pewnym etapie odwrócił, tym razem nawet Jake'a do siebie zniechęcił swoim "genialnym planem" i durnym kłamstwem. Na koniec nie zagrał HII - no dobra, zaryzykował, ale jednak wiedział, że część głosów na pewno dostanie, a liczył na głosy osób, które do siebie zniechęcał. No cóż. Przynajmniej koniec wątku Bruce'a - ciekawe, o czym teraz będzie mówić Katurah :D

Obrazek

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S45E10 "How Am I The Mobster?"

Post autor: Saw »

Przyjemny odcinek. Trzeba przyznać że ten nowy sezon ogląda się naprawdę dobrze. Wydłużenie odcinków zadziałało cuda. Więcej pokazują akcji w obozie i aspektu socjalnego. Kiedyś pewnie by pominęli sceny facetów z obozu, gdy panie były na nagrodzie. A muszę przyznać że jak je widziałem to zaleciało mi mocno old school gdzie nie tylko strategią uczestnicy żyjli. Naprawde miło że więcej nam pokazują takich scen, ale też takich osobistych.

Nieco mnie zaskoczyła eliminacja Bruce'a. Trochę dałem się nabrać na ten plan i uwierzyłem że starym niebieskim uda się że sobą zgrać i z pomocą Emily wykonają jakiś większy blindside na plemieniu Reba. Taka zagrywka na pewno była by ciekawym momentem w grze. Niby blindside na Bruce też dobry, bo ładnie go ograli i odpadł z HII w kieszeni ale coraz bardziej się obawiam że Reba zdominują grę i to oni w komplecie dotrą do F4.
Co do samego Bruce'a to nie byłem jego fanem, ale nieco ubarwil swoją osobą ten sezon. I ogólnie oceniam go pozytywnie. Graczem był raczej kiepskim i przede wszystkim nieświadomym swoich błędów. Ciężko zbudować sojusz na kłamstwie, które wrzucił Jake'owi. Poza tym z Katurah od dawna miał konflikt a Emily to podwójny agent i gra trochę z tymi a troche z tymi. Więc słabo że nie zagrał HII i tak bardzo zaufał w moc tego planu. Tym bardziej że i tak wiedział że jakieś głosy na pewno na niego pójdą. Oj aż tak to bym nie ryzykował. No ale stało się, czasem jak się nie zaryzykuje to nie pije się szampana. No ale Bruce'a się to nie tyczy.
Reba nadal dominują. Jak nikt się nie wyłamie to spokojnie mogą dojść wspólnie do F4. Julie jest zagrożeniem przez swój mocny socjal. Dee postrzegana jako zagrożenie strategicznie. Drew podobnie jak Dee. Natomiast Austin prowadzi dobra grę poza radarem. Trochę tak z tylniego siedzenia może to wygrać. Nikt tak naprawdę jakoś odważniej nie rzuca jego imienia, inni sojusznicy są postrzegani jako zagrożenia, ale o nim mało kto wspomina. No kto wie czy nie namiesza.

Trzymam kciuki za Katurah i Jake'a żeby jakoś jeszcze ptrzetrwali. Z sojusz Reba sercem za Dee i Julie. Ale pozostali mogliby coś namieszać i rozbić dominujący sojusz.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S45E10 "How Am I The Mobster?"

Post autor: Jack »

Odcinek słabszy niż poprzedni, ale nadal na niezłym poziomie.

W końcu udało się wyeliminować Bruca. Teraz Katurah będzie musiała znaleźć sobie nowy cel, albo zostanie pominięta w konfach :D

Uwielbiam to gadanie, że mama Julie to takie zagrożenie, bo wszyscy jej ufają i każdy odda na nią głos w finale bla bla bla. Taaa, na pewno tak będzie. Historia Survivor zna dziesiątki przykładów w których starsze panie wygrywały program dlatego, że były starszymi paniami XD

Ten odcinek zdecydowanie należał do Emily. Ona wyrasta na naprawdę spore zagrożenie. Jeżeli nie pozbędą się jej przed finałem to Emily moim zdaniem jest idealną kandydatką do zwycięstwa.

Austin również gra świetnie i w dodatku ma HII. Powinien zapewnić sobie miejsce w finałowym odcinku bez większych problemów.

Jake zaczyna mnie coraz bardziej irytować. Ta jego konwersacja z Drew... Jakie to było głupie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości