S24 E10 "I’m No Dummy"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E10 "I’m No Dummy"

Post autor: ciriefan »

CASTAWAYS GO ON THE ATTACK WHEN ONE TRIBE MEMBER FORCES A CONFRONTATION, ON "SURVIVOR: ONE WORLD,” WEDNESDAY, APRIL 18

CHEAT TWEET: How much would you pay for a letter from home? #Survivor auction is back Wednesday, April 18 @ 8pmET/PT! http://bit.ly/IjriqE

"I’m No Dummy" — Castaways go on the attack when one tribe member forces a confrontation, and a heartfelt message from home brings the Tikiano tribe to tears, on SURVIVOR: ONE WORLD, Wednesday, April 18 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

o aukcje będą :) uwielbiam je xd

Guest

Post autor: Guest »


bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jak ktoś nie lubi spoilerów to niech nie ogląda tego xd Genaralnie wiadomo już z tych informacji, że:
1. RC to aukcja
2. IC to zadanie typu powtórka z historii składająca się z 3 etapów albo 4. I w przedostatnim etapie są: Troyzan, Kim, Tarzan, Christina. Wiadomo też kto doszedł do rundy finałowej (Trozyan), ale nie wiemy z kim się tam zmierzy.
3. Gdyby tych informacji było mało to wiadomo też kto ten immunitet wygrał. Są dwa momenty podczas promo, gdy za plecami uczestników (Chelsea najpierw, a później Sabriny) widoczny jest immunitet zawieszony przy ubraniach Troyzana. Czyli mamy bezpiecznego uczestnika na radzie znanego.

Wiadomo też od dawna, że [SPOILER z przedsezonowych materiałów promocyjnych] Kim weźmie udział w zadaniu, gdzie się slizga a potem rzuca kółkiem. Skoro nie jest to zadanie z odcinka nr 10 to wiadomo iż przetrwa kolejną radę. Zatem odpadnie ktoś z 7 pozostałych osób. [KONIEC]
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

To odnośnie przemyśleń Bobaasa - jak ktoś nie chce niech nie czyta (nie chce mi się wybielać imion)

Zastanawia mnie, jaki byłby sens pokazania tego, że Troyzan ma immunitet. Czy jego fani nie czuliby większej satysfakcji, gdyby się stresowali o jego los i mogli poczuć satysfakcję, gdy ten immunitet wygrywa? Podejrzewam, że ten fragment reklamy mógł być z pierwszego odcinka po połączeniu, tak żebyśmy nie podchodzili z założeniem, że Troy przegra. Ale z drugiej strony jakby miał przegrać, to takie robienie widzów w balona też nie ma sensu. Z kolei w reklamach już niejednokrotnie robiono nas w balona. Dziwne to.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Nie sądzę, żeby byli aż tacy przebiegli :wink: Poza tym trzeba przeklatkować tą zapowiedź, żeby to zobaczyć. Ja jak to obejrzałem bez zdjeć ujęcie po ujęciu na SurvivorFever to nawet nie zwrocilem uwagi na to. Ta reklama ma 30 s i rzadko kto ogladajać to normalnie w TV rozgląda się i zwraca uwagę to co się dzieje w tle.

I jeszcze wiadomo też, że Troyzan zapewne wylicytował na aukcji przewage w zadania o immunitet i automatycznie wszedł do drugiej rundy.
Obrazek

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Uwielbiam aukcje! I sądzę, że Troyzan wygrał immunitet, chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo. Jak oglądałam pierwszą zapowiedź to myślałam, że odpadnie, bo tak hucznie zapowiadali, że się nie podda, a często jest odwrotnie niż w zapowiedziach.

Guest

Post autor: Guest »

Kolejny bardzo dobry odcinek :)

Aczkolwiek wkurza³y mnie ju¿ te odzywki Troyzana do dziewczyn i dziewczyn do niego mia³em wra¿enie ¿e zamiast 9 doros³ych ludzi jest tam dziewiêcioro dzieciaczków w piaskownicy ...

Brawa dla Troyzana za wygranie immunitetu, Tarzan Leif Christina i Alicja bêd± teraz tylko mog³y ¿a³owaæ ¿e nie przyjê³y propozycji Troya

Nie rozumiem tylko czemu praktycznie w ka¿dym sezonie survivora kiedy jest aukcja nigdy nie licytuj± do ostatniego grosza? przecie¿ to jest g³upie dostaj± 500$ a nie chc± wydaæ powy¿ej 300$ ?

Pan Tarzan i jego "Be Noble" po prostu tego nie pojmujê ... Mówi to kto¶ kto biega w obsranych gaciach ?

Emocjonuj±cy Tribal i to chyba na tyle :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Praktycznie te wasze przedodcinkowe wnioski złożyły się na cały odcinek, więc pytanie: po co w ogóle tracić czas na 40 minut odcinka jak ma się promo 30. sekundowe :] lol

Świetnie, że dali aukcję, jak dla mnie powinna być w każdym sezonie, kojarzy mi się z początkami survivora :) I Kat która nie załapała chyba o co w akcji chodzi... :D później się potknęła, Kat wraca do swojej dyspozycji :>
Jednak kiedyś np pokazali by po aukcji Tarzana czytającego list z domu, chociaż przez jakieś 15sekund, w tej nowej generacji survivora już brakuje miejsca na takie rzeczy, a szkoda.
IC nic nowego, ale bardzo cieszył mnie fakt, że Troy wygrał, wcale mu się nie dziwie, że tak się po tym wszystkim zachował, jemu najbardziej w tym momencie kibicuję chociaż jego szanse na dojście do f3 są marne, a z takim zachowaniem mimo wszystko dziewczyny z jury na niego nie zagłosują.
Leif, przy ognisku po TC, geez, wszyscy rozmawiają a on śpi. Chyba dziś nie dostał nawet żadnej konfy, z reguły jak ktoś wylatuje to coś tam dostaje, w tym wypadku żadna strata, cieszę się że go nie ma! Chyba najbardziej mi działał na nerwy, paradoksalnie tym, że w ogóle go tam nie było i nic nie robił.
Jednak z drugiej strony gdzie ci ludzie mają łeb? Christina jest chyba większym pustakiem od Kat skoro tak kurczowo trzyma się tych dziewczyn, Alicia być może ma szanse na f3, że wezmą ją jako tą która i tak nie wygra, jednak tu ma gwarancję, że będzie w f5 tak czy siak z jakąś szansą na wygraną, Tarzan to samo.. ci ludzie grają bez pojęcia. Oczywiście jeśli ten plan by wszedł w życie to sezon by się trochę spaskudził, bo do końca doszły by osoby, które są o wiele mniej ciekawe, jednak tak czy siak dziwię się, że wolą odpaść w 3 najbliższych odcinkach, niż wywalić te dziewczyny, które to wygrają, czyli Kim, Chelsea albo Sabrina. Tego nie rozumiem w ogóle. Ale sezon nadal zaskakuje, przynajmniej mnie^ :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Odcinek tak średnio mi się podobał. Przede wszystkim minus za edit, w którym ponad połowa uczestników nie dostała konfy, więc mamy jednak powtórkę z rozrywki i edytorzy wracają do starych zagrywek. Leif skończył z drugim od końca najgorszym editem w historii (niżej tylko jest Whitney). I mimo, że jest strasznie nudny (jego filmiki w insiderze to masakra w oglądaniu), to powinni go jakoś pokazać. Po drugie za dużo Troyzan'a. To jego zachowanie jest naprawdę straszne. Rozumiem, emocje tuż po radzie czy po wygraniu, ale już po wygraniu immunitetu ta cała pyskówka z Sabriną na radzie była bez sensu. Zabawny ten tekst, że jedni zasługują bardziej, inni nie. Po pierwsze, mówienie czegoś takiego w grze jest beznadziejnym pomysłem, bo łatwo taką informację przekazać danej osobie i napuścić ją na Troy'a (zwłaszcza jak są niemyślący gracze jak w tym sezonie). Owszem, jedni grają lepiej od drugich, ale jakby nie patrzeć, wszyscy żyli w brudzie i głodzie przez te 27 dni, wszyscy przetrwali rady, więc sobie zasłużyli. Co innego to zasługiwanie na zwycięstwo, a co innego zasługiwanie na bycie w grze, kiedy się przez to wszystko przechodzi. No i to trochę bez sensu, skoro mówi, że to nie fair, że ci co nie zasługują zostają, a on potem atakuje Kim, której przy głosowaniu mówi, że z kobiet jest najlepszym graczem. To normalne, że właśnie tych najlepszych na tym etapie powinno chcieć się wykosić i to robił, więc po co gadać coś odwrotnego. Z odcinka na odcinek go lubię coraz mniej, zaczął zachowywać się jak rozpieszczone dziecko z bogatej rodziny, któremu rodzice załatwiali dobre oceny, wszystko kupowali, a jak w końcu coś mu poszło nie tak, to cały świat jest be, a jemu wszystko się należy. Tarzan, Christina i Alicia się nie popisali. Sądzę jednak, że kobiety postanowiły się trzymać razem i Tarzan o tym wiedział, więc ten głos na Leif'a był dla niego dobry. Leif od początku nie wykazywał ani odrobiny logicznego myślenia, więc to żadna strata dla programu. Sabrina i Chelsea sobie szkodzą wchodząc w zagrywki słowne z Troy'em. Kim pokazuje najlepszą grę socjalną siedząc cicho i zachowując spokój. No i Kat, hahahaha no uwielbiam ją, każda scena z nią to uśmiech na mej twarzy :P

Confessionals w odcinku (w nawiasie z całości gry):

Troyan - 14 (40)
Sabrina - 0 (29)
Kim - 1 (26)
Alicia - 2 (25)
Chelsea - 2 (24)
Tarzan - 0 (10)
Christina - 0 (9)
Kat - 0 (8 )

Leif - 0 (4)

Colton - 29
Jay - 19
Jonas - 18
Michael - 12
Matt - 8
Bill - 7
Nina - 6
Monica - 6
Kourtney - 2

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Fajnie że Troy wygrał immunitet, bo mu kibicuje, mimo, że wolałbym, żeby odpadł ktoś z dziewczyn, to nie żałuje, że Leif odpadł bo był mega żałosny, na całą gre 4 konfy ? litości mniej miała tylko Kourtney, która odpadła w 1 odcinku... lol

Liczę, że Troy wygra jeszcze immunitet, fajnie by było ; )

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Odcinek był... był XD. W całości poświęcony był Troyzanowi. Czyżby on miał stać się ulubieńcem publiczności? Wcale nie dziwię się jego zachowaniu. Chcąc być najlepszym zawodnikiem w historii programu nie powinno się walczyć o każdy kolejny dzień, a z palcem w nosie decydować, kto odejdzie. Duma Troyzana musi cierpieć skoro panie blokują każde jego posunięcie. Nie mając już nic do stracenia przynajmniej po dogryza kobietom. Aukcja była fajna. Kat znowu zabłysła. Co do eliminacji jestem zaskoczony. Na początku wszystko wskazywało, że to pożegnalny odcinek Troyzana, potem wygrał i zastanawiałem się, czy to Tarzan, czy Leif, bo jak na ostatni odcinek jednego, albo drugiego to strasznie mało było tego drugiego. W sumie głos na Kim od Troyzana troszkę mnie zdziwił. Na samym początku obstawiałem, że głos pójdzie na Sabrinę, a jeżeli przegra immunitet to honorowo odda go na Christinę. Chelsea rozdrażniała mnie jednym zdaniem "to tylko gra". Zawodnicy, którzy używają tego argumentu zwykle nie mają nic ciekawego do powiedzenia w finale. Pozostają jeszcze dwie sprawy Alicia - o ile jeszcze dzisiaj mogła siedzieć cicho tak w następnym epizodzie powinna już coś zadziałać, bo póki co sezon dryfuje w dość przewidywalnym kierunku. Leif odszedł. Nudny był i pewnie to był pewnie jego ostatni występ w Survivor. Jego osoba pewnie miała być odpowiednikiem Christy (6) i Chada (9).

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Kobra pisze: Christy (6) i Chada (9).
ii jeszcze Kelly (21)

ale moim zdaniem wypadł zdecydowanie najgorzej z tej czwórki... mimo, że doszedł całkiem daleko. Pozostałą trójka dało się lubić, jego nie bo nie było za co...

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Zdecydowanie najglupsza obsada w histori

-Michael
-Jay
-Alicia
-Christina
-Kat

Są w scislej top 10 najglupszych ryzykantow .

No i mamy po sezonie .

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Znaczy chodziło mi raczej o format z podziałem na panów i panie. Że wypadł gorzej to oczywiste. Liczyłem, że przynajmniej podejmą wątek nie radzenia sobie w grupie, albo rywalizacji pomimo wzrostu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości