S24 E1 "Two Tribes, One Camp, No Rules"

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Czy Wam też akcent/głos Jonasa kojarzy się z Boston Robem ? :P

Jakby ktoś nie wiedział któr to Jonas:
http://www.survivors.fora.pl/survivor-2 ... i,668.html



a tak w ogóle to Colton to najgorszy gej jaki był w Survivor... (rzygam)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Z Boston Robem? A nie skojarzyło mi się, zwrócę uwagę w przyszłym odcinku.

Sylvia, z tą konkurencją to było tak, że zasady mówiły, że cała dziewiątka miała pokonać ten cały tor, a w związku z kontuzją Kourtney było to niemożliwe więc pewnie dlatego dał facetom możliwość wyboru - zmiana zasad i dokończenie konkurencji albo wzięcie immunitetu bo w normalnych zasadach wygraliby właśnie dlatego, że Kourtney nie ukończyłaby trasy.

Może w innej sytuacji zorganizowałby to jakoś inaczej, ale tak naprawdę, to pewnie Jeff wiedział (lub silnie przewidywał), że Kourtney nie wróci i i tak dziewczynom nie zaszkodzi rada, dlatego przy tej okazji chciał sprowokować ciekawą sytuację na zasadzie "zagrają honorowo czy nie":) Przynajmniej ja to tak odbieram.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Odcinek niezly . Nie dziwie sie Facetom , ze wybrali taka opcje bo to jest gra o milion a nie czas na jakies ustepstwa . Jak masz okazje nie isc na TC nie idziesz.

Najlepsze charaktery to Troyzan , Greg i Kim.

Colton nie powinien byc u facetow , jak robia podzialy na plec , nie powinni przyjmowac geji , bo psychicznie oni sa kobietami .

Mam nadzieje ,ze go wywala szybko , bo jak bede musial sluchac tego glosu to chyba przestane ogladac .

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Ja też w ten sposób odbieram decyzję Jeff'a, Tombak.
Cóż, szkoda, że Kourtney miała kontuzję.
Nie lubię jak ktoś odchodzi z gry przez kontuzję. ;/

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jeśli chodzi o edit, to Bartosh na forum z moim Survivorem napisał, że przeczytał gdzieś, że zwolnili starych edytorów i zatrudnili nowych, bo starzy nie spełniali oczekiwań widzów.
a tak w ogóle to Colton to najgorszy gej jaki był w Survivor... (rzygam)
Jak dla mnie to chyba nic nie przebije Chet'a :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja bym postawiła Cheta i Coltona na równi... obaj irytujący, tylko że Colton ma strasznie wielkie mniemanie o sobie...

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

No jest zniewiescialy, ale Coby tez byl i go lubilem. Moze pokaze cos ciekawego chlopak, na grze się ponoc zna, oglada od dziecka :wink: Mnie jakos tak bardzo nie wkurza. Na razie mnie smieszy jego postac bardziej niz denerwuje ;p
Obrazek

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Colton to pozytywna postać. Lubi dziewczyny, zwiąże się z nimi, a jak dojdzie do przemieszania, to może nawet przebić się do połączenia.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ja do Coltona w sumie nic nie mam, po zapowiedzi myślałem, że będzie jakiś podły i wnerwiający, ale tak nie jest - choć to dopiero pierwszy odcinek, ciężko to jakoś szerzej ocenić.

Ale strategicznie moim zdaniem jednak pieprzy sprawę. Ok, związał się z dziewczynami i przekonał je do oddania mu HII gdy go znajdą, ale takie otwarte dystansowanie się od facetów jest jednak głupotą. Nie mógł przewidzieć, że dziewczyny uratują go HII zanim Manono pójdzie na pierwszą radę, a przez swoje zachowanie byłby ewidentnie pierwszy do odstrzału. Nie raczej przez styl bycia, bo ma do niego prawo, ale tak jak powiedział Matt, przez to, że nawet nie próbował się wbić w plemię.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Todd & Charlie > Colton

Z resztą immunitet uratuje go tylko jeden raz, a teoretycznie do przemieszania lub gorzej... połączenia jeszcze długa droga. Trzeba założyć, że faceci przynajmniej 2 razy pojawią się na radzie i tu ma zonka. Jedyną osobą z jaką wchodził w jakieś tam interakcje był Matt. Nie wiem czy gadał jeszcze z kimś z facetów, ale póki co nie buduje się to najlepiej dla niego, bo jedyną osobę (Matt), która mu starała mu się wyjaśnić, co ma robić, żeby zostać on chce wyeliminować. Jeżeli faktycznie jest podział 4:4 i on bez grupy to powinien ustawić się w jakiejś grupie na dzień dobry, np. z młodymi.

Przy okazji bardzo mi się podoba nowe logo forum.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A tak w ogóle z newsów, lekarze wykryli u Kourtney raka... :/

Azon
4th voted out
Posty: 35
Rejestracja: 10 cze 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Azon »

słonko pisze:ja bym postawiła Cheta i Coltona na równi... obaj irytujący, tylko że Colton ma strasznie wielkie mniemanie o sobie...
O nie! Chet był o wiele gorszy.


SPOILER
Najbardziej mnie wkurzył, że w dniu kiedy odpadł ktoś zaproponował mu, że zamiast niego odpadnie ktoś inny pod warunkiem, że odpowiednio zagłosuje. Odmówił tłumacząc się, że i tak ma zamiar zrezygnować o_O - jeszcze to jego konfa na pożegnanie gdzie mówił jak dobrze grał, a prawda była taka, że przez wszystkie głosowania ktoś go przepychał dalej.


ADMIN: Proszę na przyszłość pamiętać o oznaczaniu spoilerów na biało.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

ciriefan pisze:A tak w ogóle z newsów, lekarze wykryli u Kourtney raka... :/
to już naprawdę nieprzyjemna wiadomość

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Azon, spoilery na biało proszę

i przykro mi z powodu Kourtney :(

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Biedna Kourtney. :(
Współczuję jej. Mimo, że ledwo ją znam z Survivor'a, to i tak ją bardzo lubię i
trzymam za nią kciuki, żeby poradziła sobie z walką.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości