Survivor UK 2023 Ep 13

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5734
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 13

Post autor: Jack »

Premiera: 9 grudnia 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2149
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 13

Post autor: Umbastyczny »

Dość dziwny odcinek, ale w sumie przyjemny. A dziwny, bo popełniono moim zdaniem sporo błędów.

Bo tak, oczywiście najgorszy błąd to Matthew i zostawienie tej klatki otwartej xD Nie rozumiem jak on tego nie ogarnął, ale ok. Dodatkowo, już pomijając problem z realizacją planu, to sam plan też był moim zdaniem kiepski. Przecież nie było pewności, że nie ma drugiego klucza. Nie było pewności, że ta klatka nie zniknie za jakiś. Było dużo opcji, że coś pójdzie źle. No i poszło xD

No, ale Matthew nie jest jedyną osobą, która rozegrała coś źle. No bo Nathan moim zdaniem niepotrzebnie chwalił się tym HI, przez co go zmarnował, a inni mieli czas na ułożenie planu B. Laurence próbował grać jakoś na 2 fronty, ale robił to kiepsko. Christopher był zły na Matthew i to zrozumiałe, ale też powinien bardziej kontrolować emocje i nie krytykować go tak otwarcie.

Uwielbiam też rozmowę, gdy wszyscy oprócz Nathana przeżywają, że ma on HI i planują rozłożyć głosy, ale nie ma na kogo, bo wszyscy biorą udział w rozmowie :D

Jakiś spadek formy u uczestników, bo bardzo błądzili w tym odcinku.

Może krótko o uczestnikach.

Za Peglegiem jakoś nie przepadam. Polubiłem bardziej Hannę, która się jakoś przebudziła i włączył się się choć trochę tryb gry.

Christopher dostarcza rozrywki i najbardziej tam kombinuję. Matthew też trochę rozruszał plemię przez swój przeskok. Nathan jest nudny i mnie irytuje, choćby wystąpieniem na radzie. Leilani jest tam bardzo poza grą, nikt się z nią nie liczy i nikt jej nawet się nie chce pozbyć, bo zawsze można wyeliminować kogoś groźniejszego.

Laurance'a lubiłem, moim zdaniem miał potencjał, ale ostatnie rady źle rozegrał.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5734
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 13

Post autor: Jack »

Muszę wspomnieć na samym początku o tej otwartej kłódce. To jest taka dziwna sytuacja, że trudno mi uwierzyć, że Matt naprawdę jej nie zamknął. Chociaż z drugiej strony, obserwując to jak on się zachowuje, wnioskuję chyba nie do końca ma sprecyzowany plan na dalszą grę. Cieszą go wszystkie "małe sukcesy", wtedy wpada od razu w euforię i jego konfy są pełne podekscytowania. Natomiast przy różnego rodzaju porażkach (jak np. ta akcja z klatką) wygląda jakby miał za chwilę się rozpłakać. Tutaj nie ma niczego po środku, żadnej długofalowej wizji, żadnej chłodnej kalkulacji.

Śmiesznie że ze 3 odcinki temu wydawało się, że Chris będzie następny w kolejce do eliminacji, a teraz on jest jedną z dominujących postaci w grze.
Z kolei Leilani jest już jedną nogą poza grą, a zaraz po polączeniu można było odnieść wrażenie, że może pełnić kluczową rolę na etapie F7/F6.

Laurance nie był beznadziejnym graczem. Przez większą część edycji wyróżniał się pozytywnie. Niestety, w ostatnim czasie popełnił trochę błędów co skończyło się eliminacją.

To teraz, aby trochę zmienić przebieg edycji chciałbym eliminacji Matta bądź Chrisa :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5994
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 13

Post autor: ciriefan »

W sumie dzięki twistowi z klatką odcinek zrobił się ciekawy. Bekowa wpadka Matt'a, ostatecznie HII zdobył Nathan, dzięki czemu nie było przewidywalnej eliminacji.

Nathan mimo wszystko fatalnie rozegrał ten odcinek. Kiepsko gra, nie rozumie socjalu, jest zarozumiały i ma ogromne ego. Niepotrzebnie mówił innym o HII, ale musiał pokazać, że to on jest pan i władca. Tak naprawdę mógł ich zaskoczyć i podyktować, kto odpadnie. Poza tym na radzie wygadał, jakie chciał F3 i kto był który w kolejce, co jak widać było nie spodobało się Leilani - więc wydaje mi się, że stracił przez swoją zarozumiałość jedyną osobę, której mógł zaufać.

Laurence nie budził mojej sympatii. Na początku wydawało się, że ma potencjał, ale jak dla mnie niewykorzystany. Plan z głosem na Peglega i udawaniem, że był po stronie Tinuke, był głupi - no bo niby czemu Matt miał nie wydać, że on o wszystkim wiedział? No i tak też się stało. No więc spoko.

Podtrzymuję zdanie, że Chris ciągnie ten sezon i bez niego byłoby nudno, więc mam nadzieję, że zostanie jak najdłużej.

Saw
8th jury member
Posty: 776
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 13

Post autor: Saw »

Sezon naprawdę fajnie się rozkręcił. Twist z klatką i wpadka Matta zrobiły ten odcinek XDD

Ja naprawdę nie wiem jak mogło do tego dojść, że Matt zostawił tę klatkę otwartą i Nathan zwinął im HII. No co za koleś haha Zresztą już sam fakt, zostawienia tego immunitetu w tej klatce było ryzykowne. A co jakby produkcja sama zabrała po jakimś czasie klatkę to dopiero by się zdziwił. Nie dziwię się że Chris się wkurzył, że ten odwalił taką manianę. Trochę jednak mógł się powstrzymać od tej krytyki kumpla. Matt to w ogóle jest pocieszny. Tak jak ktoś wcześniej stwierdził. Jak coś dobrze pójdzie to jest rozemocjonowany, a jak wtopa to niemal płacze. Lekko nieogarnięty jest chłopak, ale lubię go i obok Chrisa to właśnie jemu kibicuje.

Zgadzam się co do Nathana że kiepsko to rozegrał. Mógł wykonać blindside na przeciwnym sojuszu, gdyby z zaskoczenia zagrał HII. A tak to zdążył wszystkich o nim zawiadomić i przeciwny sojusz mógł wymyślić plan B. Zresztą strasznie zarozumiały się zrobił i pewny siebie. Ale cieszę się że to on zwinął ten HII bo dzięki temu zrobiło się ciekawie i nie było nudnej eliminacji.

Beka z tego obgadywania planu B, na kogo głosować, gdzie uczestniczyli wszyscy poza Nathanem XDDD

Padło na Laurenca. W sumie miał potencjał na dobrego gracza, coś tam grał na dwa fronty. Ale chyba trochę sie pogubił w tym wszystkim. Nie dziwię się Chritopherowi i reszcie że to jego wskazali. Ostatnio gdzie umówili się na wywalenie Tinuke, to on sobie głosował po swojemu i udawał lojalnego co do starego sojuszu. Więc najmniej był pewny. Drugą opcją była Leilani, ale nikt tam jej poważnie nie traktuje i to taki ciołek targany do finału. Ciekawy jestem postawy Hanny i Peglega, bo oni mogą być kolejną opcją do wywalenia w przypadku kolejnej wygranej w zadaniu Nathana.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor UK 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość