S45E11 "This Game Rips Your Heart Out"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S45E11 "This Game Rips Your Heart Out"

Post autor: Jack »

Premiera: 6 grudnia 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2151
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S45E11 "This Game Rips Your Heart Out"

Post autor: Umbastyczny »

Całkiem dobry odcinek.

Mieliśmy więcej Julie, fajnie, tylko szkoda, że przez to, że była zagrożona. Dobrze, że miała ten HI Austina i dobry sojusz z Dee, która postanowiła ją uratować. Lubię Julie i trzymam kciuki, ale nie wierzę w jej zwycięstwo. Nawet teraz znowu pokazano ją tak, że nie dopina swoich planów, bo posłuchała Dee i zagłosowała wbrew sobie na Emily.

Drew jako pierwszy postanowił zaatakować kogoś z sojuszu. Nic dziwnego, że bez problemu zebrał osoby spoza Reba. Teskty Katury przy oddawaniu głosu na Julie <3

Emily trochę poczuła się chyba zbyt pewnie. Jej chwalenie się wkopywaniem Julie na początku odcinka było dość dziwne. Takim czymś mozna się chwalić przed jury na FTC, a nie przed Julie i resztą zaraz po radzie xD

Austin zaufał Dee i się na tym przejechał. Dee jakoś utrzymała obu sojuszników w grze, ale ciężko będzie jej skłonić ich do współpracy i raczej kogoś i tak musi skreślić. No i wątpię, żeby ludzie uwierzyli, że to nie ona ostrzegła Julie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S45E11 "This Game Rips Your Heart Out"

Post autor: ciriefan »

A co powiedziała Katurah przy głosie, bo nie pamiętam?

Odcinek spoko. Ten sezon daje radę dzięki tym długim odcinkom. Naprawdę powiew świeżego powietrza jak na nową erę - wydaje mi się, że to chyba najlepszy sezon post-40. Mogłoby być więcej dram i jakieś ciemne charaktery, No ale jak na tę całą pozytywną papkę to naprawdę ten sezon się wyróżnia na plus. Nie psują go nawet wstawki z Boston Robem i Amber XD

Emily szkoda. Przez pewien czas myślałem, że może nawet wygrać, ale w poprzednim odcinku na podstawie editu przypuszczałem, że może wkrótce odpaść - już nie pamiętam sceny dokładnie i co w niej powiedziała, ale jedna rozmowa jak dla mnie tam była zapowiedzią jej końca. Emily z pewnością jest osobowością sezonu i to ona głównie będzie się z nim kojarzyć - all stars raczej murowany.

Mama Julie uratowała się dzięki Dee - uwielbiam ten duet. Austin wybrał uczucia, Dee wybrała grę. Jak dla mnie Dee ma na ten moment winners edit, ale to co jest super - nie da się skreślić w sumie nikogo (chociaż nie widzę winnera w Katurah i Julie, ale nowa era pod tym kątem już potrafiła zaskoczyć). Najważniejsze, że 4 Reba się rozpadła i zapowiada się ciekawa końcówka.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S45E11 "This Game Rips Your Heart Out"

Post autor: Jack »

Całkiem niezły odcinek.
Nadal nie rozumiem dlaczego wszyscy tak upierają się na eliminację Julie. Przecież ona za każdym razem głosuje tak jak chce Dee. To nie pierwsza sytuacja gdy Julie miała inne zdanie niż pozostałe osoby z jej sojuszu, a jednak zagłosowała tak jak jej powiedziano.

Tak jak wspomnieliście, Emily chyba poczuła się zbyt pewnie. Trochę szkoda, bo zrobiła spory progres od początku edycji aż do teraz, a ostatecznie odpadła w dość słabym stylu.

Zastanawiam się z kim Austin będzie chciał grać dalej. Od początku miał ten sojusz z Drew, który wydawał się być stabilny. Teraz pokazano nam, że jest jakiś potencjalny showmance między nim, a Dee. To porównanie do Roba i Amber lol
Może oznacza to, że Austin pójdzie za głosem "miłości" i postanowi zagrać przeciwko Drew?

Zastanawiam się też w którą stronę pójdzie Katurah. Mimo eliminacji Bruca nadal było sporo jej wypowiedzi. W dodatku przeznaczono dodatkowy segment na jej historię. Wcześniej ta akcja gdy panicznie bała się wejść do wody, a jednak ostatecznie się przełamała. Historia z matką. Mam wrażenie, że na każdym kroku podkreśla się jakim wojownikiem jest Katurah.
Czyżby Katurah i Dee miały znaleźć się w F3?

Saw
8th jury member
Posty: 778
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S45E11 "This Game Rips Your Heart Out"

Post autor: Saw »

Ciekawy odcinek. Nie jestem zaskoczony eliminacją Emily. Dziewczyna chyba nieco obrosła w piórka i za pewnie się poczuła. Za bardzo też wierzyła w układ z Austinem i Drew. Może gdyby w poprzednich odcinkach próbowała coś zdziałać z niebieskimi to jej pozycja w grze byłaby zupełnie inna. A tak to była zależna od dwóch facetów, którzy i tak bliżej byli z Julie i Dee. Mogła zyskać immunitet, ale gdyby przegrała zadanie to straciłaby głos. Nie wiem czy nie lepiej dla niej było zaryzykować. Wiadomo strata głosu na poziomie F7 to kiepska perspektywa, ale miała szanse na pewne miejsce w F6 gdyby wygrała zadnie. No ale taka podjęła decyzje. Ogólnie bez wątpienia była osobowością sezonu. Fanem nie byłem, ale z czasem polubiłem ją. Zaczęła kiepściutko, ale przeszła widoczną metamorfozę. Zmieniła zachowanie i zaszła najdalej z całego plemienia żółtych, co już w pierwszy odcinku wydawało się nie realne. Zapewne pokaże się w jakiś all starsach.

Julie jest mocno targetowana przez Austina i Drew. Może podziękować Dee, że jest jej lojalna i uratowała tyłek. Dee ogólnie wykonała kawał dobrej roboty. Zachowała sojusz czwórki, nie poświęciła najbliższe sojuszniczki, zagłosowała z większością na Julie, by nie podpadło że ją poinformowała o zagrożeniu. Trochę mnie zastanawia dlaczego to Julie według wszystkich jest większym zagrożeniem. Ma dobry socjal to fakt, ale to Dee z tej pary ma więcej do gadania w kontekście strategi. Poza tym Julie mocno ogarnęła paranoja jak dowiedziała się że jest na celowniku. Jestem ciekaw czy Austin przypłaci tym showmancem z Dee. Bo tu chyba za bardzo emocje zaczynają przejmować kontrolę. Drew uparł się na Julie i pewnie nadal będzie chciał ją wywalić.
Katurah i Jake lecą za większością, ale nie mają za bardzo wyboru. Muszą liczyć na totalny rozłam sojuszu Czerwonych. Kibicuje im bardzo i licze że jeszcze uda im się coś zdziałać w grze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość