Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Miejsce w którym umieszczać można spekulacje dotyczące motywu edycji, uczestników, twistów, emisji programu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Produkcja programu nie prowadzi oficjalnie otwartego castingu do tej edycji. Na stronie programu widnieje tylko informacja o 45 odsłonie widowiska.
Biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich latach realizowano dwie edycję z rzędu, oznaczać to może że obsada 46 sezonu złożona będzie z samych powracających graczy.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Prus »

W sumie całkiem spoko jeżeli będzie to sezon z powracającymi uczestnikami, bo od sezonu 35 nazbierało się bardzo dużo osób, które fajnie byłoby zobaczyć ponownie i które na to zasłużyły. Tak długo jak nie przywrócą do programu kogoś takiego jak Gabby, Donathan, czy Hai to będę zadowolony XD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Nie jestem pewien czy produkcja będzie chciała sięgać po uczestników "z poprzedniej ery" Survivor. Edycja 41 miała być resetem... Obawiam się, że mogą posklejać skład bazując tylko na edycjach 41-45.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Na kogoś sprzed HvV czy Second Chance raczej nie ma co liczyć, ale mam nadzieję, że jednak nie będą to tylko osoby z edycji 40+
Obrazek

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Prus »

Jack pisze:
10 wrz 2022, 10:46
Nie jestem pewien czy produkcja będzie chciała sięgać po uczestników "z poprzedniej ery" Survivor. Edycja 41 miała być resetem... Obawiam się, że mogą posklejać skład bazując tylko na edycjach 41-45.
Wydaje mi się, że Probst nie odpuści sobie szansy na przywrócenie takiego Christiana, czy Devensa do programu :D
Kiedyś ktoś rozpowszechnił plotkę, że Jeff powiedział, że nie przywrócą nikogo z pierwszych 20 lat programu. Później okazało się, że niby tak na prawdę chodziło mu o 20 pierwszych sezonów. Potem znów okazało się, że niby chodziło mu o najbliższą przyszłość XD, więc szanse są bardzo duże, że jednak zobaczymy uczestników sprzed 40 sezonu, zwłaszcza tych od 35 do 39, bo oni tak na prawdę nigdy nie mieli szansy powrócić.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Chyba jednak bujda na resorach z tym resetem. Przynajmniej na to liczę, bo i po jakie Hugo mieliby się tak ograniczać. No chyba, że tak jak scenarzystka "Przyjaciół" popadli już w takie chore głuptactwo, że będą się teraz "wstydzić" starych sezonów, bo nie było odpowiedniej dajwersiti. Stejtsy już chyba w niczym mnie pod tym względem nie zadziwią.

Osobiście chętnie zobaczyłbym powrót Trish, Jay'a i Rodneya, ale tak głęboko pewnie grzebać nie będą. Z nowszych turnusów na pewno Angelina, Noura, Hubicki, Kowalski, Natalie Cole, Devon, Omar i Lindsay. Mogą być też Domenick i Devens jeżeli tym razem nie będą grali na kodach.

A gdyby już musieli ograniczać się do postcovidowych, to niech mi chociaż obiecają, że zapomną o S41 :?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Prus »

Już początek marca, a tu żadnego info na temat tego, czy ten sezon faktycznie będzie z powracającymi graczami. Pytanie do ludzi, którzy oglądają Survivor od dawna - kiedy zazwyczaj Redmond, czy inne spojlerowe źródła dawały jakiekolwiek info, o tym, że produkcja skontaktowała się z potencjalnymi powracającymi uczestnikami?

Mam nadzieję, że ten sezon faktycznie okaże się sezonem z powracającymi graczami, bo już mam powoli dosyć nowej ery XD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Zdjęcia do 46 sezonu według planu powinny rozpocząć się w czerwcu. O ile wiem to nadal obowiązują ich przepisy z 2 tygodniową kwarantanną itd, więc w maju muszą mieć już skompletowaną listę uczestników - łącznie z alternatives w razie gdyby wypadł ktoś z głównej obsady.
Myślę, że jeżeli to miałaby być edycja z powracającymi graczami to już coś powinniśmy wiedzieć. Chyba, że CBS trzyma to w jakiejś ogromnej tajemnicy. A może powód jest zupełnie inny i nagrają od razu dwie edycje z nowymi uczestnikami, ale zamierzają emitować tylko jeden sezon rocznie? Albo zrobią coś w stylu edycji drugich szans gdzie to widzowie będą decydować o powracających uczestnikach?

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: maniana92 »

A ta kawrantanna od czego tam jest?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Aby nie okazało się, że w programie bierze udział ktoś chory na Covid. Osoba chora w programie oznacza, że pozostali uczestnicy mogą np. pozwać produkcję o narażenie zdrowia i żądać milionowych odszkodowań.
Poza tym uczestnicy przechodzą też szereg innych badań na podstawie których produkcja stwierdza czy ich stan zdrowia pozwala na udział w programie czy nie.
W związku z tym uczestnicy w grze są tylko 26 dni, ale odcięci od świata zewnętrznego są przez 46-50 dni (wliczając w to kwarantannę, dzień dla prasy, przelot na Fidżi, powrót do USA itd)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Prus pisze:
03 mar 2023, 16:48
Już początek marca, a tu żadnego info na temat tego, czy ten sezon faktycznie będzie z powracającymi graczami. Pytanie do ludzi, którzy oglądają Survivor od dawna - kiedy zazwyczaj Redmond, czy inne spojlerowe źródła dawały jakiekolwiek info, o tym, że produkcja skontaktowała się z potencjalnymi powracającymi uczestnikami?

Mam nadzieję, że ten sezon faktycznie okaże się sezonem z powracającymi graczami, bo już mam powoli dosyć nowej ery XD
Teoretycznie, olstarsy mogą jeszcze pyknąć. Przy Second Chances też ruszyli z tymi kampaniami do głosowania dopiero w trakcie wiosennego sezonu, a wyniki przedstawiono na Reunion.

Chyba, że rzeczywiście zafiksowali się na tej swojej "nowej erze" i będą zbierali mirków na pierwsze olstarsy przez siedem sezonów, ale wciąż uważam, że to by było za durne nawet jak na Probsta. Przecież jak im tak strasznie zależy, to mogą sobie powybierać kolorowych również z S40 minus. Natalie Cole, do boju, zanim się do reszty zestarzejesz.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: CH23 »

Znalazłem na forach coś takiego (podobno zaufane źródło niedaleko Redmonda)

Ricard S41
Jonathan S42
Jesse S43
Dwight S43
Men S45

Evvie S41
Tori S42
Maryanne S42 (win)
Cassidy S43 (runner)
Women S45
-------------------------------------
Xander S41(sec-runner)
Hai S42
Omar S42
Cody S43
Josh S44 (win?)

Shan S41
Drea S42
Carla S43
Sarah S44 (runner?)
Women S45
Załączniki
1b.JPG
1a.JPG

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Mam nadzieję, że jednak średnio zaufane, bo licha ta grupka. Z całej tej listy cieszyłby mnie tylko Omar, ewentualnie jeszcze Shan i Xander.

Z kolei Drea to jakiś matrix. Powinna spaść w liście mailingowej do powrotu na poziom Coltona.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: maniana92 »

Kogo obchodza ci nowi ludzie, o wiele bardziej wolałbym zobaczyś uczestników z pierwszych sezonów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 46 - Spekulacje/Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości