S24 E9 "Go Out With A Bang"

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Ciriefan : Z prostego powodu , beda zli na Kim kazdy wie kto pociagal za sznurki :)

Co do Stephenie to jej gra byla tragiczna , Nie rozumiem dlaczego tak duzo ludzi bylo oburzonych jej przegrana . Przegrala na wlasna prosbe . Zaden madry gracz nie pozbywal by sie Lydii czy Juda pewniakow do zapewnienia sobie miliona . Potem jescze pozbyla sie Cindy tak szybko . .kiedy ta jej tak ufala . Prawda jest taka , Stephenie byla goat Rafe , ktory planowal ja wziasc do finalu po pewna wygrana .

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Z prostego powodu , beda zli na Kim kazdy wie kto pociagal za sznurki
Ale to jest właśnie bez sensu. Bo skoro wszystkie 3 dokonały zdrady i faceci są źli na wszystkie, to przynajmniej Kim dopięła swego. Chelsea i Sabrina wypadają przy tym gorzej, bo co, nie miały języka w gębie, nie umiały się sprzeciwić? Jeśli Kim powie, że wiedziała, że chcę takiego final 3 i zrobiła wszystko, by do tego doprowadzić, a Chelsea się rozklei i powie, że nie chciała (jak nie chciała to nie musiała, bo Kim za nią na pergaminie nie pisała), to raczej Kim zgarnie w takiej sytuacji głosy.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Ale to jest właśnie bez sensu. Bo skoro wszystkie 3 dokonały zdrady i faceci są źli na wszystkie, to przynajmniej Kim dopięła swego.
Michael , Jay , Troyzan z Kim najblizej byli i to wlasnie ich boli . Michael mowil ze ufal Kim , Jay tez latal do niej jak idiota na skargi o Troyzana i to ich bedzie bolalo najbardziej bo jej najbardziej ufali .

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ale to są tylko przypuszczenia, że z nią byli najbliżej. Jay w każdej swojej wypowiedzi mówi o 2 dziewczynach: Kim i Chelsea. Michael po odpadnięciu mówił, że ma nadzieję, że nie głosowały na niego Kim i Chelsea. A to, że pokazują nam sceny, jak Kim nimi manipuluje, nie jest po to, żeby pokazać, że jej nie lubią, tylko po to, by pokazać, kto się tej manipulacji dokonał. Oczywiście mogę się mylić. Kim może przegrać i faktycznie może chcą nam pokazać, dlaczego. Ale jeśli Kim wygra, to nie chcieliby pokazać jaką świetną jest manipulantką? O to mi chodzi, że akurat te sceny o niczym nie przesądzają w kwestii lubienia/nie lubienia. A zakładając opcję finału Kim/Chelsea plus ktoś trzeci, to zakładam wygraną Kim, bo moim zdaniem Chelsea ma od połączenia tragiczny edit.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Ja mysle , ze wygra Kim ale mysle takze , ze jesli Jay , Troyzan , Michael beda wiezieli , ze Kim pociagala za sznurki to na nia nie zaglouja . Jay mowi Kim i Chelsea ale to do Kim biegal mowic o Troyzanie . Troyzan takze chcial wyeliminowac Kim bo wiedzial , ze to ona decyduje i chce sie ich pozbyc.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jay mowi Kim i Chelsea ale to do Kim biegal mowic o Troyzanie
Ja będę trzymał się wersji, że być może powiedział im obu oddzielnie, a pokazano nam tylko rozmowę z Kim :)
Troyzan takze chcial wyeliminowac Kim bo wiedzial , ze to ona decyduje i chce sie ich pozbyc.
Na jego miejscu też chciałbym się pozbyć takiej osoby, ale w finale właśnie na taką bym zagłosował :)

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Na jego miejscu też chciałbym się pozbyć takiej osoby, ale w finale właśnie na taką bym zagłosował :)
Możliwe ale moim zdaniem nigdy nie wiem jak zachowamy sie w danej sytuacji dopoki sami sie w niej nie znajdziemy . Wiekszosc ludzi jest wkurzona jak zostaje wyrolowana nawet w grze , zresztą widać to w Ryzykantch :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

To prawda, że są wkurzeni, ale Jay czy Michael będą wkurzeni na wszystkie 3 kobitki, bo wszystkie ich oszukały. Więc jak już miałbym wybierać pomiędzy 3 osobami, na które jestem zły, to raczej bym zagłosował na tą, która była mastermindem :)

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S24 E9 "Go Out With A Bang"

Post autor: Davos »

Dobry i ciekawy odcinek, ale na to, co odwalił Jay, brakuje słów ;) Nie dość, że zrezygnował z walki o immunitet dla jedzenia to potem wygadał Kim wszystko, co powiedział mu Troyzan, włącznie z info o idolu. Jay sam sobie ściągnął na głowę własną eliminację więc nie żal mi jego odpadnięcia. Szkoda tylko, że teraz pewnie poleci Troyzan… W tym odcinku naprawdę ładnie się bronił, słusznie wyczuwając, że Kim w niego celuje i gdyby nie głupota Jaya to obydwaj mogliby się uratować. A Kim dalej wszystko świetnie rozgrywa, ale jednocześnie stara się nie wychodzić za mocno z cienia - podoba mi się to :) Ona jest naprawdę jednym z lepszych kobiecych graczy, jakich do tej pory obserwowałem w Survivor. I jeśli Troyzanowi się nie powiedzie to chciałbym, żeby wygrała właśnie Kim.
Kat pozytywnie zaskoczyła w tym odcinku i w końcu pokazała, że myśli o strategii. A Chelsea ładnie walczyła o immunitet i wygrała, ale te jej rozterki emocjonalne nie pozwalają mi uważać ją za dobrego gracza.
Tarzan zagłosował na Jaya… Nie widzę sensu w tym jego trzymaniu się z kobietami i wątpię, żeby miał jakiś arcygenialny plan, który odwróci sytuację na jego korzyść. Pewnie liczy, że jak będzie się trzymał kobiet i one nie będą widziały w nim zagrożenia to inni faceci polecą przed nim. Cóż, może i tak będzie, ale w dalszej perspektywie i tak mu to niczego nie da.
A Leif jak zwykle niewidoczny... Christina podobnie. Ciekawe, czy w końcu zaczną działać czy aż do odpadnięcia będą tacy bezbarwni...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości