S24 E10 "I’m No Dummy"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S24 E10 "I’m No Dummy"

Post autor: Davos »

Odcinek poświęcony jednej osobie, ale nie przeszkadzało mi to, bo lubię Troyzana ;) I bardzo się ucieszyłem, że zdobył immunitet, choć jego zachowanie było zbyt emocjonalne. Rozumiem, że mógł być wkurzony, że musi walczyć sam przeciw wszystkim, ale i tak nie powinien palić za sobą mostów. Ale walczy jak lew o pozostanie do końca i to mi się w nim podoba :) Fajna akcja z tym fejk idolem i niektóre dziewczyny naprawdę to kupiły i się przestraszyły, a to już plus dla Troyzana. Kolejny plus za próbę sformowania pięcioosobowego kontrsojuszu wymierzonego w główny sojusz kobiecej czwórki z Kim na czele. Szkoda, że nic z tego ostatecznie nie wyszło... Jedynie Leif dał się przekonać (swoją drogą dziwne, że nawet w odcinku, w którym odpadł, nie dostał żadnej confy), ale to co zrobili Tarzan, Christina i Alicia to dla mnie porażka... Mogli dokonać świetnego ruchu i mieć pewne Top5 z perspektywą na finał, a oni to koncertowo skopali. Jeszcze Alicię od biedy mogę zrozumieć, bo być może ona nadal liczy, że jej czteroosobowy sojusz z pierwotnego kobiecego plemienia dalej istnieje - choć nawet, gdyby faktycznie tak było to ona i tak nie miałaby szans w ewentualnym finale przeciwko takiej Kim czy Sabrinie. A Tarzan i Christina to już tragedia. Obecny układ sił daje im miejsce w Top7, max w Top6. Odpadną zaraz po Leifie i Troyzanie. A oni zamiast próbować temu zapobiec to robią teraz grzecznie za numbery i czekają na egzekucję :/
Kim znów dobrze grała, tym razem stawiając na wycofanie się i pozwalając, by to Sabrina i Chelsea kłóciły się z wściekłym Troyzanem. Kat mnie ponownie rozwaliła, tym razem podczas aukcji, gdy nie wiedziała, jakimi stawkami można licytować :D Sama aukcja ogólnie fajnie wyszła, a Troyzan mądrze zrobił, że nastawił się jedynie na licytowanie ułatwienia w zadaniu. Jak widać, ten ruch bardzo mu się opłacił. Szkoda tylko, że nie pokazano Tarzana czytającego list. To musiało być naprawdę coś ważnego, skoro on zrezygnował dla niego nawet z naprawy akumulatorów w aucie :P

Kobiety póki co trzęsą wszystkim i niestety chyba tylko cud może uratować Troyzana… Ale mimo wszystko będę trzymał kciuki, żeby ten cud się zdarzył i żeby udało mu się jeszcze coś zdziałać.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość