S11E24

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E24

Post autor: Jack »

Premiera: 19 marca 2024

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

S11E24

Post autor: CH23 »

Szczerze mówiąc nie porwał mnie ten sezon, dobrze się wszystko rozpoczęło, jednak już po odpadnięciu chociażby Alexa, gra strasznie stała się jednostronna.
Na tyle było boring, że zacząłem nadrabiać The Traitors US i już zapomniałem by nawet zobaczyć odcinki przy TOP 5.
Cały czas nawiązywanie do pojedynków Kirby vs Feres, Caroline która uważała się za najlepszego gracza, a tak naprawdę wszyscy ją trzymali bo nie miała sympatii wśród reszty (ostateczny głos Kitty), która również nie zagłosowała za nią.

Wygrywa gracz, który powoli z lekkim szczęściem uważam i cierpliwie patrzył jak reszta się eliminuje sama.

Chociaż z dwójki finałowej, jest to słuszniejszy wybór.

Do zapamiętania na pewno:

Valeria, Aileen, Mark, Kirby

Przed połączeniem:

Winna, Eden, Viola

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E24

Post autor: ciriefan »

Finał taki sobie. Naprawdę dobry sezon, z fajnym castem, ciekawym przebiegiem, a totalnie zniszczony przez edit. Wielka szkoda i zmarnowany potencjał.

Zwycięzca ok, ale był pokazywany do porzygu. Szkoda, że Caroline nie dostała żadnego głosu.

Moi kandydaci do powrotu: 1. Valeria 2. Ailleen 3. Alex 4. Caroline
Ale wiadomo, że wrócą Feras, Kibry i Mark XD

Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E24

Post autor: Umbastyczny »

Nawet nie chce mi się tego komentować. ciriefan trafnie podsumował moje myśli. No, ale dobra:

Przede wszystkim Caroline i Mark przejechali się na tym, że wywalili Raymonda ostatnio, a nie Ferasa. Raymond był kiepski w zadaniach, więc pewnie Caroline wygrałaby. A nawet, gdyby Raymond wygrał, to niekoniecznie zdobyłby wiele głosów w finale.

Mark był bardzo pewny siebie. Po tym jak odpadł z zadania, żona spytała go czy lepiej, żeby wygrała Caroline, a on odpowiedział, że bez różnicy, bo może pokonać oboje. No tak, ale do tego finału trzeba najpierw dojść...

Feras zagrał całkiem spoko i go lubiłem, ale no edit mocno przesadzony.

Caroline moim zdaniem też była dobrym graczem i trochę szkoda, że miała 0 głosów, coś tam mogła dostać.

Cieszę się, że finalnie to nie Mark wygrał, bo nie byłem do niego przekonany.

NIezły cast, ciekawy przebieg, jak na Australię mało debilnych twistów (ostatni pojawił się przy eliminacji Winny chyba, czyli w pre-jury :o), ale edit wciąż masakra. Mieliśmy w zasadzie Kirby & Feras show, z lekkim dodatkiem Alexa, Caroline, Marka czy Valerii i masą statystów.

No i tak jak ciriefan wspomniał do gry wróci Kirby czy Mark xD ale ja najchętniej obejrzałbym znowu Aileen.

PS: 3 osoby źle napisały imię Ferasa, czyli Kitty, Alex, Jayden - czy to nie znaczące, że w grze też nic nie ogarniali? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Australian Survivor: Titans V Rebels”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości