S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: ciriefan »

IN THE FIRST-EVER ALL-WOMEN FINAL FIVE, THOSE LEFT STANDING TURN AGAINST EACH OTHER IN AN EPIC BATTLE FOR THE TITLE OF SOLE SURVIVOR, ON THE TWO-HOUR SEASON FINALE OF "SURVIVOR: ONE WORLD,” FOLLOWED BY THE ONE-HOUR LIVE REUNION SHOW, SUNDAY, MAY 13

CHEAT TWEET: Who will B the next #SoleSurvivor? & catch up w/ the castaways during the 3-hour #Survivor event Sunday, May13 @ 8pm! http://bit.ly/KqgObx

"Perception Is Not Always Reality" — For the first time, an all-women final five battle for the title of Sole Survivor, and one castaway breaks down before the final Tribal Council, on the two-hour season finale of SURVIVOR: ONE WORLD followed by the one-hour LIVE reunion show, Sunday, May 13 (8:00-11:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

Reklama:

http://www.youtube.com/watch?v=pwZ017jx4M0&feature=plcp

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

patrząc na tą reklamę mam wrażenie że specjalnie dali Chelsea wypowiedź z początku programu i to powinno nam dać do myślenia, co wcale i w ogóle mi się nie podoba i będę trzymać za nią kciuki do samego końca xd

Guest

Post autor: Guest »

Mo¿e po prostu nie mia³a nic ciekawego do powiedzenia podczas swojej konfy w porównaniu do innych i dali t± z 1 szego odcinka :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Może po prostu nie miała nic ciekawego do powiedzenia podczas swojej konfy w porównaniu do innych i dali tą z 1 szego odcinka
Trudno uwierzyć, że przez 3 dni nie miała kompletnie ani jednego zdania wartego uwagi. A jeśli nawet nic ciekawego nie powiedziała to przecież nie musieli jej wrzucać w zapowiedzi.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no musieli, żeby widzowie od razu nie wpadli na to co się szykuje xd a tak dopiero po skapnięciu się ze to wypowiedź z początku programu mogli wpaść na to xd

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Cały odcinek byłem naładowany emocjami, po prostu świetne, świetne, świetne.
Chodzenie z pochodniami wyeliminowanych - no łezka się zakręciła w oku podczas tego momentu. Świetne, świetne. Zwycięzca też jest świetny, Jonas mnie rozśmieszył na radzie a Kat miała piękną wypowiedź. Sezon świetny, należy do mojego ulubionego razem z Tocantins sezonu ever. Mam nadzieje, że Filipiny również przyniosą ciekawych ludzi.
Kurde, trudno mi się jest rozstawać z tym cast'em, bo po prostu zakochałem się w Kat, Kim, Sabrinie, Chelsea, Troyzanie, Jay'u i w Tarzanie.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Zgadzam się z Bartoshem. Według mnie najlepszy sezon ever, świetni ludzie. Pełno indywidualności na pewno zapadną w pamięci dłużej niż osoby z sezonu 21-23. Zwycięzca też zasłużony. Oby więcej takich sezonów. Mam nadzieję, że może jeszcze kogoś z tego castu zobaczymy w przyszłości.


PS: Na widowni była Amy z Big Bang Theory :P

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Świetny finał :) nawet nie wiem co mam napisać, bo wszystko wydało by się wielką papką włożoną ze słów świetnie, super, najlepszy itp. Kim zdecydowanie najbardziej zasłużyła na wygraną, ogólnie jest jednym z najlepszych zwycięzców ever, a f3 także poezja, wywalili Alicie i Christinę, teoretycznie ryzykowne ale do finału doszły 3 osoby które najbardziej na to zasługiwały. Kat na ftc zaskoczyła mnie totalnie, podobnie jak Tarzan. Trochę zawiodłem się jednak na Troyu, coś w stylu Kim grała dobrze, ale Sabrina też dawała radę.. Obiektywnie patrząc to jednak Kim zdominowała nawet Sabrinę, która była pod koniec na łasce Kim i równie dobrze mogła polecieć zamiast Christiny np.
Sam początek odcinka taki w stylu pierwszych sezonów, później marsz z pochodniami, także już tradycja, od której w poprzednich beznadziejnych sezonach odchodzono. Sezon naprawdę idealny, ludzie których jak tu wyżej mówiliście będziemy długo pamiętać. Colton na reunionie to nadal Colton-idota, mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na poroniony pomysł, żeby go wziąć jeszcze raz. Troyzan, Kim, Sabrina, Chelsea, może Alicia, proszę bardzo, ale jemu już podziękujemy :P
Ogólnie super emocje miałem podczas odcinka i niesamowicie się na końcu cieszyłem z wyniku, Czelsi mogła dostać choć jeden głos, ale i tak wszystko skończyło się super :)

No i Amy z big bang^^ szukałem wzrokiem Sheldona, ale widocznie uznał, że to będzie go nudziło i nie przyszedł :P

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Nie sądzicie jednak że zwycięzca przewidywalny strasznie?

+ Reunion nudny...
Come on in,guys!

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

W , ktorym odcinku zjarzylisce sie , ze Kim to wygra? Tak przewidywalne byl chyba tylko sezon 14 i 15 :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jeżeli oglądacie Survivor tylko po to żeby na końcu zdarzyło się coś 'niespodziewanego' to w Sędzi Annie Marii Wesołowskiej ktoś pod koniec odcinka zawsze jakiś magiczny dowód na salę przynosi, polecam :P
takie czepianie się żeby się czepiać zamiast cieszyć się, że Survivor powrócił w świetnym wydaniu.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Nie czepiam się żeby się czepiać,tylko jakiś taki niedosyt mam po tym finałowym odcinku xD

Ogólnie sezon jest w moim top6
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

To podaj swoje Top6 Gienek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie wiem co mógłbym napisać. Czasami gdzieś w jakichś komentarzach natykałem się na komentarze typu: "worst season", czego kompletnie nie rozumiem. Z nowych sezonów to najlepsza edycja. Chciałbym jeszcze raz taki sam sezon, bo było tutaj wszystko: zwycięzca, twist, ciekawa grupa, w miarę sprawiedliwy edit, jeden z lepszych blindsidów w historii, było zabawnie, czasami smutno i wreszcie całość nie opierała się na pieprzeniu o tym kto ma dzisiaj odejść, a faktycznie na czymś więcej, itd. Kolejne plusy to pojawienie się intra, wspominanie wyeliminowanych. Ostatnia rada plemienia - Kat była genialna. Co do wypowiedzi finalistek w sumie nic nie wniosły, rada bardziej bazowała na sędziach i ich przemowach niż poszukiwaniu ciekawych wypowiedzi ze strony Kim, Sabriny i Czelsi. Dobra wiadomość dla ekipy Survivor - wreszcie udało się znaleźć nową Amandę w postaci Czelsi. Co mi się nie podobało? Do pełni szczęścia brakowało mi tylko tego, czego brakuje w każdym nowym sezonie - finału dwuosobowego, a tak spoko. W przyszłości liczę na powrót Sabriny, mołst pałerful plejer, Troyzana, Moniki i mam nadzieję, że Colton wpadnie pod autobus, albo coś... Cały sezon oceniam na 8/10.
Tak przewidywalne byl chyba tylko sezon 14 i 15 Smile
Cześć, Survivor Redemption Island
Jeżeli oglądacie Survivor tylko po to żeby na końcu zdarzyło się coś 'niespodziewanego' to w Sędzi Annie Marii Wesołowskiej ktoś pod koniec odcinka zawsze jakiś magiczny dowód na salę przynosi, polecam
Sędzia Anna Maria Wesołowska została zdjęta z anteny :(

I cieszę się z zapowiedzi kolejnego sezonu. Powracających zawodników raczej przeżyję jakoś o Dżef nie wpadnie na pomysł, aby przywrócić do gry Coltona.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

No fajnie, od sezonu 20, zdecydowanie najlepszy sezon, moim zdaniem.

Zwycięzca może i przewidywalny ale zasłużony i bardzo dobry, ale muszę powiedzieć, że nie mogę już na Kim patrzeć :P Kompletnie nie trawie jej urody, głosu i sposobu wypowiadania się :P choć wiadomo, że świetny gracz, pewnie jeden z najlepszych w historii, kto wie czy nie najlepszy.

Ogólnie sezon fajny bo było sporo ciekawych osobowości, z top12 tylko Leif i Christina na prawdę byli żałośni moim zdaniem pod każdym względem, ale w sumie, że Christina była tak żałosna, to też staję się ciekawą osobowością :P

Jest bardzo mało graczy, których lubię, ale od tego sezonu do tego wąskiego grona trafił Troyzan, fajnie by go było jeszcze zobaczyć w jakiejś edycji all stars. Zdecydowanie mój ulubiony gracz nie tylko z ostatniej edycji, ale pewnie też z kilku a może nawet kilkunastu poprzednich ;P

hmm tyle na razie, czekamy na sezon 25 :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości