S46E05 "Tiki Man"

Premiera: 28 lutego 2024
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S46E05 "Tiki Man"

Post autor: Jack »

Premiera: 27 marca 2024

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

S46E05 "Tiki Man"

Post autor: CH23 »

Jem :cry:

Jeszcze dzień przed mergem...wielka szkoda bo mój typ na sole survivor właśnie runął...
Nie wiem czy nie jest to najsmutniejsza eliminacja "new era". Zdobyty HII po pięknym zamieszaniu, zapewnienia ze strony girls alliance oraz Charlie'go, dobra strategia o dwa kroki do przodu.
Szkoda.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S46E05 "Tiki Man"

Post autor: Prus »

Co ta Maryśka odjebała w tym odcinku? Miała zajebisty sojusz z laskami w tym plemieniu i mogły robić co chcą, to musiała posłuchać się Swifciarza i wyeliminowali Jem : ((((

Samej Jem mi jest bardzo szkoda, bo w tym plemieniu lubiłem ją najbardziej i zaraz po Venus była moją ulubioną osobą z całego castu. Jeszcze na dodatek wyleciała z idolem w kieszeni i jak CH23 wspomniał, dzień przed połączeniem. Wolałbym milion razy bardziej gdyby odpadł Ben, bo mnie zaczyna denerwować. Mam nadzieję, że Morriah przeskoczy do pomarańczowych/fioletowych teraz.

Fioletowi nareszcie wygrali i się cieszę, bo lubię całą trójkę i nie chciałem żeby ktokolwiek z nich odpadł.

U pomarańczowych Hunter znalazł idola i miał szansę zyskać jakąś przewagę na tej wyspie, ale źle ułożył te loga. Szkoda, że Venus nie znalazła tego idola. Swoją drogą rozśmieszyło mnie, że prosto w twarz powiedział Hunter'owi, że jest jej "meat shield" XD.

I po raz kolejny będziemy mieli to gówniane "Earn the merge", gdzie połowa plemienia będzie bezpieczna i odpadnie ktoś kto w normalnych warunkach by nigdy nie odpadł na tym etapie.

Kibicuje: Venus, Hunter, Kenzie, Tiffany, Q
Mogą se być: Soda, Tevin, Maria, Tim, Morriah, Liz
Wypad: Ben, Charlie

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S46E05 "Tiki Man"

Post autor: Umbastyczny »

Jakoś nie porwał mnie ten odcinek.

FIOLETOWI

W końcu coś wygrali, spoko, bo boję się, że mogłaby odpaść Kenzie, a ją lubię. Osobiście nie przepadam za Q, ale może Tiff wolałaby jego zostawić? No i Q wymyślił ten sojusz 6-osobowy międzyplemienny. Może na początku po merdżu to pomoże na radę czy dwie, ale jakoś nie widzę, żeby szczęśliwie doszli do F6 (a on chyba na to liczy xD).

POMARAŃCZOWI

Hunter mnie trochę zawiódł - niby jest turbofanem, robi repliki tych puzzli, a nie umiał ułożyć sezonów chronologicznie - moim zdaniem zadanie banalne, zwłaszcza w czasach, gdy casting składa się z sekciarzy Jeffa, którzy teoretycznie wiedzą wszystko... Nic innego o ich plemieniu nie mam do powiedzenia.

ZIELONI

Szkoda, że rozgrywało się to między Benem i Jem. Osobiście najmniej przepadam tu za Timem. Finalnie szkoda, że to Jem odpadła, bo nawet ją lubiłem - fajnie wkręciła wszystkich z kopaniem za tą przewagą pod złym drzewem xD Tak poza tym wiele nie pokazała, miała sojusz z dziewczynami i Charliem. W tym odcinku odbyła parę dziwnych rozmów z Benem i Timem, to w sumie tyle. Lubiłem ją, ale też wielka strata to nie jest.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S46E05 "Tiki Man"

Post autor: ciriefan »

Ech, odcinek ok, ale bez szału. Jem polubiłem najbardziej z całej obsady, więc akurat ta eliminacja boli - zwłaszcza że z HII w kieszeni. Charlie i Maria mnie mocno rozczarowali. Charliego jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że jemu ten ruch się opłacał, ale Maria skiepściła. Cóż, kolejny sojusz kobiet, który padł przy pierwszej możliwej okazji XD

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 46”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości